Petite Perle

Bekijk album (47)

Beschikbaarheid van 'Petite Perle'

Ingrid en Arjen heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 14 sep 2021

Petite Perle heeft 4 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,8
Bezocht in september 2021

Wij waren de laatste gasten van het zomerseizoen 2021 bij Ingrid en Arjen op Les Breziers.
Een heerlijke plek om tot rust te komen in de prachtige en vooral heel gezellig ingerichte gite.
De gastvrijheid en de heerlijke table d'hôte met de kookkunsten van Ingrid en de bakkunsten van Arjen en natuurlijk ook voortreffelijke wijnen uit de regio was een feestje. Het was goed toeven aan het zwembad en de omgeving is erg mooi om in te wandelen. Glooiend landschap met velden vol zonnebloemen, meloenen, graan en wijnstokken afgewisseld door bossen vlakbij de rivieren Lot, Garonne en Tarn met heel veel plus beaux villages, die extra mooi zijn op marktdagen. Echt een aanrader!

Reactie van Ingrid en Arjen

Lieve Caroline en Erik, Wij vonden het heel leuk om jullie te gast te hebben. Mooi om te zien dat jullie genoten hebben van jullie vakantie en er alles uit hebben gehaald. Van wandelen, uit eten, tourtjes in jullie prachtige cabrio tot lekker relaxen bij het zwembad met een boekje, baantjes trekken en genieten van de gezelligheid in jullie Gite. Succes met jullie werk en we hopen jullie in de toekomst weer te mogen begroeten op Les Breziers. Hartlijke groet, Ingrid en Arjen.

Lieve Ingrid en Arjen, het was een voorrecht om in jullie idyllische landgoed te kunnen verblijven. Jullie gaven ons een welkom gevoel. Petite Perle was een knus onderkomen voorzien van al het nodige en zeer smaakvol ingericht. De omgeving is adembenemend en opties zijn zowel op sportief als op cultureel vlak uitdagend. De rust en de natuur zijn overweldigend. Onze vakantie 2022 ligt al vast ! 😘

Reactie van Ingrid en Arjen

Lieve Carine en Dirk, Dank jullie wel. Een week is kort, maar jullie hebben er alles uit gehaald. Wij vonden het erg leuk dat jullie bij ons waren en we hebben genoten van de gesprekken tijdens de Table d’Hote. Mooi ook om te zien hoe jullie hebben genoten van de streek. We vinden het heel fijn dat jullie volgend jaar weer de vakantie bij ons komen vieren, maar dan 2 weken ! Tot dan. Hartelijke groeten, Ingrid en Arjen.

Niels & Marisse

Wat een heerlijke week hebben wij gehad bij Ingrid, Arjen en hun lieve waakhond Dexter.
Het begon al met de ontzettend warme ontvangst, je voelt je meteen thuis op Les Breziers.
De gite is super sfeervol ingericht, je ziet dat hier veel liefde en aandacht in is gestoken. Verder is het van alle gemakken voorzien en wat hebben we lekker geslapen, echt een heerlijk bed!
Ook als het zonnetje zich even niet liet zien, was het super aangenaam verblijven in de tuin en aan het zwembad. We hebben echt genoten van de rust en mooie omgeving.
Arjen en Ingrid zijn ontzettend gastvrij en behulpzaam; wandelroutes, tips over de omgeving, stadjes, markten, restaurantjes, ze weten alle pareltjes te vinden.
Af en toe komen Ingrid en Arjen langs voor een gezellig praatje als je daar zin in hebt. Maar het is bijna onmogelijk om daar geen zin in te hebben met deze gastvrije, warme mensen.
Tot slot willen we graag de table d’hôte nog even noemen. Als je de kans hebt, moet je zeker deelnemen om de kookkunsten van Ingrid en de heerlijke baksels van Arjen te proeven. Wij vonden het allemaal heerlijk en ontzettend gezellig.

Lieve Ingrid en Arjen we hebben ontzettend genoten. Dankjewel voor de heerlijke week. En Dexter, dankjewel dat we even gebruik mochten maken van je huis ;-)
We komen graag nog eens terug. Tot ziens, in Frankrijk of op de koffie in Nederland!

Liefs,
Niels & Marisse

Reactie van Ingrid en Arjen

Lieve Marisse en Niels, Wat een hartverwarmende recensie. Dank jullie wel. Heel jammer dat jullie maar een weekje konden verblijven bij ons. We hebben van jullie positiviteit, gezelligheid en de fijne gesprekken genoten. Dexter vindt het ook jammer dat jullie weg zijn, hij heeft de hele ochtend gekeken waar jullie waren en is uiteindelijk op het kleed in de Gite gaan liggen. We wensen jullie heel veel succes met de keuzes die gemaakt moeten worden voor de inrichting van jullie nieuwe huis. Hopelijk hebben we jullie een beetje kunnen inspireren. Wellicht zien we elkaar nog in de (nabije) toekomst. Warme groeten, Ingrid, Arjen en Dexter

Bezocht in juli 2021
Marcel & Floor

Lieve Ingrid en Arjen,
Wij hadden het voorrecht om de eerste gasten in Le Petit Perle te zijn.
Wat was dit een fijne plek om onze vakantie te mogen vieren. Een feestje!
Jullie gastvrijheid, de liefdevolle aandacht voor jullie huis, tuin, het zwembad en jullie gasten. Hartverwarmend!
Een plek om je direct thuis te voelen.
Zoveel ruimte, zoveel mooie plekjes om te zitten, rond te lopen, te genieten van de mooie natuur en omgeving.
Petit Perle is van alle gemakken voorzien en is met veel aandacht en oog voor sfeer ingericht. Je stapt zo vanuit de gîte op het mooi ingerichte terras aan het zwembad. Heerlijk om hier te ontbijten, te luieren en te genieten van Ingrids kookkunsten tijdens de table d’hôte. Dit is een grote bonus tijdens het verblijf op Les Breziers. Heerlijk eten met de andere gasten tijdens een mooie Franse zomeravond. Arjen en Ingrid leggen je echt in de watten.
De omgeving is prachtig. Er valt veel te zien en te beleven. De brocante markten, de Marché Gourmande bij de verschillende kleine dorpjes, het kunstenaarsdorpje Castelnau de Montatrier, de grotere stad Cahors, maar vooral het prachtige landschap met haar enorme zonnebloemvelden. Heerlijk om hier rond te rijden of te wandelen.
Lieve Arjen, Ingrid en trouwe Dexter, wat hebben jullie een mooie plek gecreëerd om gasten te ontvangen. Een echte aanrader voor iedereen die in alle rust van het Franse leven wil genieten op een prachtige plek.
Dank jullie wel voor de enorme gastvrijheid en alle gezelligheid. We hebben het fantastisch gehad bij jullie op Les Breziers.
Tot hoors, tot ziens, au revoir!
Liefs Marcel & Floor

Reactie van Ingrid en Arjen

Lieve Floor en Marcel, Wat een ontroerend mooie omschrijving van hoe jullie de twee weken bij ons hebben ervaren. Wij waren heel erg blij met jullie als eerste gasten voor onze tweede Gite Petite Perle en hebben genoten dat jullie bij ons te gast waren. Het was erg gezellig tijdens de Table d’Hotes en er waren mooie gesprekken. We hopen dat alle pareltjes die jullie hier gekocht hebben mooi staan in jullie prachtige boerderij. Dank voor alle complimenten, het was ons een genoegen. We hopen jullie weer eens te zien. A bientôt! Liefs Arjen en Ingrid