La Source

Bekijk album (46)

Beschikbaarheid van 'La Source'

Rob Teeuwen heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 08 sep 2019

La Source heeft 14 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,6

We hebben en heerlijke vakantie gehad in jullie mooie huis, lekker relaxen bij het zwembad , maar ook van de prachtige omgeving genoten. Echt super ! Dank je wel
hartelijke groeten Erwin, Marja Ilse en Karin Wieling

Beste Rob,
Ik wil je nog laten weten dat we heerlijke weken hebben gehad in La Source. Wat een fijn huis!
De kinderen, wij en de hond, allemaal hebben we er van genoten. Heerlijk zwembad!
Nogmaals bedankt

fam Odenhoven

Hoi Rob
Wij zijn weer vertrokken naar Nederland
Nogmaals dank voor een fantastische zomervakantie met onze 3 kinderen en met geweldig weer!
Volgend jaar komen we niet maar wellicht over enkele jaren weer.
P.S. De tv heb ik voorzien van een extra HDMI aansluiting. Dat lukte middels van een DVI-HDMI verloopje.

nogmaals Dank

Juli La Source

We hebben 2 heerlijke weken gehad in dit heerlijke huis en deze mooie omgeving. Donderdagochtend is er een zeer leuke markt in Libos, net achter Fumel. Ook is er donderdagochtend een markt in Monpazier en vrijdag in Prayssac. Wij houden hier erg van…

We hebben bijna alleen maar buiten geleefd en s’avonds zaten we nog bij het verlichte zwembad.. wat heb je nog meer nodig

Fam Paul Eetveld Hasselt

Bezocht in mei 2017

Wat hebben wij genoten van la source , heerlijk kunnen zwemmen, vooral de kinderen, soms even koud, maar met de zon weer te warm, heerlijk huis vrij geen andere bewoners of huurders op terrein, Rob respecteerde onze privacy en we genoten van onze vrijheid en luxe
Alles aanwezig , bedankt voor deze vakantie