belle boissierette

Bekend bij Gites sinds 2015
Bekijk album (24)

Fijn om te weten misschien, bij ons hoeft u niet van zaterdag tot zaterdag te boeken. Scheelt zeker in het hoogseizoen wat stress op de weg. Helaas wel een minimumverblijf van 3 dagen, maar u zult ervaren, dat is echt niet erg!
De getoonde prijs is bij een bezetting van 4 personen per week. Met minder personen is de prijs lager.

Drukte, stress zat? Kom bij ons op Belle Boissierette de stilte eens horen en de rust ervaren. Of de sterrenhemel bekijken en ondertussen de uil zien overvliegen, geluidloos. Echt, hier is rust te vinden en geen mens te zien, behalve ons dan natuurlijk. Maar wees gerust, u heeft uw eigen privacy. Ook tijdens wandelingen alhier zult u bijna geen mens tegenkomen. De kans is groter dat u een reetje of ander wild leven alhier zult aantreffen. Zo mooi.

Het derde hoogseizoen van Belle Boissierette is al weer voorbij . Vele zeer tevreden gasten die zeker weer terug komen! Dit jaar waren het niet alleen kleine mensjes die Belle Boissierette bezochten. Ook gezinnen met wat grotere kinderen of echtparen die meer quality time wilden met elkaar in alle rust. Waardoor komt het toch dat mensen het naar hun zin hebben alhier. Het gastenboek staat vol met lieve woorden, over de accommodatie en ...over ons, waarvoor onze dank.
Misschien is het 't hebben van veel vrijheid, het overal kunnen neerzetten van stoelen of tafels waar je maar wilt op het terrein van vele hectaren, de rust, of zou het komen door de spulletjes voor de kleine mens of is het de prachtige plek en de bijzondere gite? We weten het niet, maar genoten is er overduidelijk en daar gaat het ons om.
Wel heeft het kinderbezoek ons aan het denken gezet. Daarom is er nu voor de kids een leuke kamer gekomen. Twee aparte bedden schuin boven elkaar in steigerhout. Het formaat van het bed is als een volwassen bed, namelijk 80 x 200 cm. En dan nog ruimte genoeg voor een kinderbedje op de kamer. Dus stiekem kunnen er 3 kinderen (2 grotere en een klein kind) logeren op Belle Boissierette, naast de ouders.
Kijk ook op de site van ons, www.bbfrance.nl

Wat we verder hebben vernomen is dat gasten het fijn vinden dat het zwembad afgesloten is voor de allerkleinsten. Er staat een kastanje houten hek omheen waar alleen de grotere kinderen de poort van kunnen open maken. En als gast bent u de enige die hier gebruik van maakt.
Daarnaast vinden de gasten de rust heerlijk. Ook dat er geen andere gasten aanwezig zijn wordt als prettig ervaren. En voor het geval er wat aan de hand is vindt men het ook fijn dat wij vlakbij zijn. Let wel, privacy heeft u genoeg.
De eerste indruk van onze gasten is overweldigend, het uizicht, het huis, mooi!
Wij vinden het fijn om dat allemaal te mogen horen. Wij wonen hier al langer en zien het mooie niet meer zoals onze gasten dat zien. En als dat gezegd wordt, tja..dan genieten wij daar weer van.

Wat wij ook te horen kregen van onze gasten is dat onze gite nogal bijzonder is, niet de standaard dingen. Dus geen plakkerig douchegordijn als je staat te douchen. Daar hebben wij trouwens ook een hekel aan. En verder nog de kleine bijzondere details in de gite. Die gaan wij niet verklappen, die mag u zelf komen bekijken als u bij ons verblijft.

Onze gite is luxe en comfortabel. De keuken is in vintage-style. De gite staat op een terrein van 4 hectare waar het een oase van rust en ruimte is. Ook hangt er tussen de bomen een heerlijke hangmat waar u de hele dag in mag liggen. U heeft een eigen entree. En het zwembad is helemaal voor u en parkeren is geen probleem. Wat wilt u nog meer? Misschien een plekje voor uzelf helemaal alleen om even te mediteren, chillen of wat dan ook? Zoek het op ons parkachtig terrein, groot genoeg. De bbq komt u ook vast tegen. Gewoon gebruiken!

Kom gezellig in de lekker lichte gite uw vakantie vieren. Of gebruik de gite als uitvalsbasis om rustig op zoek te gaan naar uw eigen droomplek in Frankrijk.
Er is internet aanwezig. Gratis.

