Laroche-Martel

Bekijk album (27)
  • 14
  • 7
  • 10

Laroche-Martel bestaat een gite en een woonhuis op een parkachtig domein, plus bijgebouwen. Samen een groepsaccommodatie voor grote gezinnen of families die privé willen verblijven. Zowel Nederlandse als Belgische TV-zenders per satelliet. Wifi beschikbaar, inbegrepen. Op deze site vindt u de beschikbaarheid wanneer beide huizen tegelijkertijd beschikbaar zijn. De huizen afzonderlijk kennen een eigen beschikbaarheidskalender (zie aldaar). Ons terrein is een vrij gelegen domein aan de rand van Gluges, een monumentaal en sfeervol verlicht gehucht dat ligt tegen een rotswand van de Dordogne. Deze rotswand biedt bescherming tegen de wind, en levert tevens een aangenaam microklimaat op. De sfeer van Laroche-Martel is bijzonder, de omgeving is toeristisch en toch verblijf je vrij van dat alles. Uitzicht: bergachtige hellingen van de Dordogne, kastelen, boomgaarden.
Er zijn volop recreatiemogelijkheden aanwezig. Het zwembad kent een eigen, deels schaduwrijk, terras. Dordogne op 200 meter, diverse mogelijkheden.

  • Cursusruimte

Het domein ligt op 200 meter van de Dordogne; er is ook een mooi vrij gelegen veilig eigen zwembad. Het eigen terrein (anderhalve hectare) is recent opnieuw aangelegd als park, met vrije zitjes, een jeu-de-boule-baan, tafeltennis, tafelvoetbal, schaduwplekjes. Diverse recreatiemogelijkheden. Bijzonder is de ligging in Gluges, een dorpje tegen de rots geplakt, met een eigen beschermd subklimaat, sfeervol verlicht. Bij het zwembad staat er een authentieke tabakschuur, uit de tijd dat de streek nog de grootste tabaksproducent van Frankrijk was. Bovenverdieping te benutten voor yoga en creatieve activiteiten.

De streek is rijk aan noten en truffels, aantrekkelijke restaurants met sfeer en uitzicht. Eend en gans zijn standaard. Martel heeft kleinere en grotere restaurants waaronder Santa Anna (een prachtig romantisch plekje) en Les Sept Tours met een prachtig terras. Boeren in de buurt verkopen regionale producten (kaasjes, truffels). Onze buurman beheert de notenboomgaarden rondom het huis. Ook op eigen terrein vind je noten, kersen, druiven en vijgen. Wijnen van de Cahors en Bergerac liggen op een uur rijden, en er zijn diverse eendenfarms in de omgeving

De streek Lot / Dordoge rondom Laroche-Martel is rijk aan rivieren en kastelen. Ook bijzondere en beroemde grotten. De streek is zeer toeristisch en geliefd, maar ons huis ligt buiten de drukte. Langs de Dordogne zijn strandjes en een barretje, tennisbanen, en diverse kanoverhuurbedrijven. In de buurt kun je ook paardrijden (tochten). Het huis beschikt over twee goede fietsen voor onze gasten, en er zijn wandelkaarten.

  • Yoga

De gite ligt op 30 meter van het huis, het terras is groot genoeg om met 14 personen te eten/zitten. Het huis heeft een ruime keuken met goede kookmogelijkheden. De gite kent een slaapkamer met 2 bedden, badkamer, en een slaapbank beneden. Het huis heeft 5 slaapkamers met ieder een eigen badkamer. Fietsen beschikbaar, tafeltennis, jeux-de-boule, tafelvoetbal, kampvuurtje, etcetera
De gite en het huis worden ook apart verhuurd, dus gecombineerde huur graag tijdig aanvragen.

Het tarief in het hoogseizoen (juli, augustus, voorjaarsvakantie, najaarsvakantie) is iets hoger, gebaseerd op de tarieven van gite en huis samen. Buiten dit hoogseizoen geldt een lager tarief. Bijkomende kosten zijn schoonmaakkosten. Verhuur alleen van april t/m oktober. Wie de gehele accommodatie wil huren moet zeker op tijd zijn, bij voorkeur ruim een jaar tevoren. Op deze site / kalender vindt u de beschikbaarheid wanner beide huizen tegelijkertijd beschikbaar zijn. De huizen afzonderlijk kennen een eigen beschikbaarheidskalender. beschikbaar vindt men terug door bij zowel het huis (10 personen) als de gite (4 personen) te kijken.

  • Borg € 300,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 125,00

Beschikbaarheid van 'Laroche-Martel'

G.J. Klievink heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 09 jan 2019

De bezoekers van Laroche-Martel hebben nog geen recensies geschreven