Le Lézard

Bekijk album (29)

Beschikbaarheid van 'Le Lézard'

E.Mosselman heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 15 sep 2019

Le Lézard heeft 7 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Bezocht in juni 2018

Wat een geweldig paleisje hebben de heer en mevrouw Mosselman daar neergezet. Een voormalige schuur tot een perfect vakantiehuis verbouwen, er ontbrak werkelijk niets, en tegelijkertijd prima gastheer zijn. Ontzorgen van hun gasten is hun levensdoel. Met als motto 'jullie hebben vakantie' en, kan niets anders zeggen, dat is perfect gelukt. Rust en comfort kunnen wel degelijk samen gaan en dit is het adres waar het bewijs is geleverd.

Omdat onze oorspronkelijke vakantieplannen in het water dreigden te vallen, zijn wij op het laatste moment op zoek gegaan naar een accommodatie in Frankrijk voor een weekje rust, ontspannen en met de mogelijkheid om enkele bezienswaardigheden te bezichtigen.
In het grote aanbod op Gites.nl zijn we uitgekomen op Le Pivert op het landgoed Les Curades van Eibert en Gees Mosselman. We hadden ons geen betere plek kunnen wensen! De hartelijke gastvrijheid, de perfecte gîte, de locatie, alles klopt op deze plek. Zelden of nooit hebben wij een (vakantie)huis of hotel gezien dat zo mooi en netjes is afgewerkt en je kunt het zo gek niet bedenken of het is aanwezig in de gîte. Eibert en Gees zijn schatten van mensen die klaar staan als er iets geregeld kan worden maar bieden ook veel privacy. Je voelt je hier binnen no time thuis en na een heerlijke week was het dat we met een beetje pijn in ons hart weer vertrokken. Wanneer we weer naar de Lot (Bouriane) gaan, hoeven we niet na te denken. Dan gaan we terug!

Bezocht in september 2014
Adriaan van den Berg

De week die wij hier doorbrachten is een voortzetting van onze bezoeken aan dit adres. Iedere keer weer is het een verrassing om te merken hoe gastvrij je ontvangen wordt. Het huis is goed uitgerust en comfortabel. Ook voor koude avonden is er een houtkachel die op een gezellige manier de huiskamer warm houdt. De omgeving ongelofelijk rustig en toch is er van alles te beleven en te zien. Voor het eerst in onze zestig jaar reizen hebben we drie jaar lang hetzelfde adres besproken.

Bezocht in september 2014

Uitermate goed afgewerkt vakantiehuisje. Prachtige ligging centraal tussen de Dordonge en de Lot. Heel gastvrije en gezellige eigenaren. Het huisje heeft prima bedden en is verder van alle gemakken voorzien. Als er al een probleempje is, dan wordt dat direct opgelost. Het huisje is prima voor twee volwassenen en twee kinderen. Vier volwassenen kan ook maar dan houdt de ruimte niet over (is ook een beetje wat je gewent bent en zoekt).
Eibert en Gees, nog bedankt voor twee heerlijke weken vakantie, het bestelde stokbrood dat wij iedere morgen voor de deur aantroffen en natuurlijk de ontzettend gezellige barbeque die jullie voor ons en de andere gasten organiseerden! Ik kan dit huisje van harte aanbevelen aan iedereen die rust, natuur, cultuur, privacy en toch ook gezelligheid zoekt.

Bezocht in juli 2014

Wij hebben in de zomer 2014 een heerlijke vakantie doorgebracht in gite Le Pivert.
De luxe,comfort en de fantastische gastvrijheid van Gees en Eibert hebben ons doen besluiten
komende zomer op herhaling te gaan.
Wil en Ria van Beurden