L'Hirondelle

Bekijk album (30)

Beschikbaarheid van 'L'Hirondelle'

Peeters Ericia heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 05 dec 2019

L'Hirondelle heeft 7 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,3
Bezocht in juni 2019

Een heerlijk huis: ruim e4n van aĺle comfort voorzien. Het zwembad is ook fantastisch. We zijn zeer gastvrij ontvangen door de beheerders. Als je hier eenmaal bent geweest wil je zeker nog een keer terug.

Exact een maand geleden zijn we aangekomen in de prachtige gîte in Montet-et-Bouxal. We waren heel aangenaam verrast van het huisje. Het was heel mooi en modern ingericht. Het was allemaal zeer proper. Er was zeer veel materiaal aanwezig. De tuin was netjes, het zwembad was proper, ... Kortom, niets op aan te merken. We werden heel vriendelijk ontvangen door de gastvrouw en gaf handige tips over wat er in de buurt allemaal was. Later in de week hebben we ook de gastheer ontmoet. We hebben een heel gezellige babbel gehad. We hadden een heel mooie vakantie in l'hirondelle. We zouden er zeker nog willen teruggaan. Elke dag kijken we nog met plezier terug op deze mooie vakantie.

Francky, Riet en Floor

Een heerlijk huis met uitstekende faciliteiten. Mooie ruime woonkamer en een zeer goed uitgeruste ruime keuken.
De twee ruime slaapkamers zijn prima en hebben goede bedden.
Het huis blijft heerlijk koel (ondanks dat het erg warm was) en mocht het te warm worden dan is er buiten een zeer ruim zwembad (dat echt privé is). De tuin is zeer ruim, waardoor er altijd in de zon, maar ook in de schaduw gezeten kan worden
Het huis is heerlijk rustig gelegen in een klein dorpje (in Les Tillets, op 5 km van Montet-et-Bouxal). Je komt hier heerlijk tot rust, het enige geluid dat je hoort zijn: de koeien, de ezel en de ganzen (en soms de andere bewoners uit het dorpje).
De afstanden tot de winkels zijn wel behoorlijk: de dichtstbijzijnde bakker is op 8 km (in La Tronquiére), en een redelijke supermarkt op 18 km ((in Lacapelle-Marival).
Waren er dan echt geen verbeterpunten? |a, die zijn er wel:
* de Wifi-verbinding is zeer beperkt, met 5 volwassenen (waaronder 3 kinderen, zou dit wel beter mogen)
* Op de Sateliet-TV zijn uitsluitend Franstalige zenders te ontvangen (voor vakantiegangers uit het buitenland zou het wenselijk zijn als er ook zenders te kunnen ontvangen in een andere taal (bij voorkeur Nederlands-talig, maar Engels- of Duitstalig zou fijn zijn).
* de stoelen buiten (bij de buitentafel en het zwembad) mogen wel iets comfortabaler.

Maar alles bij elkaar hebben wij echt genoten van deze vakantie, deze is zeker nog een keer voor herhaling vatbaar!!

Genoten van de groene omgeving, mooi zwembad, het huisje met enorme tuin en twee eigen terrassen.

Genoten van de rust, ruimte en het mooie weer.
Mooi huis en zwembad. Van alle gemakken voorzien.

Erica en Arthur, Bedankt voor de hartelijke ontvangst en jullie moeite om het ons naar de zin te maken.