Le Rege

Bekijk album (28)

Beschikbaarheid van 'Le Rege'

Henri Kotter heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 28 jun 2020

Le Rege heeft 21 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,2

Heerlijke privacy en rust hier, het zwembad groot en lekker diep. Verwacht geen super de luxe omstandigheden, het is gewoon gezellig en alles voldoet. De (nederlandse) beheerder is goed bereikbaar. We komen hier al jaren naar volle tevredenheid. Een aanrader. Weer bedankt Henri, Agnes en Niek.

Beste fam kotter, we hebben weer een heerlijke vakantie gehad in jullie mooie vakantie woning.
Dit is de 2e keer dat we hier zijn geweest, en we hebben het heel erg naar onze zin gehad.
Vol op genoten van het lekkere zwembad en van de mooie omgeving, samen met onze twee kinderen.
Leuke plaatsjes bezocht, en lekkere boulangerie’s.
Kortom, topvakantie.

Niet voor niks was dit voor ons al de zesde keer dat we op deze heerlijke plek geweest zijn. Goede ontvangst door de (nederlandse) beheerder, fantastisch weer, heerlijk zwembad, huis met alles erop en eraan en perfecte privacy. We hebben enorm genoten van de natuur in de omgeving en de middeleeuws ogende dorpjes.

Bezocht in oktober 2018

Het was het begin van de herfst en het weer was nog prima, alle dagen zonnig met een temperatuur boven de 20 graden.
Wat hebben wij en onze hond weer genoten van het huis, de schitterende omgeving, en de prachtige natuur. We hebben zelfs nog herten gezien!
Jazeker er zijn een aantal zaken anders dan in je eigen huis maar voor een vakantiehuis is het prima vertoeven.
Het huis is smaakvol ingericht heeft een mooi gevulde boekenkast en verder is wat je nodig hebt voor handen.
Alles is de moeite waard om terug te komen en om aan te bevelen.

Bezocht in oktober 2018

Na een weekje kamperen kwamen we aan in dit paradijs. Alles is voorhanden, wat een luxe, wat schoon en enorm gezellig is dit huisje ingericht. we hebben alle dagen kunnen genieten van het grote zwembad, de tuin en natuurlijk de prachtige omgeving. De ontvangst van de beheerder was fijn en duidelijk. We kunnen niets vinden ter verbetering. Henri en Agnes bedankt voor dit mooie verblijf en herinneringen we komen snel terug.