Komt u in een koudere periode bij ons logeren, dan rekenen wij geen verwarmingskosten voor de houtkachel. U wilt tenslotte toch lekker warm zitten. En reken maar dat u er dan warmpjes bij zit. U zult vast begrijpen, het zwembad is in de koudere maanden gesloten. Naast de warmtebron als de houtkachel is er ook een infraroodverwarming. Een goede warmtebron voor spieren en gestel, scheelt weer een saunabezoek. Helaas, hier rekenen we wel wat voor. Maar dat mag de pret niet drukken, slechts 7,50 euro per dag.

De lokatie van Belle Boissierette vinden wij schitterend. Deze is gelegen op "onze" hoge heuvel welke uitzicht biedt richting het oosten...richting het Centraal Massief, waar de sneeuw waargenomen kan worden als het helder weer is.
Wilt u cultuur opsnuiven, dan hoeft u niet ver. Tegenover is een beeldentuin en zijn er diverse andere kunstobjecten waar te nemen in het bos van onze Parijse kunstenaars. We vertellen u er graag over als u hier bent. Er kan met recht gezegd worden, een kunstzinnige plek.

Maar ook voor de sportieveling is het hier een eldorado. Fietsen, mountainbiken en wandelen kan allemaal direct vanaf Belle Boissierette. En vlakbij een Nordic Walk center met uitgepijlde route's. Weliswaar in de Dordogne, maar onze tuingrens is de Dordogne.
Voor de wijnliefhebbers zijn er de vele wijnchateau's te bezoeken in de Lot vallei. Een afspraak is zo gemaakt. En daarna lekker genieten van de net gekochte wijn bij uw gite.

Maar waarom zo aktief. Lekker luieren, dat is toch ook vakantie! Daarom, niets moet, (bijna) alles mag.
p.s. er kan al geboekt kan worden voor 2019. En de eerste boeking is al weer een feit!
En sorry, no pets allowed.

Belle Boissierette ligt aan de grens van de departementen Lot en de Dordogne. Dus eigenlijk tussen de rivieren de Lot en de Dordogne. Beide zijn goed aan te rijden. Eigenlijk een ideale plek om de diverse bezienswaardigheden te bezoeken. Denk aan Rocamadour, Sarlat met zijn zaterdagmarkt of de wat kleinere bastides zoals Monpazier en Domme. Een aanrader is zeker Saint-Cirq-Lapopie, een leuk rustiek dorp met vele winkeltjes aan de Lot met mooie vergezichten. Probeer maar eens zonder iets leuks terug te komen.
Is tuinieren uw hobby, of juist het kijken ernaar..hier zijn diverse prachtige tuinen te bezoeken. Buxustuinen, kasteeltuinen, moestuinen ..jawel, alles is er.
Waarom nog wachten, gewoon doen.

Het gebied staat hier bekend om zijn walnoten, truffels, canard, foie gras en natuurlijk de diep rode wijnen. Om goed de keuken te leren kennen is het nemen van een lunch in een restaurant zeker aan te raden. De prijzen zijn leuk en de maaltijden vol. De maaltijden gaan altijd gepaard met wijn en water. We kunnen diverse restaurants aanbevelen. Al trek gekregen?

Bent u een natuurliefhebber, dan is juni een prachtige maand om hier te zijn. De vele wilde orchideen die te ontdekken zijn maken het een genot om te wandelen.
Of iets heel anders, in de herfst als de wilde paddenstoelen weer te vinden zijn in de bossen. Je kunt ze zelf gaan plukken en bij de plaatselijke apotheek laten onderzoeken of ze eetbaar zijn. Er is zelfs een speciaal paddenstoelenfeest en kastanjefeest en markt te vinden in Villefranche du Perigord. Wel even goed kijken wanneer deze is. Mensen komen van heinde en verre om deze te bezoeken.

Maar verder over Belle Boissierette. Je kunt direct vanuit Belle Boissierette beginnen met fietsen, wandelen en mountainbiken. De vele weggetjes door bossen en weilanden maken het moeilijk om te kiezen. Of lekker zwemmen in het zwembad bij de gite (zomer). Maar daarnaast kun je ook gaan ballonvaren in het departement Dordogne. Of paardrijden of kanoën op de rivier de Dordogne. Ook leuk om te doen, een chocoladeworkshop. Lekker snoepen.
Tuurlijk zijn er de diverse brocante markten in de Lot, of denk eens aan een marché gourmande (juli en augustus). Dit is een avondmarkt waar je heen gaat gewapend met bord en bestek. Bij de diverse marktkraampjes koop je wat je lekker vindt en eet dat op aan de lange tafels die er staan uitgestald. Echt heel gezellig. Een aanrader.
En als u het leuk vindt nemen wij u mee naar 1 van zo'n markt.
Of laat ons weten wat u leuk vindt, dan kunnen wij u suggesties doen.

