Belle Boissierette

Bekijk album (24)

Beschikbaarheid van 'Belle Boissierette'

Gert-Jan heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 17 sep 2019

Belle Boissierette heeft 5 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,8

Net terug van ons derde verblijf op Belle Boissierette. Dat wij al drie keer met ons hele gezin zijn geweest is geen toeval. Deze plek is zo ontzettend rustgevend en mooi! We hebben elke keer het gevoel van thuiskomen (maar dan op een vakantiemanier :-). De gite is ontzettend schoon en met smaak ingericht en de gastheer en gastvrouw zorgen dat het ons elke keer aan niks ontbreekt. De derde keer was voor ons zeker niet de laatste keer!

Reactie van Gert-Jan

Hallo Dennis en Ma wat leuk dat jullie weer mee mochten met de kinderen naar Belle Boissierette! We hebben genoten van jullie en van de kinderen. En wat een durvers zijn t om lekker in de tent te slapen zo midden in de natuur. Heerlijk om te horen dat t als thuis voelt bij ons. Dank voor jullie mooie woorden Groeten van Gert Jan Mitzy en Kareltje

Lieve Mitzy en Gert-Jan,

Wij willen jullie nogmaals danken voor het fantastische verblijf voor onze vakantie. Het is ons aan niks ontbroken. Jullie warme welkom en alle goede zorgen waren in 1 woord TOP!!
Alles super schoon en zo mooi gemaakt en afgewerkt. Een feestje op zich al. We hebben veel gehad aan jullie tips en ideeën, wat echt een verrijking was voor onze vakantie. De omgeving is zo prachtig en er is zoveel te doen, dat het lastig kiezen kan zijn, maar met jullie hulp dus veel moois gezien en leuks gedaan.
De jongens hebben het nog bijna dagelijks over het fijne zwembad en natuurlijk over Kareltje. Die werd in het begin na vertrek echt gemist! Ook zij hebben dus een heerlijke vakantie gehad en mooie herinneringen overgehouden.

Een verblijf bij Belle Boissierette is zeer aan te raden! Alles is schoon en mooi en de tuin is een park, zo mooi en groot. De rust om het huis heen maar ook in de omgeving is niet te omschrijven. Dat moet je gewoon ervaren. Voor ieder wat wils. Een zwembad voor jong en oud, met fijne zit mogelijkheden om te genieten of toezicht te houden. Een tuin met bedden, hangmat en gras om te ontspannen, maar ook met speeltoestellen en zelfs een heus klimpark. Voor kinderen in alle leeftijden gegarandeerd voldoende vermaak.
Gert-Jan en Mitzy zijn fijne, warme mensen die waar nodig met raad en daad klaarstaan, zonder direct aanwezig te lijken. Ze houden zich met veel respect naar de gasten op de achtergrond maar zijn volop beschikbaar waar nodig of gewenst.
Perfect dus, wat ons betreft!

Reactie van Gert-Jan

We gaan helemaal blozen van deze recensie. We zijn blij dat jullie het allemaal reuze naar jullie zin hebben gehad bij ons. Ook jullie zijn top. De eerlijkheid en de openheid van jullie vonden wij prettig en wat een lieverds van kinderen. Dat Kareltje wordt gemist is niet het enige, Kareltje mist jullie ook. Hoe beteuterd kwam ze terug toen de gite leeg was. En dat bleef niet bij slechts een keertje kijken of jullie er nog waren...Doe de kinderen de groeten van Kareltje en misschien tot ooit, liefs van ons

Wij hebben hier met onze 2 kinderen een fantastische vakantie gehad! In de gite heb je alles wat je nodig hebt, ook leuk dat je vanuit de slaapkamer naar buiten kan. Wij hadden erg warm weer waardoor we héél goed gebruik konden maken van het mooie zwembad.
Ook Gert-Jan en Mitzy zijn erg vriendelijke en hartelijke mensen! We voelden ons goed op ons gemak, iedere avond kwamen er wilde hertjes water drinken en dat vonden we erg fijn en de kindjes ook natuurlijk!
Een aanrader om te boeken! Een vakantie dat we niet snel gaan vergeten, bedankt Mitzy en Gert-Jan ! Groetjes Roos

Reactie van Gert-Jan

Hallo Roos, bedankt voor je lieve woorden. Jullie zijn topgasten met lieve kinderen. En de leuke uitstapjes die jullie maakten met de kinders, leuk om te horen hoe ze het vonden en dan de foto's te bekijken van ze. Heerlijk. Misschien tot ooit! Groeten van Gert-Jan, Mitzy en op de achtergrond Kareltje.

Wat een heerlijk verblijf hebben wij met zijn tweetjes gehad bij jullie Mitzy en Gert-Jan.
Een prachtig compleet huis op een prachtige plek met mooi uitzicht in de natuur. Uitstekende gastheer en gastvrouw, niets is jullie te veel. Hollandse gastvrijheid in het mooie Frankrijk. Wij komen graag terug!!

Reactie van Gert-Jan

Hallo Jan en Jitske, jullie zijn zeker weer welkom. Wat vonden wij het heerlijk om jullie te zien genieten van de mooie natuur en culturele dingen alhier. Dat zijn voor ons ook de geniet momentjes als gasten het hier naar hun zin hebben. Dank voor de lieve woorden en misschien tot ooit! Groeten uit Frankrijk van Gert-Jan en Mitzy

Een geweldige accommodatie, midden in de natuur. Je komt er echt tot rust, terwijl je toch alle luxe om je heen hebt. Een eigen zwembad. Een goed ingerichte keuken. Een prima douche. Volop ruimte rondom de gite. En heel veel gastvrijheid van de eigenaren, maar altijd op de achtergrond. Een leuke bijkomstigheid is dat een van de bekendste kunstenaars van Frankrijk, Roger Bissiere, hiernaast woonde en werkte en veel kunst heeft 'achtergelaten' in de natuur. De locatie is een mooie uitvalsbasis voor wandelingen of fietsen direct vanaf het huisje, voor varen, bezoek aan prachtige steden als Sarlat, Domme, Cahors en aan de wijngebieden rond de Lot.

Reactie van Gert-Jan

Dank voor jullie bezoek aan onze gite en leuk om te lezen dat jullie het prettig hebben gehad alhier.