La Fontaine

Bekijk album (44)

Vakantiehuis La Fontaine is een geheel vrij gelegen vier persoons chalet, met èèn slaapkamer met een antiek twee persoons bed. Verder zijn er op de vide op de eerste etage twee èènpersoonsbedden een TV met videorecorder en spelcomputer. Op de begane grond bevindt zich een gezellig living met Franse eettafel,open keuken, badkamer met ligbad, wasmachine en een apart toilet. Er zijn TV's in het vakantiehuis met DVD speler en Video recorder en spelcomputer ( geen Nederlandse schotel ).Het vakantiechalet beschikt over een overdekte veranda een groot terras met een tuinset, parasol en barbeque.

Het terrein van vakantiehuis La Fontaine is glooiend, begroeid met bossages en steeneiken. Op ons stuk grond van 800 vierkante meter staan een tal van steeneiken wat bijzonder aangenaam is omdat deze voor de nodige schaduw zorgen. Het plaatsje Montgesty zelf ligt op een loopafstand van ca 900 meter. Daar vinden we de bakker ( la boulangerie ), bar en een klein restaurant met terras. Op het dorpsplein staat een prachtige oude kerk echt een bezoekje waard. De dorpsbewoners spelen op het dorpsplein jeu de boule.
Het plaatsje Montgesty ligt midden in de Quercy met zijn eeuwenoude riviervalleien ( Lot en Dordogne ), kastelen en stadjes. De bekende plaatsen in de omgeving van je vakantiehuis zijn Sarlat ( met zijn gezellige markt en prachtige huizen ), Rocamadour een rustiek stadje gebouwd op rotsen met een roofvogelpark en bekend om zijn roofvogelshows. Gourdon, St. Cirq-La Popie (echt een bezoekje waard ) en niet te vergeten Cahors de hoofdstad van de provincie de Lot.
In Cahors vindt U een aantal grote supermarkten, ochtend markten,
restaurants met terrassen, een uitgebreid winkelgebied en de nodige bezienswaardigheden. Cahors leent zich dan ook perfect om te winkelen, eten en uitgaan.

Uiteraard barst de Lotvallei werkelijk van het natuurschoon, bezienswaardigheden, wijnchateau’s en pittoreske dorpen langs en hoog boven de dalen van de Lot. Mogelijkheden tot uitstapjes vanuit je vakantiehuis zijn hier te over.
Overal kun je genieten van de plaatselijke Cahors wijnen.

Domaine La Fontaine is een terrein van ongeveer 75.000 vierkante meter met een 8-tal chalets een hoofdgebouw met receptie, grange en recreatieve voorzieningen, zoals een groot zwembad met diepe ondiepe en zeer ondiepe gedeelten. Er zijn heerlijke ligbedden waar u gratis gebruik van kan maken.
’s Avonds is het zwembad verlicht wat een mooi uitzicht bied als je boven op het terras van het hoofdgebouw een hapje eet of een drankje drink.
Verder is er voor de allerkleinsten een zandbak en schommels en een engelse wip eventueel kinderbed en kinderstoel
te huur bij de beheerders van het park ( bij boeking huisje aangeven dat u hier gebruik van wilt maken ).
Wie lekker sportief wil zijn kan gebruik maken van het badminton-net, tafeltennistafel of een balletje slaan op de tennisbaan.
Er is ook een jeu de boulesbaan.
In de omgeving kun je heerlijk wandelen, kanovaren op de Lot.
Vlak bij het plaatsje Catus ( ongeveer 7 minuten rijden van La Fontaine) vindt je een meer(le Lac Vert) waar je kunt zwemmen, waterfietsen en met je rubberboot varen er is ook een volleybalnet en een speeltuin.
Als je wat wilt eten kan dat ook: er is een snackbar en een restaurant bij.

Voor het beantwoorden van vragen ter plekke, of het oplossen van kleine problemen kunt U zich wenden tot de beheerders die U in het hoofdgebouw zult vinden. ( Nederlands sprekend ).

Zij zorgen desgewenst ook elke morgen voor vers brood/stokbrood bij uw huisje!!!!

’s Avonds kunt u er ook terecht voor een overheerlijk diner of drankje.

Voor kleine kinderen is er een kinderbedje en een kinderstoel beschikbaar. Vraag ernaar bij reservering.

  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 35,00
  • Beddengoed - per persoon (optioneel) € 5,00
  • Handdoeken - per persoon (optioneel) € 5,00

Beschikbaarheid van 'La Fontaine'

Let op! Ellen Berlijn heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 11 mar 2018

De bezoekers van La Fontaine hebben nog geen recensies geschreven