Chalet Mon Désir

Bekijk album (27)

Beschikbaarheid van 'Chalet Mon Désir '

Filip & Sybille heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 25 okt 2021

Chalet Mon Désir heeft 2 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

We hebben als gezin van vier begin augustus een week doorgebracht in chalet 'mon désir' en het ontbrak ons werkelijk aan niets. Het huis was compleet en smaakvol ingericht. Maar het unieke 'sellingpoint' was toch wel het ruime en overdekte balkon mèt prachtig uitzicht: weer of geen weer, op elk moment van de dag was het een fijne plek om te verpozen. In de omgeving was verder genoeg te zien en te doen. En... de wijnen uit de streek zijn erg lekker. Kortom: een aanrader!

Reactie van Filip & Sybille

Dank je wel en misschien tot een volgende keer ! Filip & Sybille

Bezocht in juli 2021

Mooi, knus huis op de mooiste plek op het vakantiepark. Goed zwembad, sympathieke parkbeheerder! Mooie omgeving. We hebben een heerlijke vakantie gehad. Echt een aanrader.

Reactie van Filip & Sybille

Dank je wel, we zijn dan ook heel tevreden dat jullie het goed hadden! Filip & Sybille