Het dichtstbijzijnde dorp van Belle Boissierette is Marminiac. Iets verder gelegen (5 km) is het grotere dorp Cazals met bakker, slager, postkantoor, tabac, bank en op zondag de gezellige ochtendmarkt. Verder zijn er de vele karakteristieke dorpen te bezoeken zoals Monpazier, Domme of het kasteel van Josephine Baker. Is koken uw ding en houdt u van kruiden, in Degagnac is een heerlijk kruidenwinkeltje te vinden. Gewoon even langs gaan.
Er is eigenlijk te veel om hier alles te benoemen. Daarom ligt er in de gite een mooie map met allerlei leuke uitstapjes.

Wilt u meer weten van Belle Boissierette? Kijk op www.bbfrance.nl
U kunt zowel via gites boeken als direkt via ons. Net wat u prettig vindt.
Laat het ons weten als u vragen heeft over Belle Boissierette. We beantwoorden ze graag.
Veel plezier alvast!

Bedden zijn opgemaakt bij aankomst. Handdoek en theedoek zijn aanwezig. U hoeft hiervoor geen linnengoed mee te nemen en is bij de prijs inbegrepen.
Beddengoed voor kinderledikant zelf meenemen.
De verplichte eindschoonmaak is 60 euro.
De borg (75 euro of minder na verrekening van eventuele schade) wordt na het schoonmaken van uw verblijf overgemaakt naar u. Normaliter zal dit binnen 2 weken zijn.
Tijdens uw verblijf vernemen wij graag als er zich mankementen voordoen. Zodat wij deze kunnen repareren of schoonmaken. Zowel prettig voor u als voor de volgende gasten. Eerlijkheid wordt in deze zeer gewaardeerd.

Optioneel kunnen handdoeken worden bijgeboekt, deze zijn 7,50 euro per pakket (per persoon). U hoeft niet direkt te boeken voor handdoeken. U kunt dit ook ter plekke beslissen. Als u schone handdoeken nodig heeft kunnen deze opnieuw bijbesteld worden, kwestie van even vragen aan ons. Ook badlakens kunnen optioneel bijgeboekt worden, deze zijn 4 euro per stuk. De afrekening volgt bij uw vertrek.
Er kan door ons gewassen worden, een volle wasmand kost 7,50 euro. U krijgt de was schoon en ongestreken retour (sorry). Wasmachine kan 7 kg was hebben. Dus best veel wasgoed.
U kunt bij ons spullen voor de kleine mens bijboeken, dit is 5 euro per onderdeel per verblijf. Waar u zoal gebruik van kunt maken is een badje,kinderbedje en kinderstoel.
Omkleedkussen, po en wippertje kunt u gratis gebruiken.

Net wat u nodig heeft zetten wij voor u klaar in de gite. Wel dient u zelf een lakentje en/of dekentje mee te nemen voor het kinderbedje. Een waterdicht onderlaken en een matras is aanwezig.

U betaalt bij ons geen kosten voor hout in koudere periode. Deze is inclusief in de huurprijs. Ook kunt u gebruik maken van de infraroodverwarming, deze is 7,50 per dag. Deze geeft een heerlijke droge warmte welke goed is voor het gestel. Maak u geen zorgen, koud hoeft u het echt niet te hebben. Onze gasten hebben de temperatuur minstens tot 28 graden kunnen brengen of meer.
Het zwembad is gesloten in de koudere periodes. En dan bedoelen we natuurlijk niet een koude dag in de zomer, dan is het zwembad gewoon open. Vanaf oktober is het zwembad gesloten. Of eerder indien het weer het niet meer toelaat.
In het hoogseizoen, zomer, zal het zwembad open zijn.
Als u echt zeker wilt zijn van een plek bij ons, reserveer dan tijdig, want er komen al boekingen binnen!

  • Linnengoed

  • Borg € 75,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 60,00
  • Handdoeken - per persoon (optioneel) € 7,50

Beschikbaarheid van 'belle boissierette'

Gert-Jan heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 09 jan 2019

belle boissierette heeft 4 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,8

Lieve Mitzy en Gert-Jan,

Wij willen jullie nogmaals danken voor het fantastische verblijf voor onze vakantie. Het is ons aan niks ontbroken. Jullie warme welkom en alle goede zorgen waren in 1 woord TOP!!
Alles super schoon en zo mooi gemaakt en afgewerkt. Een feestje op zich al. We hebben veel gehad aan jullie tips en ideeën, wat echt een verrijking was voor onze vakantie. De omgeving is zo prachtig en er is zoveel te doen, dat het lastig kiezen kan zijn, maar met jullie hulp dus veel moois gezien en leuks gedaan.
De jongens hebben het nog bijna dagelijks over het fijne zwembad en natuurlijk over Kareltje. Die werd in het begin na vertrek echt gemist! Ook zij hebben dus een heerlijke vakantie gehad en mooie herinneringen overgehouden.

