Gite L'Orangerie

Bekijk album (31)

Beschikbaarheid van 'Gite L'Orangerie'

Let op! Fam. Haijen - van Heijst heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 22 jan 2020

Gite L'Orangerie heeft 3 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,3
Bezocht in september 2019
Johan en Yvonne , René en Marion

Johan en Yvonne , René en Marion uit Beverwijk, Bezocht in september 2018 en september 2019
Top locatie 👌
Gites zijn super, er ontbreekt je aan niets.
Ontvangst door twee toppers. 👍
En al die appeltjes en peertjes in deze maand. Die nodigen je uit om een appeltaartje te bakken of stoof peertjes te maken.
En daar iedereen die op lokatie is daar van laten genieten .
Misschien in September 2020 nog een weekje🤔

Reactie van Fam. Haijen - van Heijst

Nauurlijk zijn jullie weer van harte welkom! We verheugen ons er al op. De appels en peren zullen weer op je wachten, Johan. En wij weer op de taart, mmmm, heerlijk! Groet, E&E

Bezocht in september 2017

L'Orangerie is een fijne plek om je vakantie door te brengen, rustig, sfeervol en een gezellige gîte.
Het huis ligt prachtig gelegen op een heuvel, maar toch ook vlakbij de uitvalswegen om de mooie omgeving te verkennen. De eigenaren zijn ontzettend vriendelijk en behulpzaam. Zij weten je leuke uitstapjes, markten, dorpjes e.d. te vertellen ook als het weer wat minder is.
De gîte is van alle gemakken voorzien en het ontbreekt je aan niets. Kortom we hebben een heerlijke vakantie gehad hier in de omgeving van de Lot. Voor ons een reden om deze plek in gedachten te houden en wie weet komen we hier nog een keer terug.

Volgende keer hebben we weer andere uitstapjes voor jullie. Tot dan!

L'Orangerie is een heerlijke plek om te verblijven. Prachtige ligging. Sfeervol ingericht en schoon.. Compleet qua keuken gerei en apparatuur. Bbq ook aanwezig. Mooie omgeving waar je veel (sportieve) activiteiten kan ondernemen. Met 2 honden en met 6 pp prima verblijf. Wij bevelen het zeker aan.

Bedankt voor jullie enthousiasme en gezelligheid. Hartelijke groet, Emile