Gîte Lajanèze

Bekijk album (26)

Na ruim 8 jaar ervaring in het renoveren en verhuren van gites in de Lot, hebben we in november 2014 het ultieme vakantieparadijs gevonden. We hebben veel geleerd over de wensen en verwachtingen van onze gasten. Deze kennis hebben we in de praktijk kunnen brengen op ons nieuwe, kleinschalige Domaine Lajanèze.

Dit domein is vele jaren in handen geweest van een familie uit Normandië. Zij hebben meer dan 300 appelbomen aangeplant om een geweldige cider te kunnen maken.
De renovatie is voltooid, zodat we voor seizoen 2019 drie unieke gites in de aanbieding hebben voor de verwende Frankrijk-ganger.

De kernwoorden van een vakantie op Domaine Lajanèze zijn:

Rust, Luxe, Ontspanning, Vakantie voor iedereen! (ook voor Papa en Mama)

Gite Lajanèze biedt rust en ruimte op het hoogste punt van onze eigen heuvel met een fantastisch uitzicht op de 13 eeuwse kerktoren van Montcabrier.
Ons zwemparadijs is er voor iedereen!
De kleintjes in hun eigen kinderbad en de grotere kunnen lekker plonsen in het grote zwembad! (Weersafhankelijk, maar zeker van half juni t/m half september).
Natuurlijk is het water altijd kraakhelder!!

Gite Lajanèze loopt over van het karakter en luxe.
Een grote salon met houtkachel, een grote ouderslaapkamer met badkamer en-suite en nog 2 slaapkamers met badkamer voor de rest van het gezin bieden veel ruimte voor een onbezorgde vakantie.

Ons Domaine Lajanèze ligt verscholen op onze eigen heuvel.
Bijna 8 hectare met bos, weiland en zelfs een eigen grot! Eindeloos de ruimte om te spelen, ontdekken en genieten.

Domaine Lajanèze ligt op het '3-landen-punt' van de Lot, Dordogne en de Lot-et-Garonne.
De hele streek is bezaaid met prachtige, schilderachtige Bastide-stadjes, die altijd een fantastische weekmarkt hebben en zomers ook nog vele andere activiteiten.
Vanuit ons Domaine kijken we op kerk van Montcabrier. In het dorp is er een reuze gezellige 'eetmarkt' op vrijdagavond, de bakker is natuurlijk alle dagen open en Nikki runt een gezellig cafeetje.
De grote publiekstrekkers van de Lot en Dordogne zijn allen makkelijk te bereiken. Sarlat-La-Canéda, Rocamadour en St. Cirq-La-Popie staan al jaren steevast in de top 10 lijstjes van meest attractieve stadjes en bijzonderheden in Frankrijk. De historie en gezelligheid druipt eraf.

De keuken van de Lot en de Perigord is in Frankrijk zeer geliefd.
De stevige maaltijden met de geroosterde eendenborst gaan goed samen met de volle Cahors wijnen. We kunnen voor jullie een ontvangst organiseren bij een wijnhuis gerund door Vlamingen.

De hele streek is bezaaid met schilderachtige stadjes, wijngaarden en prachtige natuur met vergezichten en niet te vergeten de talloze kastelen met mooie tuinen! Binnen een uur rijden kunt u de prachtige stad Cahors met zijn middeleeuwse brug bezoeken of al goed en wel in de kano zitten op de Lot of de Dordogne. Een dagje zonder auto kan bij de voordeur beginnen met een goede wandeling of fiets/mountainbiketocht om vervolgens voldaan bij het heerlijke zwembad neer te ploffen. Op minder dan 5 minuten afstand kunt u paardrijden, een rondje golf spelen of rotsklimmen.

  • Aan de golfbaan

Ons Domaine Lajanèze is ook geschikt voor groepen tot 16 personen.
Informeer naar de beschikbaarheid en de speciale tarieven.

