Le Cadre Doré

Bekijk album (21)

De Lot is een waar paradijs voor de "nieuwsgierige" toerist. De streek biedt wandelroutes door prachtig natuurgebied. Eveneens zijn er talloze markten en brocantes in de meest mooie dorpen in de nabije omgeving. Er is een veelheid aan middeleeuwse burchten, bastides, kerken en andere interessante bouwwerken. Hier alvast enkele suggesties. Naast Rocamadour, wat u uiteraard niet mag missen, zijn Loubressac, St. Cirq Lapopie, Autoire en Collonge-la-Rouge echte aanraders. Ook de gezellige stadjes Cahors, Figeac en Sarlat zijn in ongeveer een uur te bereiken.

In de gîte vindt u folders en ander informatiemateriaal over de talrijke plaatsen en activiteiten in de regio die een bezoek waard zijn.

Toeristenbelasting (€0,99 p.p.p.d. moet ter plaatse afgerekend worden.
Inbegrepen in de huurprijs is een verbruik van 60 KWH per week. Meerverbruik wordt in rekening gebracht.

  • Borg € 200,00

Beschikbaarheid van 'Le Cadre Doré'

Mieke en Frits Manders heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 08 feb 2019

De bezoekers van Le Cadre Doré hebben nog geen recensies geschreven