La Quintou

Bekijk album (25)

Beschikbaarheid van 'La Quintou'

Elsemari van Winden heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 14 apr 2019

La Quintou heeft 4 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,8
Bezocht in april 2019

Op een rustige plek in de Lot, met een prachtig uitzicht op het glooiende landschap, vinden we la Quintou. Zeer gastvrije ontvangst door Elsemari en Jos, die waar dat nog nodig mocht zijn informatie/assistentie geven. Aan drie zijden heeft de gite terrassen, dus veel mogelijkheden om buiten te zitten. Onder de overkapping met een schitterend zicht op de ondergaande zon was onze favoriete plek. De gite zelf is ruim en comfortabel ingericht, van alle gemakken voorzien. De inrichting is hier zeker geen sluitpost geweest! We hebben genoten van een week in dit prachtige gebied, maar zeker ook van de locatie waarin het (ook bij wat minder goed weer) goed toeven is.

We hebben enorm genoten van ons verblijf in jullie gîte! We hadden ons voorgesteld dat het rustig zou zijn, met veel ruimte om ons heen, mooie natuur om te wandelen en fietsen, maar dat we met name zó zouden genieten van de stilte hadden we nooit gedacht. Genoten hebben we ook van jullie prettige ontvangst, compleet met wijn, water, kaas en jam zodat we niet direct boodschappen hoefden te doen. En de fijne electrische fietsen niet te vergeten zodat we het heuvellandschap konden verkennen.
Dank ook voor jullie goede informatie en voorlichting waardoor we de afgelopen twee weken heel veel bijzondere plekken hebben kunnen bezoeken, inclusief onze boottocht over de Dordogne en het onvergetelijke Rocamadour!

Reactie van Elsemari van Winden

Bijzonder hoe jullie de twee weken dat je in onze gite verbleef hebben benut om heel veel van de omgeving te zien. Vaak verrasten jullie ons met verhalen over ontdekkingstochten naar bastide-dorpen, bedevaartsoorden, riviergezichten en natuurlijk jullie frequente restaurantbezoeken! En slim dat je die dagen afwisselde met lezen, uitrusten, wandelen en fietsen hier in de buurt. Tot de volgende keer!

Wat een prettige plek en wat een fantastische omgeving! Als rust en natuur je lief zijn, dan is deze gîte een absolute aanrader, comfortabel en best een beetje luxe; daarnaast een bijzonder plezierige ontvangst door Elsemari en Jos.
Tip: op een elektrische fiets de omgeving verkennen: geweldig!

Fijn dat je er was! Fijn je zo te zien genieten van de rust, ruimte, natuur en stilte. En van de muziek en het zingen natuurlijk! Volgende keer mét je schilderspullen?

Bezocht in april 2018

In april 2018 hebben wij een fantastische week gehad in Quintou bij Elsemari en Jos.
Een heerlijke, gezellige en ruim ingerichte gîte ,waar het goed vertoeven is. Mooie rustige omgeving en een hele fijne en vriendelijke gastheer en gastvrouw!!!!
Wij hebben genoten!!!!!

Het was fijn jullie hier in Frankrijk te ontmoeten! Wij vonden het bijzonder te ervaren hoe jullie genoten van onze plek. En wat een ontdekking: meer dan 20 soorten orchideeën in een straal van 200 meter rond ons huis! Waarvan vele soorten in Nl al uitgestorven. We lazen later dat de Bouriane één van de gebieden in Europa is met de meest diverse flora!