Een verblijf bij Belle Boissierette is zeer aan te raden! Alles is schoon en mooi en de tuin is een park, zo mooi en groot. De rust om het huis heen maar ook in de omgeving is niet te omschrijven. Dat moet je gewoon ervaren. Voor ieder wat wils. Een zwembad voor jong en oud, met fijne zit mogelijkheden om te genieten of toezicht te houden. Een tuin met bedden, hangmat en gras om te ontspannen, maar ook met speeltoestellen en zelfs een heus klimpark. Voor kinderen in alle leeftijden gegarandeerd voldoende vermaak.
Gert-Jan en Mitzy zijn fijne, warme mensen die waar nodig met raad en daad klaarstaan, zonder direct aanwezig te lijken. Ze houden zich met veel respect naar de gasten op de achtergrond maar zijn volop beschikbaar waar nodig of gewenst.
Perfect dus, wat ons betreft!

Reactie van Gert-Jan

We gaan helemaal blozen van deze recensie. We zijn blij dat jullie het allemaal reuze naar jullie zin hebben gehad bij ons. Ook jullie zijn top. De eerlijkheid en de openheid van jullie vonden wij prettig en wat een lieverds van kinderen. Dat Kareltje wordt gemist is niet het enige, Kareltje mist jullie ook. Hoe beteuterd kwam ze terug toen de gite leeg was. En dat bleef niet bij slechts een keertje kijken of jullie er nog waren...Doe de kinderen de groeten van Kareltje en misschien tot ooit, liefs van ons

Wij hebben hier met onze 2 kinderen een fantastische vakantie gehad! In de gite heb je alles wat je nodig hebt, ook leuk dat je vanuit de slaapkamer naar buiten kan. Wij hadden erg warm weer waardoor we héél goed gebruik konden maken van het mooie zwembad.
Ook Gert-Jan en Mitzy zijn erg vriendelijke en hartelijke mensen! We voelden ons goed op ons gemak, iedere avond kwamen er wilde hertjes water drinken en dat vonden we erg fijn en de kindjes ook natuurlijk!
Een aanrader om te boeken! Een vakantie dat we niet snel gaan vergeten, bedankt Mitzy en Gert-Jan ! Groetjes Roos

Reactie van Gert-Jan

Hallo Roos, bedankt voor je lieve woorden. Jullie zijn topgasten met lieve kinderen. En de leuke uitstapjes die jullie maakten met de kinders, leuk om te horen hoe ze het vonden en dan de foto's te bekijken van ze. Heerlijk. Misschien tot ooit! Groeten van Gert-Jan, Mitzy en op de achtergrond Kareltje.

Wat een heerlijk verblijf hebben wij met zijn tweetjes gehad bij jullie Mitzy en Gert-Jan.
Een prachtig compleet huis op een prachtige plek met mooi uitzicht in de natuur. Uitstekende gastheer en gastvrouw, niets is jullie te veel. Hollandse gastvrijheid in het mooie Frankrijk. Wij komen graag terug!!

Reactie van Gert-Jan

Hallo Jan en Jitske, jullie zijn zeker weer welkom. Wat vonden wij het heerlijk om jullie te zien genieten van de mooie natuur en culturele dingen alhier. Dat zijn voor ons ook de geniet momentjes als gasten het hier naar hun zin hebben. Dank voor de lieve woorden en misschien tot ooit! Groeten uit Frankrijk van Gert-Jan en Mitzy

Een geweldige accommodatie, midden in de natuur. Je komt er echt tot rust, terwijl je toch alle luxe om je heen hebt. Een eigen zwembad. Een goed ingerichte keuken. Een prima douche. Volop ruimte rondom de gite. En heel veel gastvrijheid van de eigenaren, maar altijd op de achtergrond. Een leuke bijkomstigheid is dat een van de bekendste kunstenaars van Frankrijk, Roger Bissiere, hiernaast woonde en werkte en veel kunst heeft 'achtergelaten' in de natuur. De locatie is een mooie uitvalsbasis voor wandelingen of fietsen direct vanaf het huisje, voor varen, bezoek aan prachtige steden als Sarlat, Domme, Cahors en aan de wijngebieden rond de Lot.

Reactie van Gert-Jan

Dank voor jullie bezoek aan onze gite en leuk om te lezen dat jullie het prettig hebben gehad alhier.