L'Hirondelle

Bekijk album (30)
9,3

Beschikbaarheid van 'L'Hirondelle'

Let op! Peeters Ericia heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 26 mei 2021

L'Hirondelle heeft 10 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,3
Bezocht in juli 2021

superbe endroit agréable et reposant, gite charmant et confortable .

Prachtige locatie, heel rustig, geen verkeer. De koebellen zetten je dag mooi in. 's avonds kan je genieten van een prachtige sterrenhemel, waar je zoektocht naar de grote en kleine beer je effe bezig houdt. Je verblijft in een gite die tip top in orde en kraaknet is. Het zwembad is zalig en doet extra deugd na een pittige dag-wandeling of fietstocht. Met behulp van een stafkaart en gps kan je dit allemaal uitstippelen en kan je genieten van de prachtige natuur, glooiend en verrassend groen in vergelijking met andere streken in Frankrijk. Een bezoek aan het middeleeuws dorp Figeac mag ook niet ontbreken.
de gastvrouw en de gastheer zijn zalige mensen en heel behulpzaam, wat ze opbouwden is prachtig.
deze locatie is zeker een aanrader voor wie op zoek is naar rust en natuur.

Proper huisje. Alles aanwezig, goede bedden. Binnen blijft het koel, ondanks het warme weer. Gezellige tuin en zwembad. Heel rustige omgeving, ideaal voor wandelingen. Eigenaars zijn heel behulpzaam dus vraag zeker tips aan hen voor uitstapjes.
Wij hadden geen wifi maar daar wordt aan gewerkt ... persoonlijk vond ik dat niet erg.
Wij hebben enorm genoten van de privacy en rust.

Bezocht in juni 2019

Een heerlijk huis: ruim e4n van aĺle comfort voorzien. Het zwembad is ook fantastisch. We zijn zeer gastvrij ontvangen door de beheerders. Als je hier eenmaal bent geweest wil je zeker nog een keer terug.

Exact een maand geleden zijn we aangekomen in de prachtige gîte in Montet-et-Bouxal. We waren heel aangenaam verrast van het huisje. Het was heel mooi en modern ingericht. Het was allemaal zeer proper. Er was zeer veel materiaal aanwezig. De tuin was netjes, het zwembad was proper, ... Kortom, niets op aan te merken. We werden heel vriendelijk ontvangen door de gastvrouw en gaf handige tips over wat er in de buurt allemaal was. Later in de week hebben we ook de gastheer ontmoet. We hebben een heel gezellige babbel gehad. We hadden een heel mooie vakantie in l'hirondelle. We zouden er zeker nog willen teruggaan. Elke dag kijken we nog met plezier terug op deze mooie vakantie.

Francky, Riet en Floor