La Digue

Bekijk album (27)

Beschikbaarheid van 'La Digue'

Edward heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 02 mei 2019

La Digue heeft 9 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,6
Paul Dijk

Gite Ladigue is een absolute aanrader, we hebben 2 weken genoten in Rouffilhac. De gite is voorzien van alle gemak, is ruim van opzet en ook nog eens gezellig ingericht. Op het mooie terras heb je een prachtig overzicht over het domein, in de tuin kun je heerlijk zonnen of genieten van het zwembad. En voor ons heel belangrijk: het heeft hele goede bedden.....
De streek is typisch Zuidfrans, lieflijke dorpjes, heerlijke markten, prachtige natuur en een heerlijk klimaat. Kortom, een topvakantie en absoluut voor herhaling vatbaar.

Bezocht in mei 2018

Samen met onze zoontjes hebben we enorm genoten van dit prachtige huis, te midden van veel groen. In de directe omgeving van het huisje kun je prachtig wandelen. Iets verderop zijn leuke stadjes en grotten te bezoeken. De vogels gaven elke avond een concertje. Heerlijk! We raden La Digue absoluut aan. Veel dank voor een fijn verblijf.

Bezocht in september 2017

Wat een heerlijk huis!
We zijn een week in La Digue geweest( eigenlijk veel te kort) en hebben genoten van het prachtige uitzicht en de rust. We hadden lekker weer en zijn dus veel buiten geweest. Het overdekte terras is heerlijk en beneden en in de tuin zijn overal zitjes, ligstoelen: voor ieder wat wils, in de zon of de schaduw. Ook binnen is het prima vertoeven, een comfortabel, schoon en gezellig huis, van alle gemakken voorzien.
We hebben veel mooie wandelingen gemaakt, dorpjes bezocht en zijn lekker uit eten geweest. Kortom.... alle ingrediënten voor een heerlijke week. We komen graag nog eens terug om nog meer te zien van de omgeving en langer te genieten van deze prachtige plek.
Met dank aan Paula en Edward voor het huis en de prettige communicatie.
Willem en Inge Bouten

Een geweldig huis! Van alle gemakken voorzien, met een heerlijk stuk land er om heen in een typisch Frans gehucht. Een aanrader! Wij komen zeker terug!

Bezocht in oktober 2016
Marjolein en Henk

Wij hebben een fantastische vakantie gehad. Wat een heerlijk huis, vooral in het naseizoen met de veranda. We hebben hierdoor nog veel buiten kunnen zitten, rustig gelegen aan de rand van het dorp. Het huis is van alle gemakken voorzien, heerlijke houtkachel waar we ook gebruik van hebben gemaakt. En het voelde gewoon dat je hier welkom was. Wij zijn voornamelijk op de bovenverdieping geweest omdat we maar met zijn tweeën waren. Omgeving fantastisch, we hebben heerlijk gewandeld met de stafkaarten die aanwezig waren, maar ook gefietst ( gehuurd) en voor de tweede keer in het Zadkine museum geweest in les Arques waarbij je zeker in het naastliggende restaurant La Récréation moet eten. Eigenlijk gewoon een toplocatie voor mensen die helemaal even tot rust willen komen.