Platus

Bekend bij Gites sinds 2016
Bekijk album (26)

Placeholder user

Je bent te gast bij Esther & Jos

Bekend bij Gites sinds 2016.

Luxe Safari-lodge, geschikt voor 6 tot 8 personen, die u het echte glamping-gevoel geven door een goede balans in luxe en vrijheid.

De Safari-lodges worden in het winter seizoen van 2016/2017 nieuw gebouwd. De getoonde foto’s zijn van de eerste safari-lodge (8 pers.) met privé-sanitair. Met een vloeroppervlakte van 70m2 zijn ze zeer ruim van opzet. De Safari-lodges zijn duurzaam gebouwd met lokaal hout voorzien van een vast dak met daaronder:

- De safari-binnentent met 2 slaapvertrekken van 2.5 bij 2.5 en een woongedeelte van 2.5 bij 5m;
- 1 slaapkamer is voorzien van tweepersoonsbed (1.40 bij 2m) en twee kamers hebben twee eenpersoonsbedden (90 bij 2m) die tegen elkaar aangeschoven kunnen worden;
- Een derde slaapkamer van 2.5 bij 1.5m met een stapelbed treft u aan op de ruime zijveranda. Bij de 8 persoons safari-lodge betreft dit een L-vormige kamer van 2.8/1.6 en 2.8/1.7;
- Privé badkamer met inloop douche, wastafel (de 8 persoons safari-lodge heeft twee wastafels) en toilet. Elke slaapkamer heeft zijn eigen toegang tot het eigen sanitair;
- Technische ruimte met o.a. de boiler en stoppenkast;
- Ruim opgezet keukenblok met koelkast, oven en 4-pits gasstel op de ruime zijveranda;
-Op de voorveranda van 7.5 bij 3m kunt u de hele dag genieten van het vrije glampingleven;
- Natuurlijk zijn er voldoende stoelen en servies en staat de barbecue voor u klaar.
- Ook naast de veranda is er voldoende ruimte om van de zon te kunnen genieten.

Alle Safari-lodges worden zo gesitueerd dat u vanaf de veranda een groot deel van het kindvriendelijke park kunt overzien en u uitkijkt op de speelweide. Dit alles om u een onbezorgde vakantie te laten beleven.

Naast de safari-lodge verhuren we ook Chalets en een luxe vakantiewoning (bungalow).
www.platus.nl

  • Rolstoeltoegankelijk
  • Cursusruimte

U vindt ons kleinschalig vakantiepark Platus op de grens van de Lot en de Dordogne. In deze prachtige bosrijke omgeving staan, midden in de natuur, zes vrijstaande chalets en er is een heerlijk groot zwembad met een apart kinderbad. Het park ligt net buiten het dorpje Marminiac en is met 6 hectare zeer ruim van opzet.

Naast chalets, kunt u in het seizoen van 2017 ook een volledig ingerichte safari-lodge/-tent, luxe vakantie woning, een tunneltent,of een kampeerplaats huren. Daarnaast openen we in 2017 een bar/restaurant waar u terecht kunt voor een hapje, drankje en kunt u twee tot drie keer per week aanschuiven voor een 3 gangen diner (Table d’Hotes principe). Tevens kunt u bij ons terecht voor snacks, luxe belegde-, vers gebakken broodjes, tosti’s, bittergarnituur en verse steenoven pizza’s. Er is een broodjes-/ontbijtservice en er zijn enkele fietsen te huur.

In de omgeving kunt u vele recreatieve en culturele uitstapjes maken. De omgeving van het park leent zich verder voor een mooie wandeling of mountainbiken. Het park is kindvriendelijk opgezet met op het middenveld een een grote speelweide waar van alles te doen is voor de kids.

Kortom, bent u op zoek naar een rustige groene vakantiebestemming waar u van het echte Frankrijk kunt genieten en u aan uw kinderen geen kind heeft, dan verwelkomen wij u graag op Platus. www.platus.nl

  • Op camping/vakantiepark

U kunt bij ons een ontbijtservice krijgen en er zijn lunch mogelijkheden. Verder serveren wij twee keer per week een 3-gangen Table D'Hotes (Diner) en is er een BBQ-/Kampvuuravond en hebben we een welkomstdiner.

VOORBEELDMENU
Lauwwarme salade met paddenstoelen gebakken in balsamico met cranberry’s en roquefort kaas
&
In wijn ge­stoof­de Pro­ven­çaal­se kipfilet met een romige licht geparfumeerde wijn tijm saus, gegratineerde kaas aardappelgratin, verse biologische streekgroente
&
Huisgemaakte vruchten bavaroises met een rozetslagroom

En voor de liefhebber zorgen we voor een passende wijn.

Voor de kids:
Op vakantiepark Platus is voor kinderen van alles te doen:

Elke zondagmorgen van 10:00 tot 12:00 kunnen ze naar de kids club. We maken dan kennis met elkaar onder het genot van een verfrissing en maken een korte wandeling over het park. We spelen een doorvertelsel, tikkertje op het speelveld en/of verstoppertje in het bos.

Op het middenveld is een groot speelterrein voor kinderen van alle leeftijden met schommels, een glijbaan, klimtoestellen, een zandbak, skelters, trampolines, voetbaltafel, tafeltennistafels, volleybalveld en u vindt er het zwembad met een apart kinderbadje met mini waterval. Het vakantiepark is omringd door bos, wat een groot speelterrein is om verstoppertje te spelen, hutten te bouwen, te klauteren etc.

