L' Abeille

Bekijk album (12)

Het huis is gelegen aan een rustige landweg met prachtig uitzicht over de vallei van de Lot, omgeven door wijnvelden. Het huis is ruim en praktisch opgezet. De dikke muren houden de temperatuur aangenaam constant.
Het hoofdgebouw heeft een bijzondere living van ongeveer 100 m2 met openslaande deuren naar de tuin. De aan drie zijden afgesloten tuin heeft een mooi zwembad(* zie bijzonderheden). 's Avonds is het zwembad prachtig verlicht.
De authentieke elementen in het huis, zoals de mooie stenen muren en houten spanten, worden gecombineerd met moderne elementen zoals het lange keukenblok, dat uitnodigt tot gezellig samen kokkerellen na een bezoek aan een van de vele marktjes. Het hoofdgebouw telt 3 ruime 2-persoonsslaapkamers. De romantische slaapkamer op de begane grond heeft een eigen geïntegreerde badkamer en apart toilet. Via de openslaande deuren loop je zo de tuin in.
De grote slaapkamers op de eerste verdieping delen een ruime badkamer.
Daarnaast is er een apart appartement voor 2 personen met eigen badkamer aanvullend te huren.

Midden in het wijngebied van de Cahors. Vele wijnhuizen, restaurants in alle prijsklassen en dagelijks een markt te bezoeken.

Voor sporters en wandelaars is er heel veel te doen. De wandelmogelijkheden in dit gebied zijn grenzeloos. Van dorp naar dorp of eindeloos door de bossen.Fietsen in de Lot, zowel op de weg als mountainbiking, is een feest. Bij Villeneuve treft u een zeer mooie 18 holes golfbaan aan. Er is een 9 holes baan op 10 minuten afstand van het huis en golft men heerlijk tussen de fruitbomen. Voor de mensen zonder al te veel hoogtevrees zijn er vele klimuitdagingen. Het parc en Ciel is een absolute aanrader. Op 10 tot 15 meter boven de grond verplaatst u zich door de boomtoppen van een eikenbos. Een tokkelbaan van 300 meter ! maakt deel uit van deze uitdaging. En natuurlijk kunt u zwemmen en kanoën in de rivier De Lot.

Het zwembad is klaar met rondom een betegeld terras en een nieuwe buitendouche.

Hoogseizoen: alle schoolvakanties, juli en augustus.
Halfseizon: mei, juni en september

Prijzen betreffen het hoofdgebouw. Appartement: extra kamer en badkamer (hoogseizoen 350 euro per week, half- en laagseizoen 250 euro per week) alleen te huren in combinatie met het huis.

Linnengoed en handdoeken 12,50euro ppw
Schoonmaakkosten 75 euro (en 25 euro voor het appartement)

  • Borg € 500,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 75,00
  • Beddengoed - per persoon (optioneel) € 10,00
  • Handdoeken - per persoon (optioneel) € 2,50

Beschikbaarheid van 'L' Abeille'

L.J.P. Goijen heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 21 dec 2018

L' Abeille heeft 8 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,8
Anne Middelkoop

We hebben hier een fantastische week vakantie beleefd. (3 volw, 2 peuters) Het was warm dus veel gebruik gemaakt van het fijne zwembad. Wanneer er gasten met kleine kinderen komen wordt er een hek geplaatst voor het zwembad. Erg fijn! Ruime volledige keuken, mooie ruime slaapkamer beneden, twee iets kleinere kamers boven. Hoge woonkamer met stoere balken in het plafond. Meerdere keren gebruik gemaakt van de bbq. Er staan zelfs fietsen en een tafeltennis tafel. Het zwembad werd tussentijds netjes schoongemaakt. Prachtige omgeving. Bij de achterbuurman kan er voor weinig lekkere rode wijn getapt worden en iets verderop zitten nog twee wijnboeren waar geproefd en gekocht kan worden. Mooie avondwandeling door de wijngaarden gemaakt. Fijne communicatie met de verhuurster. Kortom: zowel het huis als de omgeving zijn echte aanraders. Bedankt en wie weet tot ziens!

Een smaakvol ingericht huis voorzien van alle comfort. Prachtige leefruimte met goed uitgeruste keuken. Mooie dorpjes in de omgeving en gezellige marktjes. Het zwembad was een aangename afkoeling tijdens de warme dagen. Onder de catalpa lange zomeravonden beleefd met een lekker glaasje wijn uit de streek. Kortom alle ingrediënten voor een mooie vakantie.

Het huis is heel ruim, met veel zorg ingericht en van alle gemakken voorzien. In de tuin en het zwembad kun je heerlijk relaxen. We hebben genoten van het prachtige uitzicht vanuit de tuin. Met onze hond maakten we 's avonds als het wat afgekoeld was lange wandelingen langs de wijngaarden.
Er zijn veel bezienswaardigheden in de omgeving, aanrader: een kanotocht op de Dordogne (een uur rijden vanaf het huis). Wat we ook erg fijn vonden was dat er meerdere grote supermarkten in de buurt waren.
Er zijn heel wat liters rosé en wijn in onze kofferbak mee naar huis gegaan van 'buurman' Lamartine!

Na ons eerste bezoek in 2013 hebben we in juli 2016 opnieuw l'abeille bezocht. Opnieuw was het genieten van de omgeving (de velden vol zonnebloemen, de wijnranken geplakt tegen de roestige heuvels, het lokale eten op de diverse markten). Daarbij kwam als extra nu het zwembad waarvan het water, ondanks de soms hoge temperaturen, haar koelte bleef behouden. Door de rust in de onmiddellijke omgeving werd tussen de bedrijven door ook menig boek verslonden. Kortom een aanrader voor zowel gezinnen met kinderen als voor stellen die een mooie en uitdagende omgeving zoeken.

Bezocht in juni 2016

Wat een fantastische accommodatie hebben jullie en wat een prachtige omgeving. Het huis is werkelijk top en van alle gemakken voorzien. Heerlijk afkoelen in het zwembad na een fietstochtje bergop - bergaf. Wandelen vanuit de poort zo de wijngaarden in. Leuke dorpjes/markten in nabijheid en natuurlijk heerlijk eten en drinken. Wel zeer verleidelijk als je de rosé op elk uur van de dag per 5 liter bij de achterbuurman kunt tappen. Kortom , mooi weekje met 3 stellen waarbij we elkaar niet in de weg zaten met 3 badkamers ..... Voor herhaling vatbaar.