Gite Le Four

Bekend bij Gites sinds 2018
Bekijk album (18)

Na ruim 11 jaar ervaring in het renoveren en verhuren van gites in de Lot, hebben we in november 2014 het ultieme vakantieparadijs gevonden. We hebben veel geleerd over de wensen en verwachtingen van onze gasten. Deze kennis hebben we in de praktijk kunnen brengen op ons nieuwe, kleinschalige Domaine Lajanèze.

Dit domein is vele jaren in handen geweest van een familie uit Normandië. Zij hebben meer dan 300 appelbomen aangeplant om een geweldige cider te kunnen maken.
De renovatie is al bijna voltooid, zodat we voor seizoen 2018 drie unieke gites in de aanbieding hebben voor de verwende Frankrijk-ganger.

De kernwoorden van een vakantie op Domaine Lajanèze zijn:

Rust, Luxe, Ontspanning, Vakantie voor iedereen! (ook voor Papa en Mama)

Gîte Le Four is onze nieuwste aanwinst. De restauratie is voor de zomer van 2018 afgerond.
Een moderne eetkeuken, van alle gemakken voorzien, in de nieuwe aanbouw vormt de grote attractie van deze gite. Een gezellige woonkamer met houtkachel, 2 ruime slaapkamers en een moderne, luxe badkamer geven deze gite veel charme en vakantieplezier.
Het privé-terras op het oosten is perfect voor een rustig ontbijt in de ochtendzon en de rest van de dag is het er heerlijk schaduwrijk en dus niet te heet. Pfffffff!

Domaine Lajanèze ligt op het '3-landen-punt' van de Lot, Dordogne en de Lot-et-Garonne.
De hele streek is bezaaid met prachtige, schilderachtige Bastide-stadjes, die altijd een fantastische weekmarkt hebben en zomers ook nog vele andere activiteiten.
Vanuit ons Domaine kijken we op kerk van Montcabrier. In het dorp is er een reuze gezellige 'eetmarkt' op vrijdagavond, de bakker is natuurlijk alle dagen open.
De grote publiekstrekkers van de Lot en Dordogne zijn allen makkelijk te bereiken. Sarlat-La-Canéda, Rocamadour en St. Cirq-La-Popie staan al jaren steevast in de top 10 lijstjes van meest attractieve stadjes en bijzonderheden in Frankrijk. De historie en gezelligheid druipt eraf.

De keuken van de Lot en de Perigord is in Frankrijk zeer geliefd.
De stevige maaltijden met de geroosterde eendenborst gaan goed samen met de volle Cahors wijnen. We kunnen voor jullie een ontvangst organiseren bij een wijnhuis gerund door Vlamingen.

De hele streek is bezaaid met schilderachtige stadjes, wijngaarden en prachtige natuur met vergezichten en niet te vergeten de talloze kastelen met mooie tuinen! Binnen een uur rijden kunt u de prachtige stad Cahors met zijn middeleeuwse brug bezoeken of al goed en wel in de kano zitten op de Lot of de Dordogne. Een dagje zonder auto kan bij de voordeur beginnen met een goede wandeling of fiets/mountainbiketocht om vervolgens voldaan bij het heerlijke zwembad neer te ploffen. Op minder dan 5 minuten afstand kunt u paardrijden, een rondje golf spelen of rotsklimmen.

Ons Domaine Lajanèze is ook geschikt voor groepen tot 16 personen.
Informeer naar de beschikbaarheid en de speciale tarieven.

Bedlinnen, 2 handdoeken + een groot zwembadlaken zijn te huur voor € 10 p.p.p.w.
Kinderbedje en -stoel hebben we beschikbaar. Bedlinnen voor het kinderbedje graag zelf meenemen.
Wasmachine is beschikbaar (€ 4 per wasbeurt).
Eindschoonmaak € 60 verplicht.
De week is van zaterdagmiddag 16.00u tot zaterdagochtend 10.00 u.

  • Borg € 300,00
  • Schoonmaakkosten (optioneel) € 65,00
  • Beddengoed - per persoon (optioneel) € 6,00
  • Handdoeken - per persoon (optioneel) € 4,00

Beschikbaarheid van 'Gite Le Four'

Fam. van Heijst heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 21 nov 2018

De bezoekers van Gite Le Four hebben nog geen recensies geschreven