La petitie maison

Bekend bij Gites sinds 2016
Bekijk album (6)

Volledig gerestaureerd oud huisje in het centum van het dorp Salviac. Dichtbij de slager en bakker. Gezellige kroegjes met terras en restaurants. Vooral bedoeld voor motorrijders, fietsers, wandelaars en natuurliefhebbers welke willen genieten van de mooie natuur.
Het huisje biedt een gezellige keuken annex woonkamer met mooie gerestaureerde schouw en uitkijk op het kasteel op de eerste verdieping. Een grote tweepersoons slaapkamer vindt u met trap naar boven. Een mooie moderne badkamer is te vinden met de trap naar beneden. Natuurlijk kunnen wij voor extra slaapplaatsen zorgen.

In het centum van een rustig pittoresk dorpje. Zie eerdere omschrijving.

Gezellige restaurantjes in de omgeving en een wijnchateau in Domme.

Het is een gebied waar veel mogelijk is. Vooral voor natuurliefhebbers. Het is de Lot wat grenst aan de Dordogne maar dan met heel veel rust en natuurschoon. Mooie groene omgeving waar je kunt wandelen, fietsen, vissen, motorrijden, mooie grotten, pittoreske dorpjes. Maar wil je wat actie dan ga je kanoën op de Dordogne of golfen.

Wilt u zelf meer doen, laat het ons weten. Doen wij iets aan de prijs.

  • Handdoeken

  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 50,00
  • Beddengoed - per persoon (optioneel) € 10,00

Beschikbaarheid van 'La petitie maison'

Let op! Desiree van der Meijden heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 30 jun 2016

De bezoekers van La petitie maison hebben nog geen recensies geschreven