Le Pompi Lot

Bekijk album (30)

Beschikbaarheid van 'Le Pompi Lot'

Sieta Vermeulen heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 16 jul 2019

Le Pompi Lot heeft 11 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,7
Ivan

Het huis is prachtig gelegen tussen velden en bossen, ver weg van alle drukte, zonder inkijk. (Van mensen althans; er liepen wel een hertje en een vos voorbij het zwembad)
Het zwembad ligt wat ver van het huis, maar dat heeft dan weer als voordeel dat de (prima) wifi niet tot daar reikt. :-)
Alle voorzieningen zijn aanwezig en alles is heel degelijk afgewerkt.

Bezocht in september 2017

Eind september hebben we met vrienden 10 dagen doorgebracht in de Dordogne in het huis Pompi Lot. We hebben verbaasd gestaan van de accommodatie, waar we gebruik van hebben gemaakt. Het huis ligt zeer fraai gelegen met een prachtig uitzicht op de vallei en het daar tegenovergelegen heuvellandschap. Het huis is volledig ingericht en van alle gemakken voorzien.
Het zwembad is zeer fraai gelegen met een heerlijk overdekt terras, waar je elk moment van de dag kan genieten van een goed glas Franse wijn.
Wandelen is zeer goed mogelijk en uitnodigend. Er kunnen ook veel kleine gezellige dorpjes in de omgeving worden bezocht, die de moeite waard zijn. Er werd ons gevraagd of er nog verbeterpunten waren! Wij konden ze niet vinden!!!
Kortom: een echte aanrader, vooral voor degenen die willen genieten van de rust, de natuur en de onthaasting.

.

Bezocht in september 2017

We hebben en prachtige vakantie gehad in dit comfortabele vakantiehuis, dat van alle gemakken is voorzien. Overal is aan gedacht. De uitrusting is zeer compleet. Het zwembad is geweldig. Tijdens de hittegolf van eind augustus was het echt heerlijk! Ook de omgeving is prachtig. Genoeg moois te ontdekken. Het huis heeft maar een nadeel: je wilt niet meer terug naar Nederland...

Een fantastisch mooi huis op een schitterende plek. Het huis is van alle gemakken voorzien en erg schoon en netjes. Een mooi zwembad met een poolhouse waar het de overdag en 's avonds heerlijk vertoeven is.....
De omgeving is vriendelijk glooiend met bloeiende zonnebloemen, fruitbomen, druiven en vele andere akkerbouwgewassen en er zijn mooie steden en stadjes in de buurt zoals Cahors en het middeleeuwse Lauzerte.

Claudia Block

Mijn partner en ik verbleven voor één weekje in het prachtige Le Pompi Lot. Grote troeven van deze woning vonden wij: het weidse uitzicht dat een zeer open gevoel gaf, de ruime omliggende tuin met geurende vlinderstruiken en lavendel, de grote dosis privacy en natuurlijk het heerlijk verkoelende zwembad. De woning zelf was knus en zeer hygiënisch bij onze aankomst. Kortom: een echte aanrader!