La Châtaigne

Bekijk album (34)

Beschikbaarheid van 'La Châtaigne'

Ingrid heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 11 feb 2019

La Châtaigne heeft 7 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,7

Een werkelijk tot in de puntjes verzorgd vakantiehuis met zeer gastvrije mensen die de gites verhuren. Midden tussen de wijnvelden staat het prachtige huis, waar niets aan ontbreekt. Mocht je toch iets missen dan zorgen Cor en Ingrid er voor dat het goed komt. Cor en Ingrid hebben een prettige balans tussen enerzijds gastvrij en geinteresseerd en anderzijds gepaste afstand.
Heerlijk om een week bij La Chataigne te mogen verblijven! Hoewel we niet van terugkeren naar dezelfde locatie zijn , overwegen we het toch zeer sterk voor volgend jaar!
Cor en Ingrid; nogmaals dank voor een heerlijke start van onze vakantie!

Wij hebben een leuke vakantie gehad. Prayssac ligt in een mooie en rustige omgeving. Gite La Vigne was ruim, net en gezellig ingericht met een mooi terras en zwembad in de tuin. Leuke restaurantjes en winkels in de buurt. Cahors, Rocamadour, Saint- Cirq La Popie zijn zeker een bezoekje waard. Ingrid en Cor zijn heel vriendelijk. Alles was tip top in orde! We komen zeker nog een keertje terug.

Wij hebben een heerlijke week gehad bij La Chataigne. Het huis is zeer smaakvol ingericht. Keuken is goed uitgerust met grote koelkast/vriezer en oven .
TV heeft Nederlandse tv zenders. Tijdens ons verblijf was er op een moment geen tv ontvangst; een telefoontje naar beheerder en binnen no time kwam een vriendelijke man langs om alles weer aan de praat te krijgen.
Het huis is koel te houden d.m.v. sluiten van de luiken.
Terras voor en achter de gite, zowel zon als schaduw kan je opzoeken.
Supermarkt Carrefour om de hoek, Intermarche iets verderop.
Op het complex zijn een wasmachine en droger aanwezig.
Heerlijke bedden, boxspring met topper, ook nog eens extra breed en lang bed, wij hebben nog nooit zo fijn geslapen op vakantie!
Er is een heerlijk zwembad met fijne ligbedden en parasols, groot genoeg om iedereen te laten genieten als alle huizen bezet zijn.
Wij vonden de locatie prima, wel wat ver rijden om populaire (Dordogne) bezienswaardigheden te bezoeken (Rocamadour, Sarlat, Padirac, Domme, Roque-Gageac, Chateau Castelnaud & Beynac & Biron). Dit merk je terug in de sfeer: in de Dordogne is het erg toeristisch en druk, de omgeving van Prayssac is veel gemoedelijker en toch levendig.

We hebben 2 weken genoten van: * het prachtige huis * de sfeer * de zon * de wijn * alle luxe en comfort *.de gastvrijheid van Ingrid en Cor * Prayssac * de weekmarkten * de vogels * het zwembad * Le 14 * Puy L'Eveque * de lavendel * Chateau de Bonaguil * de wandelingen * het eten * Sarlat * de olijven en het fruit * Penne en Tournon d'Agenais * de Lot en de bruggen * het kasteel van Josephine Baker * het uitzicht * de rode wijn van Borie die voor ons klaarstond * borrelen * Salon de The * ijsjes * het viaduct bij Calamane * de sluizen bij Lalinde

Maar bovenal hebben we ons vooral heel erg thuis gevoeld. Een huis en plek om terug te komen. Bedankt Ingrid en Cor!

Wim, Ineke en Jolanda

een week geweest. We hadden er al iets van gehoord, maar het was nog mooier toen we het zelf zagen.Zo gezellig en met zoveel liefde ingericht. Alles was keurig en met de nodige luxe voorzieningen aanwezig. Vanuit de gite kon je zo naar het prachtige zwembad met de heerlijke ligbedden, We hebben ontzettend genoten van de rust, maar ook van het levendige dorpje Prayssac in de buurt. Heel gezellig!!
We hebben nog lang niet alles gezien en gaan volgend jaar zeker terug!!!!