Le petit Paradis

Bekijk album (24)

Beschikbaarheid van 'Le petit Paradis'

C.E. Venekamp-Horsman heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 21 okt 2020

Le petit Paradis heeft 1 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Ernst

Le Petit Paradis is een idylle. Bij aankomst raak je overweldigd door de rust. Het huis is prachtig gerestaureerd met schitterende authentieke details. Ook de tuin is prachtig aangelegd met veel kleine muurtjes, begroeid met mos, talloze plekjes om heerlijk te genieten van het Franse leven. Het zwembad is de kers op de cake. Eigenaren zijn bijzonder vriendelijk en behulpzaam. De omgeving leent zich enorm goed voor prachtige wandelingen langs de vele echte Franse dorpjes en de prachtige natuur.