Le Rege

Bekijk album (28)

Beschikbaarheid van 'Le Rege'

Henri Kotter heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 14 mei 2019

Le Rege heeft 18 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,2
Bezocht in oktober 2018

Het was het begin van de herfst en het weer was nog prima, alle dagen zonnig met een temperatuur boven de 20 graden.
Wat hebben wij en onze hond weer genoten van het huis, de schitterende omgeving, en de prachtige natuur. We hebben zelfs nog herten gezien!
Jazeker er zijn een aantal zaken anders dan in je eigen huis maar voor een vakantiehuis is het prima vertoeven.
Het huis is smaakvol ingericht heeft een mooi gevulde boekenkast en verder is wat je nodig hebt voor handen.
Alles is de moeite waard om terug te komen en om aan te bevelen.

Bezocht in oktober 2018

Na een weekje kamperen kwamen we aan in dit paradijs. Alles is voorhanden, wat een luxe, wat schoon en enorm gezellig is dit huisje ingericht. we hebben alle dagen kunnen genieten van het grote zwembad, de tuin en natuurlijk de prachtige omgeving. De ontvangst van de beheerder was fijn en duidelijk. We kunnen niets vinden ter verbetering. Henri en Agnes bedankt voor dit mooie verblijf en herinneringen we komen snel terug.

Bezocht in mei 2018

Voor een weekje dit huisje gehuurd . Er even lekkker tussenuit . De Le Rege is een erg gezellig knus huisje met veel privacy , gelegen in een bosrijke omgeving waar je heerlijk kan wandelen met je hond.,
Het zwembad is lekkker groot en diep.
Helaas weinig gebruik van gemaakt omdat het weer niet mee zat, maar met warm weer ongetwijfeld een fijne plek om te vertoeven.
De Le Rege is een mooie aangename plek waar je lekker tot rust komt en zeker een aanrader.
Wij , en onze hond hebben genoten!!

Beste Fam kotter, wat een heerlijke vakantie hebben we gehad in jullie vakantiehuis Le Rege. Geweldig huis van alle gemakken voorzien en een fantastische plek. Onze beide kinderen waren helemaal weg van het grote zwembad dat er netjes en verzorgt bij ligt. Heerlijk genoten van de rust in en om het huis en af en toe een leuk plaatsje in de omgeving bezochten en het prachtige meer van Catus. Een echte aanrader zijn de grotten van Padirac. Kortom In de omgeving is er ook veel leuks te beleven.
We komen hier graag nog eens terug. Groeten Fam van der Vijver.

We zijn hier al vaker geweest en hebben ook dit jaar weer genoten van de rust hier en het heerlijke zwembad. In de omgeving zijn prachtige middeleeuws aandoende dorpjes te vinden. We komen graag nog eens terug.