L' Abeille

Bekijk album (12)

Beschikbaarheid van 'L' Abeille'

Let op! L.J.P. Goijen heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 27 jun 2019

L' Abeille heeft 9 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,9

Prachtig huis in een prachtige omgeving. Heerlijk genoten van de rust en de stilte. Het zwembad was een leuke afkoeling en binnen in het huis bleef het koel ondanks de hitte. Vlakbij de supermarkten en lekkere frietjes gegeten bij Frituur Yvonne.

Reactie van L.J.P. Goijen

Dank voor de mooie recensie

Anne Middelkoop

We hebben hier een fantastische week vakantie beleefd. (3 volw, 2 peuters) Het was warm dus veel gebruik gemaakt van het fijne zwembad. Wanneer er gasten met kleine kinderen komen wordt er een hek geplaatst voor het zwembad. Erg fijn! Ruime volledige keuken, mooie ruime slaapkamer beneden, twee iets kleinere kamers boven. Hoge woonkamer met stoere balken in het plafond. Meerdere keren gebruik gemaakt van de bbq. Er staan zelfs fietsen en een tafeltennis tafel. Het zwembad werd tussentijds netjes schoongemaakt. Prachtige omgeving. Bij de achterbuurman kan er voor weinig lekkere rode wijn getapt worden en iets verderop zitten nog twee wijnboeren waar geproefd en gekocht kan worden. Mooie avondwandeling door de wijngaarden gemaakt. Fijne communicatie met de verhuurster. Kortom: zowel het huis als de omgeving zijn echte aanraders. Bedankt en wie weet tot ziens!

Een smaakvol ingericht huis voorzien van alle comfort. Prachtige leefruimte met goed uitgeruste keuken. Mooie dorpjes in de omgeving en gezellige marktjes. Het zwembad was een aangename afkoeling tijdens de warme dagen. Onder de catalpa lange zomeravonden beleefd met een lekker glaasje wijn uit de streek. Kortom alle ingrediënten voor een mooie vakantie.

Het huis is heel ruim, met veel zorg ingericht en van alle gemakken voorzien. In de tuin en het zwembad kun je heerlijk relaxen. We hebben genoten van het prachtige uitzicht vanuit de tuin. Met onze hond maakten we 's avonds als het wat afgekoeld was lange wandelingen langs de wijngaarden.
Er zijn veel bezienswaardigheden in de omgeving, aanrader: een kanotocht op de Dordogne (een uur rijden vanaf het huis). Wat we ook erg fijn vonden was dat er meerdere grote supermarkten in de buurt waren.
Er zijn heel wat liters rosé en wijn in onze kofferbak mee naar huis gegaan van 'buurman' Lamartine!

Na ons eerste bezoek in 2013 hebben we in juli 2016 opnieuw l'abeille bezocht. Opnieuw was het genieten van de omgeving (de velden vol zonnebloemen, de wijnranken geplakt tegen de roestige heuvels, het lokale eten op de diverse markten). Daarbij kwam als extra nu het zwembad waarvan het water, ondanks de soms hoge temperaturen, haar koelte bleef behouden. Door de rust in de onmiddellijke omgeving werd tussen de bedrijven door ook menig boek verslonden. Kortom een aanrader voor zowel gezinnen met kinderen als voor stellen die een mooie en uitdagende omgeving zoeken.