Le Petit Cournou

Bekijk album (25)

Het huisje ligt alleen en midden in de natuur met een prachtig vrij uitzicht.... dus geschikt voor rustzoekers, natuurliefhebbers en wandelaars! Het heeft een heerlijk micro-klimaat. In het huisje ligt een dik boek met enthousiaste reakties van de huurders! Ik lees u hieruit even voor; " Het was heerlijk hier. Onze eerste week dus echt uitrusten. We hebben veel gelezen, gepuzzeld en gewandeld! Wat is de natuur mooi. En wat een rust. "
"Het was hier fantastisch stil, rustig en mooi rondom het huis. We hebben er erg van genoten, de natuur was prachtig! We hebben mooie stadjes bezocht en prachtige wandelingen gemaakt. Spijtig genoeg hadden we te weinig tijd om gewoon van de stilte rondom het huisje te genieten. 1week is echt veeeel te kort!!!"
"Het huisje is heel mooi en gezellig en ook de tuin en het terras zijn heel leuk. Montcuq is een prachtig dorpje en het grote groen-blauwe meer was super leuk!"
"Een prachtig stuk Frankrijk en een gezellig pitoresk huisje. Lekker genieten en tot rust komen. We komen zeker terug!!"
"Allereerst wil ik zeggen dat het huisje enorm goed bevallen is, prachtig uitzicht, geweldige natuur en veel vrijheid."
"Heel bijzonder om een week te wonen langs de pelgrimsweg naar Santiago! Heerlijk vijgen, granaatappels en bloemen geschilderd, gegeten en geplukt uit "eigen" tuin! Het is een genot om in Frankrijk te zijn. Cahors en omgeving en het huisje: allemaal prachtig en goed bevallen!!"
"Het was niet alleen de stralende zon die het hier zo warm en gezellig maakte maar ook de gastvrijheid, het romantische huis en de prachtige natuur! We voelden ons "als God in Frankrijk"!!"
"Wat een rust, wat een uitzicht, wat een maan!! Dit smaakt naar meer!!!"
"Drie weken lang geen werk, geen TV, geen telefoon! En dat in deze omgeving!! Wat een luxe, we gaan met een rijk gevoel weer terug! Tot volgend jaar!!!"
"Voor ons de tweede maal hier in dit heerlijke huisje en nu maar liefst voor 4 weken!! Maar ze vlogen om met louter zon, rust en heerlijk tot jezelf komen!! Wellicht tot ziens!!....." En zo gaat het maar door! Ik hoop dat ik hiermee ook uw "trek om te reserveren" heb opgewekt! " Er is hier geen televisie en geen internet, dus "back to basics! " Maar s'nachts hoor je de oehoe en ritselt het in de struiken........s'morgens wordt je gewekt door een koor van vogelgezang.
Het oude natuurstenen huisje ligt op een idyllisch plekje midden in de natuur . Je komt binnen via het overdekte terrasje, in één grote leefruimte. In deze ruimte bevind zich de woonkamer met keukenhoek en achterin een slaaphoek met een dubbel bed. Er is een douche met wastafel en een WC. Via een trap ga je naar de benedenverdieping (vroegere cave). Ook hier één ruimte, met drie slaapplaatsen , een hoek met wastafel en wasmachine en een tweede WC. Er zijn schone frisse bedden en alle noodzakelijke dingen om u vakantie tot een succses te maken! Eén minpuntje; er is geen afwasmachine.....

  • Back to basic

Geheel vrij gelegen in de natuur. Een paar kilometer van Montcuq. Het huis is met de auto te bereiken, ligt op een eigen terrein van 2.5 ha. Heeft uitzicht op het dorpje Rouillac.

Op culinair gebied kunt u overal terecht om de heerlijke streekgerechten te proeven… het heerlijke rijpe fruit, verse groenten, zon gerijpte tomaten , fijne kazen en kaasjes en heerlijke vleeswaren. Alles is natuurlijk vers te koop op de markt zondagmorgen…
Op wijngebied is er volop te bezoeken en te proeven natuurlijk, in de prachtige Cahorstreek, in de vallei van de Lot.

Het is een plek om te genieten, van de natuur, van de silte, de vrijheid en om fijne wandelingen te maken of te genieten van een goed boek, op het terrasje of buiten in de schaduw van een boom..
Een plek om helemaal « deconnecté» te zijn van de dagelijkse dingen, lekker te genieten van de heerlijke produkten van de markt in Montcuq en verder niets te hoeven !
De pelgrimsroute naar St. Jacques de Compostelle loopt er vlak langs , leuk om af en toe mensen te spreken uit alle windstreken… Verder heeft u hier absoluut geen last van.
Als u eens wat anders wilt, is ook het kanovaren op de Lot of op het kleinere riviertje de Vers, een leuke afwisseling. Of voor een verfrissing, even naar het zwemmeer in Montcuq... en andere informatie, op deze link:
http://www.montcuq.fr/fr/culture-loisirs-tourisme/plan-deau.html

Prijs niet afhankelijk van het aantal gasten (max. 4) . Prijs op aanvraag buiten het op de site aangegeven huurseizoen , ( is eventueel mogelijk na overleg.) Kostenberekening voor levering van stookhout eventueel...

  • Schoonmaakkosten, Linnengoed

Beschikbaarheid van 'Le Petit Cournou'

Marjan den Bakker heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 08 jan 2019

Le Petit Cournou heeft 3 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Wij hebben drie weken vakantie gehad samen met onze hond in dit leuke Franse huis, omgeven door mooie natuur en met een geweldig uitzicht.
Vanuit het huis kan je verschillende kanten op om mooie wandelingen te maken, of leuke dorpjes te bezoeken.
Het is er heerlijk rustig, er lopen reeën, eekhoorntjes,wilde zwijnen, en zevenslapers om het huisje heen en in het aangrenzende bos.
We zijn heerlijk tot rust gekomen en komen graag op deze geweldige plek terug

Reactie van Marjan den Bakker

Misschien tot ziens dan en hartelijk dank, Marjan.

Ook wij kunnen helemaal vinden in de recensies uit het boekje waarvan de verhuurders Marjan en Roel in hun voorwoord spreken!
Rust met hooguit een verdwaalde wandelaar en laat in de avond/nacht zoveel dierengeluiden dat je je echt in een bos kunt wanen, een prachtige regio met mooie dorpjes en steden, een zwemmeertje dichtbij en het leuke en bovenal het huisje zelf: héérlijk!
Kortom: we hebben genóten!

Reactie van Marjan den Bakker

Dank je wel Helma en Bas, heel erg bedankt voor het hier weergeven van jullie ervaring! Altijd weer welkom, dat spreekt vanzelf!

Ik kan ons verblijf met onze 3 kinderen niet mooier omschrijven dan dat de verhuurster het omschreven heeft. We hebben een fantastische week gehad. Montcuq met zijn goede restaurants en een lekker zwemmeertje binnen 6 km en de vele wandelpaden. Gezellige avonden met een lekker glaasje en zingende krekels.
Volgend jaar zijn we er weer

Reactie van Marjan den Bakker

Jullie zijn natuurlijk weer van harte welkom Anja , Hans en kinderen, tot dan!