Le petit Paradis

Bekijk album (41)

Dit sfeervolle vakantiehuis is een authentieke Lotoise boerenwoning uit de 18e eeuw.(1777) Hier vindt u optimale rust en privacy. De gîte is grondig gerestaureerd en voorzien van alle moderne gemakken. Door de dikke natuursteen muren blijft het binnen, ook in de warmste zomers, heerlijk koel. Het vakantiehuis is volledig vrijstaand aan het eind van een landweg en ligt op een terrein van ongeveer één hectare, midden in de natuur. Het wordt, omringd door ruimte, rust en schone lucht. Vanaf het gedeeltelijk overdekte terras heeft u uitzicht over het terrein.
De inrichting is comfortabel en gezellig. In de woon- eetkamer is een keukenhoek. Op de vloer liggen grote originele ”pierres du Lot”. Rond de haard staan een modern tweezitsbankje en twee gemakkelijke stoelen. Spelletjes, een TV, DVD en een cassette/cd speler staan naast de haard. Neem dus uw favoriete muziek en/of films mee.

De keuken, met grote tafel, is van alle gemakken voorzien: 4-pits gasfornuis, -oven, vaatwasser, koel-, vrieskast, magnetron, koffie-zetapparaat, waterkoker en ruim voldoende keukengerei en servies. In het hele huis heeft u warm water.

In de badkamer is een douche, wastafel, toilet, bidet en wasmachine. Er zijn twee slaapkamers. Een grote slaapkamer met een comfortabel twee-persoonsbed en een slaapkamer met een stapelbed. (dekbedden en kussens zijn aanwezig). In de grote slaapkamer kan (evt.) een babybedje worden geplaatst.

Mogelijkheid voor maximaal 6 personen:
Naast het huis is een vrijstaand GASTENVERBLIJF: een gezellige en ruime kamer (plm 28 m2) met toilet- en doucheruimte. Deze aparte kamer, ingericht met een twee-persoonsbed (boxspring) is uitstekend geschikt voor een tweede echtpaar of volwassen kinderen. Het is dus mogelijk om met maximaal 6 personen te verblijven in Le Petit Paradis. Dit gastenverblijf kan alleen worden gehuurd in combinatie met het huis. Tarieven voor 2018: € 220,00 - € 300,00 per week.

Onder de grote veranda (44m²) met BBQ, staat een eiken ’doorleefde’ tafel. Hier kunt u, tot laat in de avond uitgebreid dineren en genieten van de ondergaande zon. Op het zonovergoten terras (plm 100 m²) met ook een schaduwrijk gedeelte staat een tuinset met ’luie’ tuinstoelen. Van hier heeft u direct toegang tot uw eigen prive tuin en prive zwembad: zwemmen, zonnen, luieren, ravotten, voetballen, badminton, e.d.
Een ideale plaats voor mensen die even helemaal tot zichzelf willen komen in volkomen rust middenin een prachtige natuur. In de omgeving kunt u heerlijk wandelen of fietsen of bezoekjes brengen aan markten en gezellige dorpjes.

  • Back to basic

Een prachtige omgeving met uitgestrekte wijngaarden en goudgele zonnebloemvelden, afgewisseld met groene heuvels. In tientallen droomdorpjes zoals Belaye, Albas, Castelfranc lijkt de tijd te hebben stilgestaan. Op de weekmarkten in de grotere plaatsen (Prayssac en Puy l’Eveque en Libos) is een overvloed aan heerlijke regionale producten te koop. Op 2 km. afstand ligt Serignac, een op en top frans dorpje. Sinds twee jaar is er weer een restaurant (!!) "Au Bout de la Rue" , een combinatie van dorpswinkel, restaurant, bar/tabac verschaft alles wat u nodig heeft, (of in de supermarkt bent vergeten) inclusief brood, croissantjes..
Zowel in Prayssac als in Montayral vindt u verschillende grote supermarkten.

De ’zwarte’ wijnen van de Cahors kennen een lange historie en waren al geliefd aan het hof van de russische tsaren....... ("Vin du Tsar" in Thézac)
Op de weekmarkten is een overvloed verkrijgbaar aan verse producten en delicatessen: wijnen, verse groenten en vis, ganzenlever, noten, pruimen, eend, truffels, aardbeien. brood en gebak en nog veel meer. Bent u een wijnliefhebber? Dan is dit uw ’knollentuin’. Talloze wijnboeren in de wijde omgeving geven u graag de gelegenheid hun kelders te bezoeken en hun uitstekende wijnen te proeven. Veel leuke restaurantjes in de buurt serveren heerlijke streek-eigen gerechten.

De Lot is en wandel- en fietsgebied bij uitstek. (routebeschrijvingen liggen in de gîte)
Een bezoek aan interessante steden als Cahors en Villeneuve (40 km) en Toulouse (100 km) mag niet worden vergeten: oude centra, musea, mooie winkels en (muziek)festivals. Ook de oude bastionsteden zoals Penne en Tournon zijn zeer de moeite waard. Meer naar het oosten ligt Saint Cirq Lapopie, het mooiste dorpje van Frankrijk (volgens de Fransen !!) Dat is ook de omgeving waar zich de pre-historische grotten van Pech Merle bevinden met haar indrukwekkende paleontische muurschilderingen.
In Puy l’Eveque (10 km) kunt u een kano huren en een sportieve tocht over de rivier maken. Zwemmen is mogelijk in verschillende meertjes, zgn. plans d’eaux, in de omgeving, o.a. bij Montaigu de Quercy.

Er is een goed bereik voor GSM. Dekbedden zijn aanwezig. U dient zelf te zorgen voor dekbed-overtrekken, hoeslakens en overig linnengoed. Elektriciteit en gas zijn bij de huurprijs inbegrepen. Tot en met week 21 en vanaf week 40 wordt een opslag op de huurprijs berekend van € 40,00 p.w. voor energiekosten. (Gastenverblijf € 20,00 p.w.)
Zijn er bijzonderheden waarover u graag wilt overleggen, wilt u dan contact met ons opnemen?
Wij sturen u met genoegen uitgebreide, geillustreerde informatie toe, over de regio, de omgeving, het huis en het gastenverblijf.

Prijzen voor 2018:
31 maart t/m 28 april: € 595,00
28 april t/m 30 juni: € 695,00
30 juni t/m 1 sept: € 795,00
1 sept t/m 29 sept: € 695,00
29 sept t/m 27 okt: € 595,00

Korting: 3 wkn. aanééngesloten: 5%; idem 4 wkn.: 10%.
Geen verhuur: week 44 t/m 52 en week 01 t/m 13.

Huurperiode van drie weken aanéén: korting 5%
Huurperiode van vier weken aanéén: korting 10%
Opslag voor energie (hout, elektriciteit) € 40.00 p.w. in de weken 14 t/m 22 en 40 t/m 43

  • Borg € 200,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 50,00

Beschikbaarheid van 'Le petit Paradis'

C.E. Venekamp-Horsman heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 09 jan 2019

De bezoekers van Le petit Paradis hebben nog geen recensies geschreven