Domaine de Fraysse

Bekijk album (20)

hal met toilet en garderobe, zeer grote en hoge eetkamer met eettafel van 1 x 3 mtr met stoelen, Aan de voorzijde nog een zithoek, Openslaande deuren aan de tuinkant, hier is een heerlijk overdekt terras waar u gezellig kunt zitten .Er is een grote vaste BBQ .U heeft een schitterend uitzicht over tuin, zwembad, en het dal.
Naast de eetkamer ligt de eetkeuken waarin een tafel voor het raam staat met 4 stoelen . .De keuken heeft een kookeiland en Amerikaanse koelkast/vriezer, een wasmachine en afwasmachine,radio/CD speler en een TV. De gehele begane grond heeft vloerverwarming.
Vanuit de eetkamer gaat er een trap naar de 1e verdieping , hier is een zithoek met 1 banken , tafel , stoelen en TV - DVD en Video app.rond een monumentale openhaard.Aan beide kanten van de zithoek ramen met stenen zit(venster)banken. De muren zijn van natuursteen en geven een warme uitstraling aan het geheel.
Via een klein halletje gaat u naar de 2e verdieping met een hal rechts van de trap
Links van de trap een lange brede gang ,hier vindt u een grote 2 pers.slaapkamer, een kleine 2 pers.slaapkamer met stapelbed en een 1 pers.slaapkamer. Aan het eind van de gang is de badkamer met toilet. Trap naar de 3e verdieping , dit is in de toren waar 2 pers.kunnen slapen.(Niet geschikt voor kleine kinderen)

Het huis bevat tevens een twee pers. appartement .( dit is gite nr. 4.) Dit appartement heeft een eigen entree en terras en is als zelfstandig appartement in gebruik door de eigenaar.
Het hele gebouw is centraal verwarmd.

De Lot;laat u verleiden.De Lot, u zult in zijn ban raken, u vindt hier schitterende valleien met mooi beboste Causses en kalksteenachtige hoogvlakten.Het land van water,steen en van kalk en het waterplezier op de Lot. Hier vindt u prachtige prehistorische grotten en wandschilderingen, maar ook talrijke kastelen.
Er zijn mooie dorpen, soms touristisch, soms prachtig van eenvoud en ieder dorp heeft zijn eigen markt.
De wandelaars kunnen hun hart ophalen. Er zijn veel gemarkeerde routes van de GR (Grande Randonnee).Op ons eigen terrein van 8 hectare vindt u een mooie wandelroute en prachtige bossen, mooie weiden om te spelen of juist uit te rusten en over het gehele domein staan er banken om van het uitzicht te genieten.U kunt natuurlijk ook zwemmen, of een partijtje jeu de boules spelen op eigen terrein.
Op de rivier kunt u zèlf varen, u laten vervoeren, kajakken en kanoën en zelfs zwemmen.Vissen is natuurlijk ook een onderdeel. Frankrijk heeft een ongekende variatie aan mogelijkheden. U kunt natuurlijk ook eerst gaan golfen en daarna een van de beroemde Cahors wijngaarden gaan bezoeken.

U kunt in de omgeving op talloze plaatsen een maaltijd gebruiken. Ook zijn er gezellige terrassen langs de rivier de Lot. De streek is vooral bekend door zijn eendengerechten, de walnoten en de Cahors wijnen.
In juli en augustus is er een zeer gezellige eetmarkt in Montcabrier. U eet hier aan lange tafels en u kiest zelf uw gerechten uit. Ook voor kinderen is het heel gezellig.

Het domaine heeft een eigen jeu de boulesbaan,,een tafeltennis tafel.Er is een prachtig verwarmd zwembad .Er zijn mooie wandelingen te maken.

U kunt golfen op 10 minuten afstand van ons domaine .Ook op 10 min. afstand kunt u vissen

Voor de liefhebber: er kan overal in en om het huis gebruik worden gemaakt van Wifi.(draadloos internet)

Domaine de Fraysse, is gebouwd rond 1500, verwoest en weer opgebouwd in 1862 . Het is een natuurstenen gebouw met een toren . Het geheel is luxieus en is in 2004 in stijl gerestaureerd met behoud van het oorspronkelijke karakter.
Alle moderne comfort is aanwezig.Het huis is dank zij de centrale verwarming het gehele jaar te huur U heeft een eigen tuin en vandaar uit kunt u naar het zwembad.
Achter het zwembad ligt een speelweide met schommels voor de kinderen.
Kinderen zonder zwemdiploma mogen niet zonder toezicht van een volwassene bij of in het zwembad zijn
Domaine de Fraysse heeft een eigen parkeerterrein. Honden ALLEEN op aanvraag .
Brengt u een hond mee dan wordt er verwacht dat de hond uitgelaten wordt, eventueel op onze verder gelegen weilanden of in het bos. Hier mag de hond los lopen . Honden mogen niet in of bij het zwembad komen en niet zonder toezicht alleen achtergelaten worden.

schoonmaakkosten 80,00
touristenbelasting 4,50 p.p.p.w.
Bed/Bad/en keukenlinnen is te huur voor 15,00 p.p.p.w.
Buiten het hoofdseizoen wordt de elektriciteit doorberekend.
Het is mogelijk om meer slaapkamers te huren

  • Borg € 250,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 80,00
  • Beddengoed - per persoon (optioneel) € 10,00
  • Handdoeken - per persoon (optioneel) € 5,00

Beschikbaarheid van 'Domaine de Fraysse'

A.Bremer heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 14 jan 2019

De bezoekers van Domaine de Fraysse hebben nog geen recensies geschreven