Le Pompi Lot

Bekend bij Gites sinds 2016
Bekijk album (28)

Ons vakantiehuis Le Pompi Lot, in het hart van de Quercy Blanc en tegen het departement Tarn en Garonne aan, is in 2016 verbouwd tot een heerlijk vakantieparadijsje dat alle moderne comfort biedt. Officiële classificering door het Franse touristenbureau: 4* (maximum is 5).
Le Pompi Lot ligt op een groot eigen terrein midden in de natuur, met adembenemende uitzichten over de heuvelachtige omgeving en is ideaal voor mensen die van het buitenleven met de daarbij horende rust en privacy houden.
Indeling:
- Woonkamer met open keuken, eethoek, houtkachel, Nederlandse satelliet TV, hifi in en rondom het huis, internet
- Volledig ingerichte keuken, met oven/magnetron, afwasmachine en een koel-/vriescombinatie
- 2 ruime slaapkamers met boxspring bedden
- Volledig ingerichte badkamer met dubbel wastafelmeubel en regendouche
- Separaat toilet
- Pantry in het souterrain
- Buitenkeuken bij het zwembad
- Rondom het huis verschillende zitjes met parasol en ligbedden bij het zwembad

Huisdier in overleg.

Voor wie niet van massatoerisme houdt, maar wel van het authentieke Frankrijk met haar slaperige dorpjes, is de Quercy Blanc DE streek om een vakantie door te brengen! Onze troeven? Veel zon, aangename temperaturen, fantastische vergezichten, een prachtige natuur én een rustige streek met gevarieerde landschappen met veel verborgen parels om te ontdekken. Deze regio is vergelijkbaar met Toscane, maar veel dichter bij! In onze fotogalerij kan u alvast wat sfeer opsnuiven in afwachting van uw vakantie
Le Pompi Lot ligt op een steenworp afstand van Sainte-Alauzie, een plaatsje ca. 20 km ten zuidoosten van de wijnstad Cahors. De rustige omgeving is licht heuvelachtig en leent zich prima voor wandel- en fietstochten. Een kleine 5 km verderop is een 9-holes golfbaan, Golf des Roucous.

Ook minder sportief ingestelde gasten kunnen zich in deze streek goed vermaken. Denk bij voorbeeld aan de musea, de eeuwenoude kerken en kastelen of de prehistorische grotten. Maar ook steden als Cahors, Toulouse, Albi, Cordes en Montauban bieden tal van activiteiten en bezienswaardigheden. En niet te vergeten de talloze dorpen met hun lokale marktjes, zoals Lauzerte, Montcuq, Moissac, Rocamadour, Saint-Cirq-Lapopie en Saint-Antonin-Noble-Val.

Veel Fransen zeggen dat je het beste eet in de Lot. Of dat waar is, houden we liever in het midden, maar dat er goed gegeten kan worden is een feit. Specialiteiten zijn eend (van magret de canard tot foie gras), cabecou (een geitenkaasje vergelijkbaar met het beroemde geitenkaasje uit Rocamadour), gerechten en gebak met walnoten en, in het seizoen, de omelette aux truffes. In de omgeving zijn genoeg restaurants te vinden en vergeet vooral ook niet om 's avonds naar een marché gourmand te gaan waar u uitgebreid van de streekproducten kunt proeven.
De Quercy staat ook bekend om de teelt van meloenen. Zo van het land en door de zon gerijpt is hun smaak onnavolgbaar.

Voor de kinderen zijn er stoere kastelen, zwemmeertjes, ridderspelen en oude ambachten, eten in een sprookjesbos, karting, een luchtkastelenpark in Montauban, Walibi in Agen en niet te vergeten het eigen zwembad bij le Pompi Lot.

