Le Criquet

Bekijk album (38)

Beschikbaarheid van 'Le Criquet'

Peeters Ericia heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 24 mei 2019

Le Criquet heeft 6 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,2

Exact een maand geleden zijn we aangekomen in de prachtige gîte in Montet-et-Bouxal. We waren heel aangenaam verrast van het huisje. Het was heel mooi en modern ingericht. Het was allemaal zeer proper. Er was zeer veel materiaal aanwezig. De tuin was netjes, het zwembad was proper, ... Kortom, niets op aan te merken. We werden heel vriendelijk ontvangen door de gastvrouw en gaf handige tips over wat er in de buurt allemaal was. Later in de week hebben we ook de gastheer ontmoet. We hebben een heel gezellige babbel gehad. We hadden een heel mooie vakantie in l'hirondelle. We zouden er zeker nog willen teruggaan. Elke dag kijken we nog met plezier terug op deze mooie vakantie.

Francky, Riet en Floor

Een heerlijk huis met uitstekende faciliteiten. Mooie ruime woonkamer en een zeer goed uitgeruste ruime keuken.
De twee ruime slaapkamers zijn prima en hebben goede bedden.
Het huis blijft heerlijk koel (ondanks dat het erg warm was) en mocht het te warm worden dan is er buiten een zeer ruim zwembad (dat echt privé is). De tuin is zeer ruim, waardoor er altijd in de zon, maar ook in de schaduw gezeten kan worden
Het huis is heerlijk rustig gelegen in een klein dorpje (in Les Tillets, op 5 km van Montet-et-Bouxal). Je komt hier heerlijk tot rust, het enige geluid dat je hoort zijn: de koeien, de ezel en de ganzen (en soms de andere bewoners uit het dorpje).
De afstanden tot de winkels zijn wel behoorlijk: de dichtstbijzijnde bakker is op 8 km (in La Tronquiére), en een redelijke supermarkt op 18 km ((in Lacapelle-Marival).
Waren er dan echt geen verbeterpunten? |a, die zijn er wel:
* de Wifi-verbinding is zeer beperkt, met 5 volwassenen (waaronder 3 kinderen, zou dit wel beter mogen)
* Op de Sateliet-TV zijn uitsluitend Franstalige zenders te ontvangen (voor vakantiegangers uit het buitenland zou het wenselijk zijn als er ook zenders te kunnen ontvangen in een andere taal (bij voorkeur Nederlands-talig, maar Engels- of Duitstalig zou fijn zijn).
* de stoelen buiten (bij de buitentafel en het zwembad) mogen wel iets comfortabaler.

Maar alles bij elkaar hebben wij echt genoten van deze vakantie, deze is zeker nog een keer voor herhaling vatbaar!!

Genoten van de groene omgeving, mooi zwembad, het huisje met enorme tuin en twee eigen terrassen.

Genoten van de rust, ruimte en het mooie weer.
Mooi huis en zwembad. Van alle gemakken voorzien.

Erica en Arthur, Bedankt voor de hartelijke ontvangst en jullie moeite om het ons naar de zin te maken.

Bezocht in juni 2015

Wij waren op zoek naar rust en ruimte en dat hebben we gevonden in deze gite. Het was geweldig!
De gite en het terrein erom heen waren zeer netjes en verzorgd en het zwembad was heerlijk. De eigenaren waren meer dan behulpzaam.
Er is zeker genoeg te doen in de regio, de grotten in Padirac kunnen wij aanbevelen, maar vooral een overnachting in deze gite is zeer aan te raden!