Le Pompi Lot

Bekijk album (30)

Beschikbaarheid van 'Le Pompi Lot'

Sieta Vermeulen heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 09 okt 2019

Le Pompi Lot heeft 13 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,8

Zeer mooie omgeving, rust gegarandeerd.
Het huis is tip top in orde.
Zwembad is proper.
Vriendelijk onthaald

We hebben een geweldige vakantie gehad.
In het huis was alles tip top in orde en zoals beschreven ook echt alles aanwezig.
We hebben genoten van het zwembad de dorpjes en de vriendelijke mensen hier in de omgeving.
Wij komen zeker terug !

Ivan

Het huis is prachtig gelegen tussen velden en bossen, ver weg van alle drukte, zonder inkijk. (Van mensen althans; er liepen wel een hertje en een vos voorbij het zwembad)
Het zwembad ligt wat ver van het huis, maar dat heeft dan weer als voordeel dat de (prima) wifi niet tot daar reikt. :-)
Alle voorzieningen zijn aanwezig en alles is heel degelijk afgewerkt.

Bezocht in september 2017

Eind september hebben we met vrienden 10 dagen doorgebracht in de Dordogne in het huis Pompi Lot. We hebben verbaasd gestaan van de accommodatie, waar we gebruik van hebben gemaakt. Het huis ligt zeer fraai gelegen met een prachtig uitzicht op de vallei en het daar tegenovergelegen heuvellandschap. Het huis is volledig ingericht en van alle gemakken voorzien.
Het zwembad is zeer fraai gelegen met een heerlijk overdekt terras, waar je elk moment van de dag kan genieten van een goed glas Franse wijn.
Wandelen is zeer goed mogelijk en uitnodigend. Er kunnen ook veel kleine gezellige dorpjes in de omgeving worden bezocht, die de moeite waard zijn. Er werd ons gevraagd of er nog verbeterpunten waren! Wij konden ze niet vinden!!!
Kortom: een echte aanrader, vooral voor degenen die willen genieten van de rust, de natuur en de onthaasting.

.

Bezocht in september 2017

We hebben en prachtige vakantie gehad in dit comfortabele vakantiehuis, dat van alle gemakken is voorzien. Overal is aan gedacht. De uitrusting is zeer compleet. Het zwembad is geweldig. Tijdens de hittegolf van eind augustus was het echt heerlijk! Ook de omgeving is prachtig. Genoeg moois te ontdekken. Het huis heeft maar een nadeel: je wilt niet meer terug naar Nederland...