Gîte Lajanèze

Bekijk album (26)

Beschikbaarheid van 'Gîte Lajanèze'

Fam. Haijen - van Heijst heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 04 apr 2019

Gîte Lajanèze heeft 4 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

8,8

Prachtige, mooie en karakteristieke woning, met veel liefde opgeknapt. Zowel het huis als de omgeving zijn schitterend.
Persoonlijk was ik vooral blij met een goed uitgeruste keuken om voor 6 personen te kunnen koken (voldoende pannen die groot genoeg waren).
Je kunt hier in alle rust genieten van de omgeving, lekkere restaurantjes, kastelen en het zwembad. Mooie dorpjes genoeg in de omgeving, voor de wat grotere dorpen/steden moet je toch iets verder rijden (60-90 minuten)

Het huis is voorzien van goede bedden/matrassen en heeft meer dan voldoende privacy.
Emiel weet van alles te vertellen over de omgeving en bezienswaardigheden.
Wij hebben genoten!!!

Bezocht in oktober 2016
Fam. Blonk

Wij hebben hier de herfstvakantie met ons gezin doorgebracht en kijken nog steeds terug op een heerlijke ontspannen week. Het huis is ruim, schoon en van alle comfort voorzien. Het is een prachtige idyllische omgeving met heel veel privacy en men kan hier volledig tot rust komen. De vriendelijke gastheer is "onzichtbaar" aanwezig en gaf ons leuke tips voor mooie uitjes, zoals Saint-Cirq-Lapopie (foto) Zowel onze pubers als oma hebben zich prima vermaakt!

Bezocht in oktober 2015

Een ideale plek om helemaal tot rust te komen boven op de berg. Je voelt je als een koning te gast op hun domein. Niets is de eigenaren te veel om te zorgen dat je een onbezorgde vakantie hebt.
Buiten ademt het domein de sfeer van het Franse platteland. Binnen zijn de vertrekken modern en nieuw ingericht. Bijzonder zijn de appels uit hun eigen boomgaard, goed voor verse eigengemaakte appelmoes en appeltaart. Kortom: we hebben genoten en zullen zeker terugkeren naar dit paradijs.

Reactie van Fam. Haijen - van Heijst

Wat fijn dat jullie ook op ons nieuwe domein weer een fijne vakantie hebben gehad. Graag tot ziens!

Bezocht in oktober 2015

Ideaal voor mensen die niet op zoek zijn naar mensenmassa's, drukte en lawaaiig vertier.
Hier vermaak je jezelf en geniet je van de natuur op dit prachtig aangelegde en onderhouden natuurdomein, De eigenaren/beheerders van dit mooie stukje in Frankrijk zijn zeer gastvrij , behulpzaam maar respecteren je privary.
Het huis waar je in verblijft is gezellig ,mooi, en heeft styl en van alle gemakken voorzien
Lekker appels geplukt en mee genomen hebben ze hier uitgedeeld en iedereen blij gemaakt.
Een top vakantie bedankt, we komen zeker een keer terug

Bedankt voor jullie mooie woorden. Graag tot ziens!