La Lisière

Bekijk album (39)

Beschikbaarheid van 'La Lisière'

E.Mosselman heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 24 mar 2019

La Lisière heeft 5 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Bezocht in september 2014
Adriaan van den Berg

De week die wij hier doorbrachten is een voortzetting van onze bezoeken aan dit adres. Iedere keer weer is het een verrassing om te merken hoe gastvrij je ontvangen wordt. Het huis is goed uitgerust en comfortabel. Ook voor koude avonden is er een houtkachel die op een gezellige manier de huiskamer warm houdt. De omgeving ongelofelijk rustig en toch is er van alles te beleven en te zien. Voor het eerst in onze zestig jaar reizen hebben we drie jaar lang hetzelfde adres besproken.

Bezocht in september 2014

Uitermate goed afgewerkt vakantiehuisje. Prachtige ligging centraal tussen de Dordonge en de Lot. Heel gastvrije en gezellige eigenaren. Het huisje heeft prima bedden en is verder van alle gemakken voorzien. Als er al een probleempje is, dan wordt dat direct opgelost. Het huisje is prima voor twee volwassenen en twee kinderen. Vier volwassenen kan ook maar dan houdt de ruimte niet over (is ook een beetje wat je gewent bent en zoekt).
Eibert en Gees, nog bedankt voor twee heerlijke weken vakantie, het bestelde stokbrood dat wij iedere morgen voor de deur aantroffen en natuurlijk de ontzettend gezellige barbeque die jullie voor ons en de andere gasten organiseerden! Ik kan dit huisje van harte aanbevelen aan iedereen die rust, natuur, cultuur, privacy en toch ook gezelligheid zoekt.

Bezocht in juli 2014

Wij hebben in de zomer 2014 een heerlijke vakantie doorgebracht in gite Le Pivert.
De luxe,comfort en de fantastische gastvrijheid van Gees en Eibert hebben ons doen besluiten
komende zomer op herhaling te gaan.
Wil en Ria van Beurden

Bezocht in juni 2014

Na jaren met de caravan op vakantie te zijn gegaan wilden we het nu eens met een huisje proberen. Dat was voor ons een gok maar die pakte geweldig uit. We hadden voor 1 week geboekt maar wat een spijt dat we er geen twee van hadden gemaakt. Wat een geweldige gite, alles erop en eraan, gastvrije en hartelijke eigenaren, de rust en stilte en omgeving, en het verse brood dat morgens door Eibert werd bezorgd. Gees en Eibert we komen beslist nog een keer op herhaling.

Bezocht in mei 2014

Wij sluiten ons aan bij wat er reeds geschreven is. Ook wij hebben drie heerlijke weken in mei 2014 doorgebracht in de goed uitgeruste gite Le Pivert. Hou je van de natuur, stilte, ruimte, kanoën, fietsen, wandelen, grotten, middeleeuwse dorpjes, stadjes en kastelen ? Wil je de vogels horen fluiten, reeën voorbij zien komen en de Koekoek en Groene Specht horen roepen ?
Dan ben je bij Eibert en Gees aan het juiste adres !