Plaisance

Bekijk album (29)

In het noorden van de Midi-Pyreneés, even ten zuiden van de Dordogne, stroomt de rivier de Lot.
In de Lotvallei, vlakbij het stadje Fumel en Duravel, ligt het kleine pittoreske dorpje St. Martin le Redon . Het dorpje heeft een pittoresk dorpsplein met een middeleeuwse kerk en een leuk dorpscafé. De bakker en een klein levensmiddelenwinkeltje bevinden zich op 3km afstand in het prachtige plaatsje Montcabrier.

Le Neuf du Bouysset is een exclusieve en opmerkelijke 9 holes golfbaan, aangelegd midden in het natuurlijke franse landschap,aan de D673, op het prachtige domein ”Le Castel du Bouysset” in het pittoreske dorpje St Martin le Redon, Vallée de la Thèze.
De grotere supermarkten vindt u op 10km afstand in de stad Fumel en 30km van Cahors. een mooie 14e eeuwse stad met z’n beroemde Pont de Valent.

De Lot vallei is prachtig, bezienswaardigheden, Wijn Chateaux en pittoreske dorpen lang de Lot . Bekende plaatsen zijn Sarlat, Rocemadour, Gourdon Chat.Bonaguil. St Cirq la Popie.

ZW Frankrijk staat bekend om zijn rijke keuken en zijn div restaurantjes van gewoon boerenkeuken of haute cuisine.
Heerlijke regionale produkten zoals foie gras, confit de canard notenentaarten en heerlijke aperitieven.
En dan natuurlijk de wijn het is hier een wijngebied dus volop genieten.

.

Men kan hier heerlijk wandelen ,vele wandelroutes te verkrijgen bij de plaatselijke VVV.
Een boottocht op de Lot, of div. markten bezoeken men hun lokale producten.
Plaisance ligt op de grens van het departement de Lot en de Lot en Garonne en de Tarn en Garonne dus drie departementen bij elkaar met al hun dorpsfeesten , brocantes en lokale markten.
Men kan kanovaren op de rivier de Lot.
Plaisance ligt net ten zuiden v.d. Dordogne met div. leuke stadjes en diverse terrassen maar dan toch weer terug komen in een rustige omgeving en heerlijk gaan zwemmen in het privé zwembad.
met een lekker glaasje wijn van de streek.

Plaisance is beschikbaar vanaf begin mei tot eind september.
Bedlinnen en hand en theedoeken aanwezig, gas en licht incl. wel badlakens voor het zwembad zelf meenemen, ook beddengoed voor babybedje .
Als men het zo achter laat zoals men erin kwam dan berekenen wij geen schoonmaakkosten anders 50 euro. huisdieren zijn niet toegestaan.
De borg bedraagt 300 euro en bij reservering een aanbet .van 30% en het restant 8 weken voor aankomst.
De week is van Za. tot Za. vertrek voor 10 uur aankomst na 16 uur
de prijs voor 2019
mei
1./2 pers-- 600
3/4 pers-- 700
juni
1/2 pers-- 700
3/4 pers-- 700
29/6-31/8--1000
31/8-28/9
1/2 pers 600
3/4 pers 700
.DRS. H.TH.E. ROQUÉ - augustus 2019 9.0
Wijzijn vorig jaar in de periode van 28/8 tot 11/9'2010 in Plaisance geweest.
Het is een mooie, vrij gelegen privé villa met een heerlijke zwembad. Vanuit Plaisance kun je mooie tochten maken, waarborg voor een geslaagde vakantie!.

HENK VAN VELTHOVEN - augustus 2010 9.0

Mooi huis met werkelijk volledige inrichting en privé zwembad. Mooi en geheel vrij gelegen. De omgeving is schitterend, je komt ogen te kort zoveel is er te zien. We hebben twee prachtige weken gehad met luxe. zwembad, mooie omgeving en prachtig weer.Een aanrader!

Hallo Susan, 20/7-2012

Dank je wel voor de snelle terugbetaling van de waarborg!
Het was een geweldig leuke vakantie, het huis is echt top! Alles aanwezig, ruim, zalig gewoon.

Groetjes,

Kristien en co

toersistenbelasting inbegrepen
u kunt mij ook contacteren via aartsen@orange.fr
0033-553407826 (lang aanhouden s.v.p.) of ; 0033 - 975912514

  • Borg € 300,00
  • Schoonmaakkosten (optioneel) € 50,00

Beschikbaarheid van 'Plaisance'

Susan Aartsen heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 14 mar 2019

Plaisance heeft 2 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Geweldig vakantiehuis in een schitterende omgeving!!
Compleet goed verzorgd ingericht huis, met een heerlijk zwembad!
Echt een weekje genoten!!
Fantastisch! Bedankt!

Bezocht in september 2010
Henk van Velthoven

Reactie van Susan Aartsen

hartelijk dank . wij doen ons best om het voor de gasten zo prettig mogelijk te maken en inderdaad de omgeving is subliem. Susan Aartsen