Le Belvédère

Bekijk album (38)

Beschikbaarheid van 'Le Belvédère'

Rob Teeuwen heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 20 mei 2019

Le Belvédère heeft 9 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,6
Bezocht in september 2017

Augustus 2017 le belvedere
Bedankt voor het aangenaam verblijf en het geweldige uitzicht, we hebben een heerlijke vakantie gehad
Bedankt en tot ziens,
Fam Peeters Belgie

Bezocht in september 2017

Augustus 2017

Het was onvergetelijk

Bedankt en tot ziens,

Fam Peeters Belgie

Bezocht in april 2017

Hoi Rob,
Bedankt voor het bedrag wat we terug hebben ontvangen van de borg
We hebben een ontzettend fijne week in je huis gehad en zijn hier erg tevreden over!
Heb al bij verschillende bekenden van ons reclame voor je gemaakt dus hopelijk, voor jou, brengt dit weer nieuwe klanten op ( mijn bankrekening nr. heb je, hahaha...)
Nogmaals bedankt voor een onvergetelijke week en wie weet zien we elkaar in de toekomst nog eens.
Met vriendelijke groet,
Angelique Nijenhuis en allegezinsleden.

Bezocht in juli 2015

Beste Rob,

Wij zijn veilig en wel aangekomen in Huizen, het ging goed om in één keer te rijden, zodoende.

Graag bedanken we je vanaf hier voor de fijne vakantie die zeer zeker zo fijn was doordat we jouw heerlijke huis met een heerlijk zwembad op een fantastische plek konden huren!

Ook heel erg bedankt voor je goede zorgen!

Groetjes familie Ligter

(en Banjer)

Bezocht in juni 2015

Beste Rob Teeuwen,
Na een heerlijke week (23) met z’n tweetjes en 2 hondjes in Le Belvedere gingen wij door naar onze volgende vakantiebestemming. Onze complimenten voor alle service van de eigenaar Rob Teeuwen, vanaf het last minute boeken tot aan onze vertrek dag uit Le Belvedere was hij bereikbaar voor vragen of problemen. In verband met mijn gezondheid en nog niet wetende hoe het weer zich zou ontwikkelen is zelfs de kachel op standby gezet wat een hele geruststelling was. Gelukkig werd het weer prachtig en lekker warm 30+, dus was de kachel niet nodig. De omgeving, het uitzicht en het zwembad en zeker niet te vergeten de privacy was meer dan beloofd. Onze hondjes konden ook lekker los lopen en hadden het maar druk met de voor hen zo onbekende geluiden uit het bos van hertjes tot salamanders. Als wij weer op vakantie richting de LOT gaan zullen wij zeker kijken of Le Belvedere dan vrij is.
Met vriendelijke groet,
Fam. R.C. van Vliet