Le Chat Qui Rit

Bekijk album (32)

Beschikbaarheid van 'Le Chat Qui Rit'

Deanne en Jelle Kat heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 08 aug 2019

Le Chat Qui Rit heeft 10 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,1

Bedankt Deanne &Jelle,
nogmaals bedankt voor het verblijf in de vakantiewoning.
Alles was er prima, de gezellige sfeer, de rust en de wandelingen met onze vriend Pasco die er voluit kon lopen.
Komen nog terug.

We waren al erg enthousiast door de foto's en de werkelijkheid is nog leuker, met de temperaturen, de gezellige ontvangst en de rust en stilte van de omgeving erbij. Het huisje is met veel liefde en deskundigheid gerestaureerd. Het is echt een pareltje in de Lot. Wij hebben hier genoten van fietsen en wandelen in de prachtige omgeving, door de heuvels en dorpjes. Hele mooie streek.

Een pareltje in de Bourgogne. Je kunt je hier heerlijk verstoppen voor alle drukte, massatoerisme en herrie. Met veel liefde gerestaureerd en ingericht huisje. Alle benodigdheden aanwezig voor koken, en toeristische informatie. Veel gewandeld en gefietst door de prachtige omgeving. Daarna heerlijk uit rusten op een van de terrassen met ligstoelen en parasols. Gastvrije ontvangst door gastheer en vrouw, die ons verder heerlijk aan ons lot hebben over gelaten!

We hebben een heerlijke week doorgebracht in deze gite. Hartelijke ontvangst door Deanne en Jelle, mooie en compleet ingerichte gite met veel privacy en op fietsafstand zijn diverse leuke stadjes en bezienswaardigheden.

Merci a Deanne et Jelle pour leur accueil !
Nous avons passez une super semaine dans ce gîte cosy, très agréable dans un endroit tranquille au milieu des bois, non loin des sites touristiques à visiter .
A recommander vivement !