De ervaring leert dat een georganiseerd entertainmentprogramma niet wordt gemist. Wel faciliteren/organiseren we met medewerking van de ouders buikschuiven, spel- en knutsel middagen, jeux de boules, boomstamlopen, skelter- en volleybal wedstrijden en speurtochten.

Verder vindt u in de omgeving (binnen een straal van 20-60 km) mooie nationale natuur parken (Parc Naturels) en leuke dorpjes en steden (enkele steden in de buurt zijn Cahors, Sarlat, Gourdon, Brive, Bergerac en Tulle). Er zijn veel actieve, sportieve en culturele uitstapjes te ondernemen bijv. Rocomadour of de grotten van Padirac bezoeken. Verder kunt u er mountainbiken, zweefvliegen, kano varen op de Lot of de Dordogne, klimmen en/of een wijn chateau bezoeken. Rond het park kunt u wandelen, fietsen, voetballen, boerengolfen maar ook ontspannen aan het zwembad op een ligbed. Rond het zwembad staan voldoende ligbedden en terrasstoelen om heerlijk te ontspannen terwijl u altijd een oogje op uw kinderen kunt houden.

Bekijk onze site voor verdere informatie: www.platus.nl

  • Activiteitenprogramma
  • Schildercursus
  • Overige cursussen

Kindvriendelijk, toegankelijk en kleinschalig vakantiepark op een heerlijke rustige en groene locatie.

Schoonmaak kosten zijn per week en niet per boeking. Als u twee weken boekt zijn de schoonmaak kosten €65,-.

  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 35,00
  • Beddengoed - per persoon (optioneel) € 7,50
  • Handdoeken - per persoon (optioneel) € 15,00

Esther & Jos kun je bereiken op +33 56 522 290 7 en +31 61 172 087 6 in de talen Nederlands, Engels en Frans.

Beschikbaarheid van 'Platus'

Bijgewerkt op: 31 mei 2017

Platus heeft 7 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

8,7

Klein parkje met leuke Chalets, de omgeving is zeer bosrijk, het park is goed onderhouden. De chalet zijn wel wat gedateerd maar we begrepen dat er het park verkocht is en de nieuwe eigenaren vol energie zitten om de huisjes op te frissen.

Onze kids (7 en 10) hebben zich bijzonder goed vermaakt met hutten bouwen en ravotten in en om het park. Van mij zoon moet ik er bij zetten dat het zwembad fantastisch is.

In de omgeving is veel te doen en te bezichtigen. Het echte Frankrijk proeven is ons hier zeker gelukt. Bedankt voor de gastvrijheid en we komen volgend jaar zeker terug.

Karin, John, Luck en Elise

Bezocht in mei 2016

Wij hebben een week verbleven op Platus, wat een ongelooflijk mooi park. De ligging van de huisjes, de rust, de schoonheid van de natuur, in één woord geweldig. We waren in het begin als enige huurder op het park, later in de week kwamen er andere mensen bij maar wat een heerlijke privacy heb je hier. Het zwembad lag er fantastisch bij en was, net zoals de rest van het park prachtig. Jan en Agaath zorgen voor een zeer gastvrije ontvangst en gaven ons goede tips voor de omgeving te bekijken en restaurants te bezoeken. Onze hond was ook welkom en de omgeving is prachtig om te wandelen. Zeer zeker voor herhaling vatbaar.

Deze zomer met ons gezin met 3 kleine kinderen (1jr, 3jr, 5jr) 2 weken verbleven op Platus en wat een heerlijke weken waren het. Met z'n allen volop genoten van de rust, ruimte, het heerlijke ruime zwembad en de gezelligheid van en met de andere kinderen die er tegelijkertijd waren. Een heel overzichtelijk parkje, waar je de kinderen telkens in het vizier hebt, maar met voldoende privacy rondom de huisjes. Geweldige omgeving ook met tal van mooie en pittoreske plaatsjes nabij waar we ook in de avonduren hebben genoten tijdens de avond-eetmarkjes die hier en daar werden georganiseerd. Helaas zit het er alweer op, maar volgend jaar komen we absoluut terug naar Platus! Het is er fantastisch!!! Dank Jan en Agatha voor jullie gastvrijheid, gezelligheid en alle goed tips die we mochten ontvangen!

Bezocht in augustus 2014

We hebben een fantastische vakantie gehad. De chalets zijn eenvoudig, maar alle basisvoorzieningen zijn aanwezig. Door de ligging van het park kom je daadwerkelijk tot rust. Onze 2 dochters van 8 en 6 jaar hebben zich prima vermaakt dankzij het heerlijke zwembad, de aanwezige kinderen en diverse speelmogelijkheden. De sfeer op het park is uitstekend. Dit komt mede door de zeer vriendelijke eigenaren. Agatha en Jan weten precies hoe ze hun gasten het naar de zin moeten maken.
Ben je op zoek naar rust met kinderen op de basisschool, dan is Platus een aanrader.
P.s.: agatha en jan bedankt voor de fijne 2 weken op jullie park.

Bezocht in juli 2014

Beste Jan en Agatha, Wij hebben genoten van een heerlijke week op Platus . Het park is mooi onderhouden, het zwembad is groot en schoon. De skelters waren fijn en vooral ook de ruimte met stripboeken, spelletjes en dvd-speler was zeer in trek bij onze jongens. Het park is heerlijk kleinschalig maar nog wel groot genoeg om leuke vriendjes te maken. De jongens vonden Platus de leukste vakantie-plek in tijden. En het is zeker waar wat ze zeggen als de kinderen het naar hun zin hebben dan de ouders ook. Wij