Voor de volwassenen: prachtige dorpjes en steden als Cahors, Montauban, Caussade, Albi en Figeac en zeker ook Toulouse zijn zeer de moeite waard. 's Zomers zijn er in diverse plaatsen (muziek)festivals, zoals het jazz festival in Cahors. Bijzonder is ook het tegen een rots aangelegen bedevaartsoord Rocamadour, waar eind september steevast het ballonnenfestival wordt gehouden en er twee keer per dag vanuit het dal een dertigtal heteluchtballonnen opstijgen. Op het vliegveld van Cahors kan parachute worden gesprongen en in de buurt van Cahors is een klimpark waar zelfs de meest geoefende klimmer voor warm zal lopen. Verder vindt u in de omgeving van Cahors tal van wijngaarden en boomgaarden.

Fietsers kunnen in dit zacht glooiende landschap hun hart ophalen en wandelroutes zijn er te kust en te keur. Watersporters kunnen kanoën op de rivieren Lot, Dordogne en Aveyron. Verder kunt u kanoën, golfen, tennissen, paardrijden, parachute springen en ballonvaarten. Kortom teveel om op te noemen.

Ligging:
Breedtecoördinaten 44.31672086
Lengtecoördinaten 1.307732849

  • Borg € 200,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 50,00

Beschikbaarheid van 'Le Pompi Lot'

Sieta Vermeulen heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 13 jan 2019

Le Pompi Lot heeft 7 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,7
Bezocht in september 2017

Eind september hebben we met vrienden 10 dagen doorgebracht in de Dordogne in het huis Pompi Lot. We hebben verbaasd gestaan van de accommodatie, waar we gebruik van hebben gemaakt. Het huis ligt zeer fraai gelegen met een prachtig uitzicht op de vallei en het daar tegenovergelegen heuvellandschap. Het huis is volledig ingericht en van alle gemakken voorzien.
Het zwembad is zeer fraai gelegen met een heerlijk overdekt terras, waar je elk moment van de dag kan genieten van een goed glas Franse wijn.
Wandelen is zeer goed mogelijk en uitnodigend. Er kunnen ook veel kleine gezellige dorpjes in de omgeving worden bezocht, die de moeite waard zijn. Er werd ons gevraagd of er nog verbeterpunten waren! Wij konden ze niet vinden!!!
Kortom: een echte aanrader, vooral voor degenen die willen genieten van de rust, de natuur en de onthaasting.

.

Bezocht in september 2017

We hebben en prachtige vakantie gehad in dit comfortabele vakantiehuis, dat van alle gemakken is voorzien. Overal is aan gedacht. De uitrusting is zeer compleet. Het zwembad is geweldig. Tijdens de hittegolf van eind augustus was het echt heerlijk! Ook de omgeving is prachtig. Genoeg moois te ontdekken. Het huis heeft maar een nadeel: je wilt niet meer terug naar Nederland...

Een fantastisch mooi huis op een schitterende plek. Het huis is van alle gemakken voorzien en erg schoon en netjes. Een mooi zwembad met een poolhouse waar het de overdag en 's avonds heerlijk vertoeven is.....
De omgeving is vriendelijk glooiend met bloeiende zonnebloemen, fruitbomen, druiven en vele andere akkerbouwgewassen en er zijn mooie steden en stadjes in de buurt zoals Cahors en het middeleeuwse Lauzerte.

Claudia Block

Mijn partner en ik verbleven voor één weekje in het prachtige Le Pompi Lot. Grote troeven van deze woning vonden wij: het weidse uitzicht dat een zeer open gevoel gaf, de ruime omliggende tuin met geurende vlinderstruiken en lavendel, de grote dosis privacy en natuurlijk het heerlijk verkoelende zwembad. De woning zelf was knus en zeer hygiënisch bij onze aankomst. Kortom: een echte aanrader!

Bezocht in juni 2017

We zijn daar een week geleden een weekje gelogeerd. Dit logie - vakantiehuisje ligt in een oogverbluffende gebied. U heeft een zicht om er uren om naar te kunnen staren met een glaasje wijn voor het mooie zwembad en poolhuisje.
Het huisje is tiptop in orde , alle comfort is er. We zijn er met ons kind van vier jaar hiertoe geweest en ze had spijt van dat ze al naar huis moest gaan.