Bien Loti

Bekijk album (76)

Beschikbaarheid van 'Bien Loti'

Annet van Gaalen heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 05 aug 2021

Bien Loti heeft 20 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Bezocht in juli 2021

Tegen onze principes zijn we drie jaar na dato nog een keer naar hetzelfde huis gegaan. En we hebben weer genoten: wat een fijn huis en mooie omgeving! En de nieuwe overkapping is echt een aanwinst. Daardoor kan je eigenlijk altijd buiten zitten. Ook de kinderen gingen weer enthousiast mee naar het grote huis met zwembad. Dus dank Annet en Ton voor het verhuren van dit fijne huis. 👍

Hoi Ton en Annet,
Wat hebben wij genoten van jullie prachtige huis wij zijn twee weken geweest.
Hebben mooi weer gehad waardoor wij genoten hebben van jullie verwarmde zwembad
Ook jullie veranda hebben we dagelijks gezeten wat een heerlijke verkoeling gaf.
Alle slaapkamers zagen er prachtig uit met eigen badkamer ,de ruimte in het huis was heerlijk.
De omgeving heerlijk rustig ondanks de Corona erg genoten.
Hopelijk tot volgend jaar
Herman,Elma,Gerard en Petra

Onlangs voor de 2x gelogeerd bij Bien Loti. En het was terug plezant, ook voor de kinderen. We zullen er zeker nog naar toe gaan.

Wat hebben wij genoten van jullie huis. Een mooie ligging in een rustige omgeving. Het huis heeft een prachtige veranda met goed zicht op het zwembad. De fijne bbq en heerlijke zitjes maken het helemaal af. Ook in het huis ontbrak het ons aan niets. Heerlijke bedden met goede badkamers en suite. Graag tot volgend jaar!

Heerlijke week gehad, met gezin met 5 volwassenen. Fantastisch huis met alle gemakken die je kunt bedenken. We hadden heel mooi weer, de veranda was absoluut de beste plek vanaf ontbijt tot het slapen gaan. Veel ruimte, ontbijt, lunch en bbq plek, socialisen en spelletjes doen. Het zwembad is super. Zeker een aanrader.