Montgesty Domaine la Fontaine

Bekijk album (22)

Het terrein van vakantiehuis Montgesty op La Fontaine is glooiend, begroeid met bosschages en steeneiken. Op het stuk grond van 800 vierkante meter staan een tal van steeneiken, wat bijzonder aangenaam is, omdat deze voor de nodige schaduw zorgen. Het plaatsje Montgesty zelf ligt op een loopafstand van ca 900 meter. Daar vinden we de bakker ( la boulangerie ), bar en een klein restaurant met terras. Op het dorpsplein staat een prachtige oude kerk echt een bezoekje waard. De dorpsbewoners spelen op het dorpsplein jeu de boules.
Het plaatsje Montgesty ligt midden in de Quercy met zijn eeuwenoude riviervalleien ( Lot en Dordogne ), kastelen en stadjes. De bekende plaatsen in de omgeving van het vakantiehuis zijn Sarlat ( met zijn gezellige markt en prachtige huizen ), Rocamadour een rustiek stadje gebouwd op rotsen met een roofvogelpark en bekend om zijn roofvogelshows. Gourdon, St. Cirq-La Popie (echt een bezoekje waard ) en niet te vergeten Cahors de hoofdstad van de provincie de Lot.
In Cahors vindt U een aantal grote supermarkten, ochtendmarkten, restaurants met terrassen, een uitgebreid winkelgebied en de nodige bezienswaardigheden. Cahors leent zich dan ook perfect om te winkelen, eten en uitgaan vanuit uw vakantiehuis.

  • Op camping/vakantiepark

Uiteraard barst de Lotvallei werkelijk van het natuurschoon, bezienswaardigheden, wijnchateau’s en pittoreske dorpen langs en hoog boven de dalen van de Lot. Mogelijkheden te over voor een uitstapje vanuit uw vakantiehuis.
Overal kunt U genieten van de plaatselijke Cahors wijnen.

Domaine La Fontaine, waar het vakantiehuis ligt, is een terrein van ongeveer 75.000 vierkante meter met een 8-tal chalets een hoofdgebouw met receptie, grange en recreatieve voorzieningen, zoals een groot zwembad met diepe ondiepe en zeer ondiepe gedeelten. Er zijn heerlijke ligbedden waar u gratis gebruik van kan maken.
’s Avonds is het zwembad verlicht wat een mooi uitzicht bied als je boven op het terras van het hoofdgebouw een hapje eet of een drankje drink.
Verder is er voor de allerkleinsten een zandbak en schommels en een engelse wip eventueel kinderbed en kinderstoel
te huur bij de beheerders van het park ( bij boeking huisje aangeven dat u hier gebruik van wilt maken ).
Wie lekker sportief wil zijn kan gebruik maken van het badmintonnet, tafeltennistafel of een balletje slaan op de tennisbaan.
Er is ook een jeu de boulebaan.
In de omgeving kun je heerlijk wandelen, kanovaren op de Lot.
Vlak bij het plaatsje Catus ( ongeveer 7 minuten rijden van La Fontaine) vindt je een meer(le Lac Vert) waar je kunt zwemmen, waterfietsen en met je rubberboot varen er is ook een volleybalnet en een speeltuin.
Als U wat wilt eten kan dat ook er is een snackbar en een restaurant bij.

Uiteraard barst de Lotvallei werkelijk van het natuurschoon, bezienswaardigheden, wijnchateau’s en pittoreske dorpen langs en hoog boven de dalen van de Lot.
Een kinderstoel en een kinderbedje is beschikbaar. Graag aangeven bij reservering.

Handdoekkenpakket in combi met linnenpakket is per week € 7,50 per persoon.
Schoonmaakkosten € 30,-
Te betalen bij de beheerders van het park

  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 35,00
  • Beddengoed - per persoon (optioneel) € 7,50
  • Handdoeken - per persoon (optioneel) € 7,50

Beschikbaarheid van 'Montgesty Domaine la Fontaine'

Let op! Ger Berlijn heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 21 feb 2017

De bezoekers van Montgesty Domaine la Fontaine hebben nog geen recensies geschreven