L'Hirondelle

Bekijk album (30)

Beschikbaarheid van 'L'Hirondelle'

Peeters Ericia heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 06 okt 2021

L'Hirondelle heeft 12 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Bezocht in september 2021

heel mooie ingerichte gite op een prachtige rustige locatie. wifi aanwezig. Tv enkel franse zenders. het zwembad was top. heel vriendelijke en behulpzame eigenaars. omgeving was wel heuvelachtig, niet erg geschikt om fietstochten te maken. wil je de mooie plaatsen in de streek bezichtigen, moet je er wel een autotocht van een uur of meer voor over hebben( Saint-Cirque-lapopie , Rocamadour..).

Bezocht in september 2021

We hebben een heerlijke tijd gehad in gîte Noyer. We waren er 3 weken en het huis biedt alles om het verblijf comfortabel te maken. Goede bedden. Er is een prachtig zwembad. De eigenaars van de gîte zijn ontzettend aardig en behulpzaam. De lokatie is prachtig; wel uitdagend voor langere fietstochten. Het is echt een plek om tot rust te komen. Wij hopen nog eens terug te komen

Bezocht in juli 2021

superbe endroit agréable et reposant, gite charmant et confortable .

Prachtige locatie, heel rustig, geen verkeer. De koebellen zetten je dag mooi in. 's avonds kan je genieten van een prachtige sterrenhemel, waar je zoektocht naar de grote en kleine beer je effe bezig houdt. Je verblijft in een gite die tip top in orde en kraaknet is. Het zwembad is zalig en doet extra deugd na een pittige dag-wandeling of fietstocht. Met behulp van een stafkaart en gps kan je dit allemaal uitstippelen en kan je genieten van de prachtige natuur, glooiend en verrassend groen in vergelijking met andere streken in Frankrijk. Een bezoek aan het middeleeuws dorp Figeac mag ook niet ontbreken.
de gastvrouw en de gastheer zijn zalige mensen en heel behulpzaam, wat ze opbouwden is prachtig.
deze locatie is zeker een aanrader voor wie op zoek is naar rust en natuur.

Proper huisje. Alles aanwezig, goede bedden. Binnen blijft het koel, ondanks het warme weer. Gezellige tuin en zwembad. Heel rustige omgeving, ideaal voor wandelingen. Eigenaars zijn heel behulpzaam dus vraag zeker tips aan hen voor uitstapjes.
Wij hadden geen wifi maar daar wordt aan gewerkt ... persoonlijk vond ik dat niet erg.
Wij hebben enorm genoten van de privacy en rust.