Bien Loti

Bekijk album (87)

Vrijstaand vakantiehuis met privé zwembad (10 x 4 m), groot terras en voorzien van alle luxe en comfort.
Sinds december 2016 zijn wij eigenaar van deze vakantiewoning.
In de eerste helft van 2017 is er een zwembad aangelegd met een groot zonneterras rondom. Ook is het bestaande terras verlengd en verbreed. De woning is van binnen grondig verbouwd en geheel opnieuw ingericht.
in het voorjaar van 2019 wordt het terras overkapt, om op de hete zomerse dagen heerlijk in de schaduw te kunnen zitten. De overkapping biedt ook in de avonden beschutting.

Inrichting ;
Royale woonkamer met TV (satelliet met Netflix), open haard.
Ruime eetkamer met openslaande deuren naar het terras, ca. 85 m2, dat uitzicht heeft op het privé zwembad (verwarmd)
Moderne nieuwe keuken met afwasmachine, koelkast met aparte vriezer, 5 pits gasfornuis met oven, koffiefiltermachine en Nespresso machine
Grote slaapkamer met 2 persoons bed (boxspring) van 1.80 x. 2.10 m met aangrenzende badkamer met wastafel, (regen)douche en toilet
Slaapkamer met 2 persoons bed (boxspring) van 1.80 x 2.00 met aangrenzende badkamer met wastafel, (regen)douche en toilet
Slaapkamer met 2 losse bedden (boxspring) 90 x 2.00 (kunnen naast elkaar geschoven worden) met aangrenzende badkamer met wastafel en (regen)douche.
Apart toilet

In de ruime bijkeuken staan de wasmachine en wasdroger, magnetron, strijkijzer en strijkplank.
Satelliet TV met Netflix en DVD speler.

Verder aanwezig
>>Campingbedje en kinderstoel
>>Slaapkamers en woonkamer plafondventilatoren.
>>Haardogers in alle badkamers
>>Zonneterras, ca. 85 m2, met tafel (2.20) en 8 stoelen, parasol
>>Zonneterras, ca. 95 m2, zwembad met parasols en ligstoelen
>>Een gas-barbecue (Boretti)

>> Huisdieren en roken niet toegestaan

De Lot grenst aan de Dordogne maar is een stuk rustiger. U vindt er pittoreske authentieke dorpjes, kastelen, riviertjes en u kunt er heerlijk genieten van de ongerepte bosrijke omgeving met prachtige uitzichten. Een bezoek aan één van de wekelijkse markten is zeker een aanrader in bijv. Cahors of Gourdon of Cazals. Hier worden veel streekproducten aangeboden.
In Sarlat is er op woensdag en op zaterdag een grote markt.
In Cahors vindt u de beroemde Pont Valentré, de versterkte brug uit de middeleeuwen, over de rivier de Lot en de kathedraal (Cathédrale Saint-Étienne), een monumentaal bouwwerk, opgebouwd uit diverse onderdelen uit verschillende tijdperken. In het centrum van Cahors kunt u genieten van de winkeltjes en terrasjes.
Ook Rocamadour, een middeleeuws bedevaart stadje. dat tegen de bergen "aangeplakt" is, is zeker de moeite waard. Of de plaatsjes St. Cirq-Lapopie, Meyronne en Carennac.
In Les Arques (op circa 5 km) vindt u het Zadkine museum met prachtige bronzen beelden en door het hele dorp staan werken van diverse kunstenaars.
In Catus (5 km) is een leuk recreatiemeer met strandje.
De dorpjes Roque de Cagnac, Beynac, Domme liggen iets verder in de aangrenzende Dordogne, maar zijn ook zeker aan te bevelen voor een dagje uit en maak hier een leuke boottocht over de Dordogne

Het wijngebied van Cahors is het oudste wijngebied van Frankrijk. Het was eeuwenlang de beroemdste en meest gevraagde wijn uit Frankrijk.
Het wijngebied ligt rondom de rivier de Lot en beslaat 4300 hectare.

De prachtige bosrijke omgeving is ideaal voor prachtige wandelingen waarbij ook zeker de uitstapjes naar de sfeervolle authentieke Franse dorpjes met markten met veel streekproducten niet mogen ontbreken.
Bezoek ook de historische stad Cahors (op ca. 20 km), Les Arcques met het Zadkine museum of Cazals.
Het bekende Rocamadour ligt op cira 1 uurtje afstand rijden maar moet u eigenlijk gezien hebben, evenals St. Cirque Lapopie.

