La Source

Bekijk album (46)

Beschikbaarheid van 'La Source'

Rob Teeuwen heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 02 mar 2019

La Source heeft 13 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Beste Rob,
Ik wil je nog laten weten dat we heerlijke weken hebben gehad in La Source. Wat een fijn huis!
De kinderen, wij en de hond, allemaal hebben we er van genoten. Heerlijk zwembad!
Nogmaals bedankt

fam Odenhoven

Hoi Rob
Wij zijn weer vertrokken naar Nederland
Nogmaals dank voor een fantastische zomervakantie met onze 3 kinderen en met geweldig weer!
Volgend jaar komen we niet maar wellicht over enkele jaren weer.
P.S. De tv heb ik voorzien van een extra HDMI aansluiting. Dat lukte middels van een DVI-HDMI verloopje.

nogmaals Dank

Juli La Source

We hebben 2 heerlijke weken gehad in dit heerlijke huis en deze mooie omgeving. Donderdagochtend is er een zeer leuke markt in Libos, net achter Fumel. Ook is er donderdagochtend een markt in Monpazier en vrijdag in Prayssac. Wij houden hier erg van…

We hebben bijna alleen maar buiten geleefd en s’avonds zaten we nog bij het verlichte zwembad.. wat heb je nog meer nodig

Fam Paul Eetveld Hasselt

Bezocht in mei 2017

Wat hebben wij genoten van la source , heerlijk kunnen zwemmen, vooral de kinderen, soms even koud, maar met de zon weer te warm, heerlijk huis vrij geen andere bewoners of huurders op terrein, Rob respecteerde onze privacy en we genoten van onze vrijheid en luxe
Alles aanwezig , bedankt voor deze vakantie

Bezocht in juni 2016

3 weken in juni geweest het was heerlijk.Zeer compleet huis prachtige omgeving.
Genoten kan niet andres zeggen.

Rob, chapeau je hebt een heerlijk vakantie huis.

Groet
Berenice