Voor informatie over beschikbaarheid en boekings/huurvoorwaarden kunt u direct met ons contact opnemen.
Fam. van Heijst
Via ons emailadres: emilevanheijst@gmail.com
Telefonisch tel: + 33 (0)5 65 22 68 06
Website: http://www.domaine-lajaneze.nl

Overige opmerkingen:
Bedlinnen en 2 handdoeken zijn te huur voor € 10 p.p.p.w.
Maximaal 4 volwassenen per gite.
Kinderbedje en -stoel hebben we beschikbaar. Bedlinnen voor het kinderbedje graag zelf meenemen.
Wasmachine is beschikbaar (€ 4 per wasbeurt).
Eindschoonmaak € 60 verplicht.
De week is van zaterdagmiddag 16.00u tot zaterdagochtend 10.00 u.

  • Borg € 300,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 60,00
  • Beddengoed - per persoon (optioneel) € 5,00
  • Handdoeken - per persoon (optioneel) € 5,00

Beschikbaarheid van 'Gîte Lajanèze'

Fam. van Heijst heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 03 jan 2019

Gîte Lajanèze heeft 4 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

8,8

Prachtige, mooie en karakteristieke woning, met veel liefde opgeknapt. Zowel het huis als de omgeving zijn schitterend.
Persoonlijk was ik vooral blij met een goed uitgeruste keuken om voor 6 personen te kunnen koken (voldoende pannen die groot genoeg waren).
Je kunt hier in alle rust genieten van de omgeving, lekkere restaurantjes, kastelen en het zwembad. Mooie dorpjes genoeg in de omgeving, voor de wat grotere dorpen/steden moet je toch iets verder rijden (60-90 minuten)

Het huis is voorzien van goede bedden/matrassen en heeft meer dan voldoende privacy.
Emiel weet van alles te vertellen over de omgeving en bezienswaardigheden.
Wij hebben genoten!!!

Bezocht in oktober 2016
Fam. Blonk

Wij hebben hier de herfstvakantie met ons gezin doorgebracht en kijken nog steeds terug op een heerlijke ontspannen week. Het huis is ruim, schoon en van alle comfort voorzien. Het is een prachtige idyllische omgeving met heel veel privacy en men kan hier volledig tot rust komen. De vriendelijke gastheer is "onzichtbaar" aanwezig en gaf ons leuke tips voor mooie uitjes, zoals Saint-Cirq-Lapopie (foto) Zowel onze pubers als oma hebben zich prima vermaakt!

Bezocht in oktober 2015

Een ideale plek om helemaal tot rust te komen boven op de berg. Je voelt je als een koning te gast op hun domein. Niets is de eigenaren te veel om te zorgen dat je een onbezorgde vakantie hebt.
Buiten ademt het domein de sfeer van het Franse platteland. Binnen zijn de vertrekken modern en nieuw ingericht. Bijzonder zijn de appels uit hun eigen boomgaard, goed voor verse eigengemaakte appelmoes en appeltaart. Kortom: we hebben genoten en zullen zeker terugkeren naar dit paradijs.

Reactie van Fam. van Heijst

Wat fijn dat jullie ook op ons nieuwe domein weer een fijne vakantie hebben gehad. Graag tot ziens!

Bezocht in oktober 2015

Ideaal voor mensen die niet op zoek zijn naar mensenmassa's, drukte en lawaaiig vertier.
Hier vermaak je jezelf en geniet je van de natuur op dit prachtig aangelegde en onderhouden natuurdomein, De eigenaren/beheerders van dit mooie stukje in Frankrijk zijn zeer gastvrij , behulpzaam maar respecteren je privary.
Het huis waar je in verblijft is gezellig ,mooi, en heeft styl en van alle gemakken voorzien
Lekker appels geplukt en mee genomen hebben ze hier uitgedeeld en iedereen blij gemaakt.
Een top vakantie bedankt, we komen zeker een keer terug

Reactie van Fam. van Heijst

Bedankt voor jullie mooie woorden. Graag tot ziens!