Le Manoir - gîte Duras

Bekijk album (37)

De gîte heeft een oppervlakte van 75 m², verdeeld over twee verdiepingen. De benedenverdieping omvat een salonruimte, een goed uitgeruste open keuken en een afgescheiden berging. De bovenverdieping omvat een slaapkamer met tweepersoonsbed, een slaapkamer met twee eenpersoonsbedden, een afgescheiden toiletruimte en een badkamer met douche. Van op het terras van de gîte kijkt u uit over het zwembad.
In de keuken vindt u een vaatwasmachine, een vitrokeramische plaat met 4 bekkens en oven, een microgolfoven, een ijskast met vriesvak, een koffiezetapparaat, een waterkoker, een broodrooster, een grote en kleine pan, vier kookpotten, enkele ovenschotels en tal van klein keukenmateriaal.
Wie wil, kan gebruik maken van de gemeenschappelijke wasmachine. In uw bergruimte staat een droogrek, een strijkplank en een strijkijzer.
Op eenvoudig verzoek bezorgen wij u een babybedje en een kinderstoel.

Le Manoir is zeer rustig gelegen te midden van een prachtige natuur en gebouwd tegen een heuvel in de vallei van de Borrèze, een zijrivier van de Dordogne. Het domein vormt samen met vier buurhuizen het gehucht La Forge. Op slechts 5 km ten zuidoosten ligt Souillac, een gezellig marktplaatsje met een ruim aanbod van restaurants, winkels, banken en andere faciliteiten en beroemd om zijn abdijkerk met prachtige sculptuur.
Le Manoir ligt op amper 5 km afstand van de afslag 55 van de A20, de autosnelweg richting Spanje.

De Dordognevallei is een van de mooiste en meest geliefde valleien van Frankrijk. De streek biedt de ideale combinatie van een afwisselend landschap, een mild klimaat, een overvloed aan cultuur en een uitstekende regionale keuken. Le Manoir vormt dan ook het ideale vertrekpunt voor een bezoek aan de vele indrukwekkend kastelen, musea, prehistorische grotten en middeleeuwse stadjes.
Voor wandelaars en fietsers zijn de heuvels rondom Le Manoir een uitdaging. Uw eigen fiets stalt u veilig en droog in onze schuur. Wie wil, huurt een fiets in Souillac.
Golft u, of wil u het gewoon eens proberen? Op amper 2 km afstand ligt een prachtige (maar volgens kenners moeilijke!) 18-holes golfbaan.
En een van dé klassiekers waar heel wat van onze gasten niet over uitgepraat geraken: een kanotochtje op de Dordogne. U kiest zelf afstand en duur.

Le Manoir is geschikt voor koppels en families die houden van de rust. Wij zien er dan ook op toe dat er in de ochtend en 's avonds rust en kalmte heerst op het domein alsook in en rond het zwembad.

  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 60,00
  • Beddengoed - per persoon (optioneel) € 10,00
  • Handdoeken - per persoon (optioneel) € 5,00

Beschikbaarheid van 'Le Manoir - gîte Duras'

Jan en Marion Truyts - Michielssen heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 20 jan 2019

De bezoekers van Le Manoir - gîte Duras hebben nog geen recensies geschreven