Gite L'Orangerie

Bekijk album (30)

Domaine Lajanèze ligt op het '3-landen-punt' van de Lot, Dordogne en de Lot-et-Garonne.
De hele streek is bezaaid met prachtige, schilderachtige Bastide-stadjes, die altijd een fantastische weekmarkt hebben en zomers ook nog vele andere activiteiten.
Vanuit ons Domaine kijken we op kerk van Montcabrier. In het dorp is er een reuze gezellige 'eetmarkt' op vrijdagavond, de bakker is natuurlijk alle dagen open.
De grote publiekstrekkers van de Lot en Dordogne zijn allen makkelijk te bereiken. Sarlat-La-Canéda, Rocamadour en St. Cirq-La-Popie staan al jaren steevast in de top 10 lijstjes van meest attractieve stadjes en bijzonderheden in Frankrijk. De historie en gezelligheid druipt eraf.

De keuken van de Lot en de Perigord is in Frankrijk zeer geliefd.
De stevige maaltijden met de geroosterde eendenborst gaan goed samen met de volle Cahors wijnen. We kunnen voor jullie een ontvangst organiseren bij een wijnhuis gerund door Vlamingen.

De hele streek is bezaaid met schilderachtige stadjes, wijngaarden en prachtige natuur met vergezichten en niet te vergeten de talloze kastelen met mooie tuinen! Binnen een uur rijden kunt u de prachtige stad Cahors met zijn middeleeuwse brug bezoeken of al goed en wel in de kano zitten op de Lot of de Dordogne. Een dagje zonder auto kan bij de voordeur beginnen met een goede wandeling of fietstocht om vervolgens voldaan bij het heerlijke zwembad neer te ploffen.

Ons Domaine Lajanèze is ook geschikt voor groepen tot 22 personen.
Informeer naar de beschikbaarheid en de speciale tarieven.

Voor informatie over beschikbaarheid en boekings/huurvoorwaarden kunt u direct met ons contact opnemen.
Fam. van Heijst
Via ons emailadres: emilevanheijst@gmail.com
Telefonisch tel: + 33 (0)5 65 22 68 06
Website: http://www.domaine-lajaneze.nl

Overige opmerkingen:
Keuken/bedlinnen, 2 handdoeken en een strandlaken zijn te huur voor € 10 p.p.p.w.
Maximaal 4 volwassenen per verblijf.
Kinderbedje en -stoel hebben we beschikbaar. Bedlinnen voor het kinderbedje graag zelf meenemen.
Wasmachine is beschikbaar (€ 4 per wasbeurt).
Vanaf 15 sept. verwarmingskosten volgens meterstanden. Eerste 150kWh is inclusief.
Eindschoonmaak € 60 verplicht.
De week is van zaterdagmiddag 16.00u tot zaterdagochtend 10.00 u.

  • Borg € 300,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 60,00

Beschikbaarheid van 'Gite L'Orangerie'

Fam. Haijen - van Heijst heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 18 mar 2019

Gite L'Orangerie heeft 2 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Bezocht in september 2017

L'Orangerie is een fijne plek om je vakantie door te brengen, rustig, sfeervol en een gezellige gîte.
Het huis ligt prachtig gelegen op een heuvel, maar toch ook vlakbij de uitvalswegen om de mooie omgeving te verkennen. De eigenaren zijn ontzettend vriendelijk en behulpzaam. Zij weten je leuke uitstapjes, markten, dorpjes e.d. te vertellen ook als het weer wat minder is.
De gîte is van alle gemakken voorzien en het ontbreekt je aan niets. Kortom we hebben een heerlijke vakantie gehad hier in de omgeving van de Lot. Voor ons een reden om deze plek in gedachten te houden en wie weet komen we hier nog een keer terug.

Reactie van Fam. Haijen - van Heijst

Volgende keer hebben we weer andere uitstapjes voor jullie. Tot dan!

L'Orangerie is een heerlijke plek om te verblijven. Prachtige ligging. Sfeervol ingericht en schoon.. Compleet qua keuken gerei en apparatuur. Bbq ook aanwezig. Mooie omgeving waar je veel (sportieve) activiteiten kan ondernemen. Met 2 honden en met 6 pp prima verblijf. Wij bevelen het zeker aan.

Bedankt voor jullie enthousiasme en gezelligheid. Hartelijke groet, Emile