De dorpjes Roque de Cagnac, Beynac, Domme liggen iets verder in de aangrenzende Dordogne, maar zijn ook zeker aan te bevelen voor een dagje uit en maak hier een leuke boottocht over de Dordogne.
Het lijkt alsof de tijd heeft stil gestaan in de vele kleine pittoreske, vaak Middeleeuwse, dorpjes in zowel de Lot als in de Dordogne. Prachtige riviertjes met de iets hoger gelegen indrukkende kastelen/burchten vanwaar u een prachtige uitzicht heeft.
Voor de wekelijkse markten kunt u naar bijvoorbeeld Cahors, Gourdon, Cazals, Catus of het bekende Sarlat.

Maar ……bovenal is het natuurlijk belangrijk te relaxen bij het privé zwembad.

Handdoeken (2 per persoon), keukendoeken en theedoeken zijn inbegrepen. Badlakens zelf meenemen

  • Borg € 300,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 95,00

Beschikbaarheid van 'Bien Loti'

Annet van Gaalen heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 16 jan 2019

Bien Loti heeft 8 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Wat een fijn huis! Groot in oppervlak, elke slaapkamer zijn eigen badkamer, superfijn zwembad, mooi terras incl bbq. En een grote keuken met voldoende spullen waardoor je niet na iedere maaltijd de vaatwasser aan hoeft te zetten.
Tot slot 2 kleine vleermuizen achter 1 van de raamluiken als ‘huisdier’. Leuk voor de kinderen om zo dichtbij te zien.
Wij hebben een heerlijk ontspannen verblijf gehad!

We hebben ons twee weken lang VIP gevoeld in dit mooie, super compleet ingerichte huis. Veel ruimte, uitstekende bedden, luxe badkamers, grote keuken, gasbbq en rondom het huis praktisch "een landgoed" aan groen en ruimte met een heerlijk terras, ligbedden en parasols en het geweldige prive zwembad, waar de kinderen de halve vakantie hebben doorgebracht. Iedere dag croissantjes en stokbrood besteld via de lokale Bar de Tabac. Prachtige omgeving. Aanrader is ook het Zadkine museum in Les Arcs en de stad Cahors. Voor kinderen moet je al gauw richting de Dordogne voor wat meer bezienswaardigheden en activiteiten. Dat is al gauw een uur rijden over lokale wegen. Al met al hebben we een fantastische vakantie gehad en komen graag nog een keer terug.

Wat een fijne woning, van alle gemakken voorzien. Grote koelvries combinatie grote oven. Fijne heerlijke bedden. Het zwembad was helemaal super. Het dorpje stelt niet veel voor maar om boodschappen te doen waren er genoeg andere plaatsen in de omgeving. De omgeving is zo mooi zowel met de auto als op de fiets al moet je wel een getraind wielrenner zijn om daar te fietsen. Mijn man heeft er vele mooie tochten mogen maken. Wij komen zeker nog een een keertje terug.

Le Paradis… Én een paradijsje was het..
Het is gewoon weer wennen om in ons eigen huis terug te zijn. Van alle luxe voorzien en s’nachts een film op Netflix kijken kan net zo makkelijk als thuis. We waanden ons op ons eigen eilandje. Volop privacy en de geluiden van de krekels en vogeltjes deden onze kleine urenlang terug brabbelen. En dan die prachtige vlinders…🦋
Blauwe, zwarte, witte… We zijn bijna niet weg geweest, gewoon, omdat de behoefte er niet was. Het zwembad was een heerlijk rustpunt en de natuur rondom, écht authentiek. Wij hadden voor Turkije geboekt in september. Maar hebben al spijt. Als we wel weggingen dan vergaapten we ons aan de prachtige huisjes, kerkjes, valleien etc. Alsof de tijd stil is blijven staan. Uitstekend contact met de eigenaren, Annet en Ton en altijd bereikbaar via Whatsapp. Meedenkend en super vriendelijk en warm🌹
Ontzettend bedankt voor alles en zeker tot snel!🦋

Bezocht in juni 2018

Wij hebben anderhalve week doorgebracht in dit fijne vakantiehuis en dat is ons erg goed bevallen. Het huis is rustig gelegen in een groene omgeving, ruim, mooi ingericht en van alle gemakken (o.a. wasmachine en droger) voorzien. Erg fijn vonden we ook het privé zwembad waar we vaak gebruik van hebben gemaakt. Het huis ligt in een prachtige groene omgeving. In het dorp zelf is niet veel te beleven, maar er zijn veel leuke plaatsen in de omgeving die met de auto goed te bereiken zijn. Wij waren o.a. in Cahors (leuke plaats met aan de rand grote supermarkten), La Roque-Gageac (leuke boottochten over de Dordogne), Beynac (bezoek aan château) en Domme (leuk vestingstadje). Winkels vind je niet in het dorp zelf, maar in de nabije omgeving. 's avonds hebben we vaak gebruik gemaakt van de gasbarbecue. Wij zijn heerlijk uitgerust en voldaan en komen hier graag nog eens terug!