Bien Loti

Bekijk album (87)

Beschikbaarheid van 'Bien Loti'

Annet van Gaalen heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 26 feb 2019

Bien Loti heeft 8 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Wat een fijn huis! Groot in oppervlak, elke slaapkamer zijn eigen badkamer, superfijn zwembad, mooi terras incl bbq. En een grote keuken met voldoende spullen waardoor je niet na iedere maaltijd de vaatwasser aan hoeft te zetten.
Tot slot 2 kleine vleermuizen achter 1 van de raamluiken als ‘huisdier’. Leuk voor de kinderen om zo dichtbij te zien.
Wij hebben een heerlijk ontspannen verblijf gehad!

We hebben ons twee weken lang VIP gevoeld in dit mooie, super compleet ingerichte huis. Veel ruimte, uitstekende bedden, luxe badkamers, grote keuken, gasbbq en rondom het huis praktisch "een landgoed" aan groen en ruimte met een heerlijk terras, ligbedden en parasols en het geweldige prive zwembad, waar de kinderen de halve vakantie hebben doorgebracht. Iedere dag croissantjes en stokbrood besteld via de lokale Bar de Tabac. Prachtige omgeving. Aanrader is ook het Zadkine museum in Les Arcs en de stad Cahors. Voor kinderen moet je al gauw richting de Dordogne voor wat meer bezienswaardigheden en activiteiten. Dat is al gauw een uur rijden over lokale wegen. Al met al hebben we een fantastische vakantie gehad en komen graag nog een keer terug.

Wat een fijne woning, van alle gemakken voorzien. Grote koelvries combinatie grote oven. Fijne heerlijke bedden. Het zwembad was helemaal super. Het dorpje stelt niet veel voor maar om boodschappen te doen waren er genoeg andere plaatsen in de omgeving. De omgeving is zo mooi zowel met de auto als op de fiets al moet je wel een getraind wielrenner zijn om daar te fietsen. Mijn man heeft er vele mooie tochten mogen maken. Wij komen zeker nog een een keertje terug.

Le Paradis… Én een paradijsje was het..
Het is gewoon weer wennen om in ons eigen huis terug te zijn. Van alle luxe voorzien en s’nachts een film op Netflix kijken kan net zo makkelijk als thuis. We waanden ons op ons eigen eilandje. Volop privacy en de geluiden van de krekels en vogeltjes deden onze kleine urenlang terug brabbelen. En dan die prachtige vlinders…🦋
Blauwe, zwarte, witte… We zijn bijna niet weg geweest, gewoon, omdat de behoefte er niet was. Het zwembad was een heerlijk rustpunt en de natuur rondom, écht authentiek. Wij hadden voor Turkije geboekt in september. Maar hebben al spijt. Als we wel weggingen dan vergaapten we ons aan de prachtige huisjes, kerkjes, valleien etc. Alsof de tijd stil is blijven staan. Uitstekend contact met de eigenaren, Annet en Ton en altijd bereikbaar via Whatsapp. Meedenkend en super vriendelijk en warm🌹
Ontzettend bedankt voor alles en zeker tot snel!🦋

Bezocht in juni 2018

Wij hebben anderhalve week doorgebracht in dit fijne vakantiehuis en dat is ons erg goed bevallen. Het huis is rustig gelegen in een groene omgeving, ruim, mooi ingericht en van alle gemakken (o.a. wasmachine en droger) voorzien. Erg fijn vonden we ook het privé zwembad waar we vaak gebruik van hebben gemaakt. Het huis ligt in een prachtige groene omgeving. In het dorp zelf is niet veel te beleven, maar er zijn veel leuke plaatsen in de omgeving die met de auto goed te bereiken zijn. Wij waren o.a. in Cahors (leuke plaats met aan de rand grote supermarkten), La Roque-Gageac (leuke boottochten over de Dordogne), Beynac (bezoek aan château) en Domme (leuk vestingstadje). Winkels vind je niet in het dorp zelf, maar in de nabije omgeving. 's avonds hebben we vaak gebruik gemaakt van de gasbarbecue. Wij zijn heerlijk uitgerust en voldaan en komen hier graag nog eens terug!