L'Hirondelle

Bekijk album (30)

Deze prachtige alleenstaande schuur is recent gerestaureerd en biedt veel licht, ruimte en comfort.
De gîte (80m²) bevindt zich op het gelijkvloers, verder geen bewoners aanwezig.
Grote woon-eetkamer met uitzicht op privézwembad. Het zwembad (9x4.5m) is voorzien van een groot zonneterras met ligstoelen en parasols.
Verwarmd zwembad zodat u gegarandeerd kan zwemmen van mei tot en met september.
Verder een ruime, volledig ingerichte keuken met microgolf, oven, gasvuur, dampkap, koelkast met diepvriezer onderaan, afwasmachine. Badkamer met inloopdouche, toilet, lavabo, wasmachine en handdoekdroger.
Twee slaapkamers eveneens voorzien van al het nodige comfort. T.V, DVD-speler, boeken.
Bekijk het fotoboek voor het volledige plaatje.

Heerlijk rustig en privé gelegen midden in de natuur op een terrein van 25 are.
De Lot maakt deel uit van de regio Midi-Pyrenees. Een prachtige heuvelachtige streek, met sfeervolle dorpjes en uitermate geschikt voor het maken wandel- en fietstochten.
Een nog authentieke streek met een onbedorven natuur en een zeer gastvrije bevolking.
Er zijn prachtige plaatsen te bezoeken zoals St-Cirq-Lapopie (uitgeroepen in 2012 tot mooiste dorpje van Frankrijk), Het bedevaartsoord Rocamadour, Figeac, Cahors, St-Céré, enz. Verder grotten zoals Gouffre de Padirac, Lacave enz.
Op 7 km bevindt zich Latronquiere, waar je naar de bakker kan, beenhouwer, apotheker, superette enz.
Lac du tolerme, een groot zwemmeer bevindt zich op 9 km.
De rivieren, Lot en Célé, zijn geschikt voor kanoen, vissen en zwemmen.

De voortreffelijke keuken van de Quercy is beroemd om zijn foie gras, confits, truffels, paddestoelen,
walnoten en meloenen.
In de omgeving zijn er typische Franse eetgelegenheden van eenvoudig tot luxe.
De gezellige avondmarkt in Figeac, waar je van alle streekgerechten eens kan proeven : aligot, truffade, escargot, foie gras. Een echte aanrader!!!!
Richting Cahors kan je dan weer de wereld van de wijnen gaan verkennen.

Er zijn diverse kastelen en musea te bezoeken, tal van markten en brocantes.
Bezoek één van de vele préhistorische grotten met wandschilderingen.
Verder de stadjes Figeac, St-Cirq-Lapopie, St-Céré, Cardaillac en niet te vergeten het bedevaartsoord Rocamadour en Cahors met zijn middeleeuwse Pont Valentré.
Voor de sportievelingen is er de mogelijkheid tot fietsen, vissen, zwemmen, wandelen, kajakken, zweefvliegen.
Op 25 min rijden bevindt zich een paint-ball en accrobranche parcours.

LAAGSEIZOEN: 02.09.2018 - 31.05.2019

HALFSEIZOEN: 01.06.2019 - 29.06.2019

HOOGSEIZOEN: 30.06.2019 - 01.09.2019

  • Schoonmaakkosten

  • Borg € 200,00
  • Beddengoed - per persoon (optioneel) € 10,00
  • Handdoeken - per persoon (optioneel) € 5,00

Beschikbaarheid van 'L'Hirondelle'

Peeters Ericia heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 05 jan 2019

L'Hirondelle heeft 3 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Exact een maand geleden zijn we aangekomen in de prachtige gîte in Montet-et-Bouxal. We waren heel aangenaam verrast van het huisje. Het was heel mooi en modern ingericht. Het was allemaal zeer proper. Er was zeer veel materiaal aanwezig. De tuin was netjes, het zwembad was proper, ... Kortom, niets op aan te merken. We werden heel vriendelijk ontvangen door de gastvrouw en gaf handige tips over wat er in de buurt allemaal was. Later in de week hebben we ook de gastheer ontmoet. We hebben een heel gezellige babbel gehad. We hadden een heel mooie vakantie in l'hirondelle. We zouden er zeker nog willen teruggaan. Elke dag kijken we nog met plezier terug op deze mooie vakantie.

Francky, Riet en Floor

Een heerlijk huis met uitstekende faciliteiten. Mooie ruime woonkamer en een zeer goed uitgeruste ruime keuken.
De twee ruime slaapkamers zijn prima en hebben goede bedden.
Het huis blijft heerlijk koel (ondanks dat het erg warm was) en mocht het te warm worden dan is er buiten een zeer ruim zwembad (dat echt privé is). De tuin is zeer ruim, waardoor er altijd in de zon, maar ook in de schaduw gezeten kan worden
Het huis is heerlijk rustig gelegen in een klein dorpje (in Les Tillets, op 5 km van Montet-et-Bouxal). Je komt hier heerlijk tot rust, het enige geluid dat je hoort zijn: de koeien, de ezel en de ganzen (en soms de andere bewoners uit het dorpje).
De afstanden tot de winkels zijn wel behoorlijk: de dichtstbijzijnde bakker is op 8 km (in La Tronquiére), en een redelijke supermarkt op 18 km ((in Lacapelle-Marival).
Waren er dan echt geen verbeterpunten? |a, die zijn er wel:
* de Wifi-verbinding is zeer beperkt, met 5 volwassenen (waaronder 3 kinderen, zou dit wel beter mogen)
* Op de Sateliet-TV zijn uitsluitend Franstalige zenders te ontvangen (voor vakantiegangers uit het buitenland zou het wenselijk zijn als er ook zenders te kunnen ontvangen in een andere taal (bij voorkeur Nederlands-talig, maar Engels- of Duitstalig zou fijn zijn).
* de stoelen buiten (bij de buitentafel en het zwembad) mogen wel iets comfortabaler.

Maar alles bij elkaar hebben wij echt genoten van deze vakantie, deze is zeker nog een keer voor herhaling vatbaar!!

Genoten van de rust, ruimte en het mooie weer.
Mooi huis en zwembad. Van alle gemakken voorzien.

Erica en Arthur, Bedankt voor de hartelijke ontvangst en jullie moeite om het ons naar de zin te maken.