A-chalet

Bekijk album (16)

Beschikbaarheid van 'A-chalet'

Let op! Esther & Jos heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 24 mar 2018

A-chalet heeft 7 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

8,7

Klein parkje met leuke Chalets, de omgeving is zeer bosrijk, het park is goed onderhouden. De chalet zijn wel wat gedateerd maar we begrepen dat er het park verkocht is en de nieuwe eigenaren vol energie zitten om de huisjes op te frissen.

Onze kids (7 en 10) hebben zich bijzonder goed vermaakt met hutten bouwen en ravotten in en om het park. Van mij zoon moet ik er bij zetten dat het zwembad fantastisch is.

In de omgeving is veel te doen en te bezichtigen. Het echte Frankrijk proeven is ons hier zeker gelukt. Bedankt voor de gastvrijheid en we komen volgend jaar zeker terug.

Karin, John, Luck en Elise

Bezocht in mei 2016

Wij hebben een week verbleven op Platus, wat een ongelooflijk mooi park. De ligging van de huisjes, de rust, de schoonheid van de natuur, in één woord geweldig. We waren in het begin als enige huurder op het park, later in de week kwamen er andere mensen bij maar wat een heerlijke privacy heb je hier. Het zwembad lag er fantastisch bij en was, net zoals de rest van het park prachtig. Jan en Agaath zorgen voor een zeer gastvrije ontvangst en gaven ons goede tips voor de omgeving te bekijken en restaurants te bezoeken. Onze hond was ook welkom en de omgeving is prachtig om te wandelen. Zeer zeker voor herhaling vatbaar.

Deze zomer met ons gezin met 3 kleine kinderen (1jr, 3jr, 5jr) 2 weken verbleven op Platus en wat een heerlijke weken waren het. Met z'n allen volop genoten van de rust, ruimte, het heerlijke ruime zwembad en de gezelligheid van en met de andere kinderen die er tegelijkertijd waren. Een heel overzichtelijk parkje, waar je de kinderen telkens in het vizier hebt, maar met voldoende privacy rondom de huisjes. Geweldige omgeving ook met tal van mooie en pittoreske plaatsjes nabij waar we ook in de avonduren hebben genoten tijdens de avond-eetmarkjes die hier en daar werden georganiseerd. Helaas zit het er alweer op, maar volgend jaar komen we absoluut terug naar Platus! Het is er fantastisch!!! Dank Jan en Agatha voor jullie gastvrijheid, gezelligheid en alle goed tips die we mochten ontvangen!

Bezocht in augustus 2014

We hebben een fantastische vakantie gehad. De chalets zijn eenvoudig, maar alle basisvoorzieningen zijn aanwezig. Door de ligging van het park kom je daadwerkelijk tot rust. Onze 2 dochters van 8 en 6 jaar hebben zich prima vermaakt dankzij het heerlijke zwembad, de aanwezige kinderen en diverse speelmogelijkheden. De sfeer op het park is uitstekend. Dit komt mede door de zeer vriendelijke eigenaren. Agatha en Jan weten precies hoe ze hun gasten het naar de zin moeten maken.
Ben je op zoek naar rust met kinderen op de basisschool, dan is Platus een aanrader.
P.s.: agatha en jan bedankt voor de fijne 2 weken op jullie park.

Bezocht in juli 2014

Beste Jan en Agatha, Wij hebben genoten van een heerlijke week op Platus . Het park is mooi onderhouden, het zwembad is groot en schoon. De skelters waren fijn en vooral ook de ruimte met stripboeken, spelletjes en dvd-speler was zeer in trek bij onze jongens. Het park is heerlijk kleinschalig maar nog wel groot genoeg om leuke vriendjes te maken. De jongens vonden Platus de leukste vakantie-plek in tijden. En het is zeker waar wat ze zeggen als de kinderen het naar hun zin hebben dan de ouders ook. Wij