Le Levat

Bekijk album (41)

Beschikbaarheid van 'Le Levat'

Rob Teeuwen heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 10 mar 2019

Le Levat heeft 9 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Heerlijk rustige omgeving en meer als genoeg ruimte.

heerlijk huisje, alles aanwezig wat er zou moeten zijn. De tuin was goed afgesloten zodat we geen omkijken hadden naar de hond. Manlief heeft veel gefietst in de omgeving en was daar zeer tevreden over. Rondom het huisje was meer dan genoeg ruimte om zowel in de zon als in de schaduw te zitten. Indien gewenst is er
genoeg te doen in de omgeving. Vooral het avond Markt in Montcabrier is echt een aanrader. Wij komen zeker nog een keer terug, Brenda

Bezocht in mei 2018

Zal ik dan maar beginnen in het nieuwe seizoen!

Het was weer fantastisch weer goed, temperatuur goed ( hout meegenomen om te stoken maar was niet nodig) stilte goed, kortom…….. We zijn hier nu een keer of 5 geweest maar nooit de moeite genomen om in de “pen “ te klimmen Al het goede van de omgeving en het huis en alle andere berichten die wij hebben mogen lezen in de gastenboeken hier vanaf 2002 hebben wij niet aan toe te voegen. Wij nemen vanavond nog een wijntje en morgen weer op naar de kust van Scheveningen, ook leuk !
Wederom dank Rob,

Theo en Ingrid

Bezocht in juni 2017
Wim en Marion Burger

Een heerlijke vakantie gehad in Le Levat. Het huis ligt prachtig, héél rustig en in een schitterende omgeving. Het is gezellig en autenthiek ingericht, maar wel van alle gemakken voorzien. De eerste week was het weer een beetje wisselvallig, maar in de nabije omgeving is genoeg te zien. We hebben de houtkachel in de kamer nog lekker 2 avonden gestookt. Van Rob een tip doorgekregen over een goed restaurant, waarvoor nogmaals onze hartelijke dank. De laatste anderhalve week was het heerlijk weer, dus toen bood het fijne terras alles wat we wensten. Boodschappen deden wij in Puy 'l Eveque en Prayssac, prima te doen.
Kortom ...voor herhaling vatbaar.
Vriendelijke groet Wim en Marion uit Almere

Beste Rob,

Wij vonden het zeer leuk jou ontmoet te hebben en ook hebben wij genoten van onze vakantie in Le Levat.
Mooie en rustige omgeving en het huis is goed verzorgd. Wij voelden ons er al na 1 dag thuis.
De locatie bood ons ook vele mogelijkheden en wij hebben dan ook diverse sites en musea bezocht.
Of zo maar rond gereden om van de mooie uitzichten of prachtige dorpjes te genieten.

Wij komen in de toekomst zeker weer eens terug naar Le Levat en zullen dan contact met je opnemen.

tot ziens.

Hartelijke groeten

Margreeth en George Cornelius

Bezocht in juli 2014

Wij willen ons graag aansluiten bij de vorige schrijvers en delen hun mening over het huisje en de omgeving. We hebben ontzettend genoten van de rust en de natuur. Jullie hebben echt eer van het vele werk dat jullie verricht hebben. We hopen dat vele huurders na ons net zo zullen genieten als wij hebben gedaan. en wie weet tot een volgende keer.

Familie Marinesse,