La Digue

Bekijk album (31)

Beschikbaarheid van 'La Digue'

Edward heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 31 aug 2019

La Digue heeft 12 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,6

Wij zijn net terug van 3 weken La Digue en hadden met z'n vieren samen (2 kinderen van 17 en 15 jaar) een heerlijke vakantie. Het huis ligt fantastisch met prachtig uitzicht op de omgeving, veel vogelgeluiden, hier en daar onderbroken door het geblaf van een dorpshond of de ezels van de buren. Rust is het meest kenmerkende van de ligging en gaf ons het gevoel om er even helemaal uit te zijn.
Voor onze kinderen (en ons ook) was het prima vertoeven met goede wi-fi en het nieuwe grote zwembad. Het zwembad vergt wat regelmatig klein onderhoud, maar met die zomertemperaturen is dat geen straf. Wil je wat actie dan zijn er binnen 30-45 minuten met de auto klimparken, dierenparken, prachtige dorpjes, kanoën op de Dordogne, middeleeuwse kastelen, een waterpark en nog veel meer bereikbaar. Edward en Paula hebben een complete map met activiteiten in het huis liggen.
De 2-persoonsslaapkamers zijn ruim van opzet en hebben mooi uitzicht. De 1-persoonsslaapkamer is relatief klein (2x2 meter) maar is voldoende voor 1 persoon om in te slapen. De bedden vonden wij erg fijn qua comfort. Heerlijk geslapen. Het huis is met een mooie mix van nieuw en oud ingericht en zeer compleet. Alles wat je in het dagelijkse leven gebruikt heb je hier ook. Maar het prachtige uitzicht en de stilte hebben ons vooral op het terras boven gehouden.
Al met al een enorme aanrader als je rustig op vakantie wilt gaan met veel privacy, eigen zwembad, veel comfort en een uitstekende prijs-kwaliteit-verhouding.

In juli hebben we met ons gezin (ouders en 3 dochters (22,19 en 16 jaar en een hond|) een heerlijke week doorgebracht in La Dique, We hebben ons uitstekend vermaakt in het zeer ruime huis, de prachtige tuin en het mooie nieuwe zwembad.
Het huis is heerlijk rustig gelegen en bied echt al het comfort dat je maar wensen kunt, de keuken is zeer ruim uitgerust, de bedden liggen heerlijk en ook de douches zijn heel lekker. Verder is er prima wifi-verbinding (dat is voor de dochters wel belangrijk) en is het ook heerlijk om s'avonds naar de Nederlandse TV te kunnen kijken.
De tuin is heel mooi aangelegd en bied heel veel privacy. De omgeving is heerlijk rustig, buiten de fluitende vogels en af en toe een blatende ezel is er weinig omgevingsgeluid. En de zonsondergang in de avond is echt prachtig te zien vanaf het ruime terras.
In een week waarin we weinig gedaan hebben, was het bijna een fijne afleiding om het zwembad schoon te houden en s'avonds de planten water te geven.
In de omgeving van het huis liggen een aantal leuke stadjes (Gourdon en Roucamadour) en verder is er ook genoeg te zien.

Bezocht in juni 2019

Als je een bruisend nachtleven zoekt, zoek verder. Ga je voor rust en ruimte dan is La Digue "the place to be".
Het enige geluid dat je hoort is een uitbundig vogelkooi en soms even de buren. En dat zijn hele aardige mensen.
Het is een mooie, ruime gite met een nostalgisch-gezellige inrichting en een opvallend originele wanddecoratie.
De tekening van een, door zijn wielen gezakt, oud renaultje is echt fantastisch.
Dankzij de comfortabele matrassen garanderen de bedden in de slaapkamers een goede nachtrust en de thuiskom kan in de keuken uitsteken terecht.

De royale buitenruimte bied diverse terrassen direct aan huis, nog een zitje onder de notenbomen en natuurlijk is het goed toeven bij het zwembad. Het hele terrein is goed onderhouden. De aanplant van nieuwe bomen in, onder andere, de bosrand, toont de zorg van de eigenaar voor de natuur.
In de omgeving vind je leuke dorpjes, kastelen, grotten met prehistorische tekeningen en diverse wandel routes.
Kortom, de ideale plek om te onthaasten.

Wij hebben al vaker, via deze site, leuke huizen gehuurd door heel Frankrijk maar La Digue staat nu bij ons op nummer een en wij willen ook zeker terug komen. Bedankt Paula en Edward dat wij dit paradijsje even mochten lenen en graag tot ziens.
Wim en Jan

Paul Dijk

Gite Ladigue is een absolute aanrader, we hebben 2 weken genoten in Rouffilhac. De gite is voorzien van alle gemak, is ruim van opzet en ook nog eens gezellig ingericht. Op het mooie terras heb je een prachtig overzicht over het domein, in de tuin kun je heerlijk zonnen of genieten van het zwembad. En voor ons heel belangrijk: het heeft hele goede bedden.....
De streek is typisch Zuidfrans, lieflijke dorpjes, heerlijke markten, prachtige natuur en een heerlijk klimaat. Kortom, een topvakantie en absoluut voor herhaling vatbaar.

Bezocht in mei 2018

Samen met onze zoontjes hebben we enorm genoten van dit prachtige huis, te midden van veel groen. In de directe omgeving van het huisje kun je prachtig wandelen. Iets verderop zijn leuke stadjes en grotten te bezoeken. De vogels gaven elke avond een concertje. Heerlijk! We raden La Digue absoluut aan. Veel dank voor een fijn verblijf.