Le Prieuré Boerderij gîte

Bekijk album (24)

Achter de imposante voorgevel van Le Prieuré, een voormalig klooster uit begin 1800, bevindt zich een klein paradijs met 5 chambres d´hôtes en 3 onafhankelijke vakantie woningen. Le Prieuré is gelegen in de prachtige omgeving van de Dordogne en de Lot en vlakbij Souillac.

De boerderij is het oudste deel van Le Prieuré.

Deze zeer luxe gîte heeft een privé patio annex binnentuin (40 m2) met eigen ingang . U heeft de beschikking over een luxe tuinset, 2 deckchairs en een barbeque. Deze omsloten binnentuin geeft direkt toegang tot de kapel waar u uitgebreid kunt luisteren en genieten van muziek.

De gîte heeft een volledig uitgeruste open keuken met een 5 pits gasfornuis incl 2 ovens, een vaatwasser, wasmaschine, Senseo en magnetron. De woonkamer , met een zeer aangename schouw, heeft een oppervlakte van ruim 60 m2. Op de 1e etage bevindt zich een ruime slaapkamer met een 2-p bed 180x200 cm en de badkamer incl bad ,douche, 2e toilet en wastafel. Vanuit het privé balkon heeft u uitzicht op het kasteel van Cieurac.

Naast de woonkamer bevindt zich een slaapkamer ( 20m2) voor 2 personen, 2 bedden 90x200 cm en een halletje.

Via de achterkant van de boerderij kunt u naar de gemeenschappelijke grote tuin waar u gebruik kunt maken van het zwembad.

Le Prieuré is gelegen in het mooie middeleeuws dorpje Cieurac, op 2 minuten loopafstand van de rivier de Dordogne. Cieurac ligt op 2 km afstand van Souillac. Dit bruisende stadje biedt volop keuze aan winkels, zonnige terrasjes, restaurants, musea en marktjes. U kunt er ook tennissen, golfen, paardrijden en kanoen.

Le Prieuré is centraal gelegen ten opzichte van de beroemde stadjes Sarlat, Domme, Beynac en de kloosterstad Rocamodour. Ook kunt u vanuit Le Prieuré in de prachtige omgeving wandelen en fietsen. Voor de visliefhebbers is de Dordogne een ware uitdaging.

Na het ontdekken van prachtige omgeving kunt u genieten van Le Prieuré en zijn mooie binnenplaats, de grote romantische tuin met rozenperken, schaduw- en zonnehoekjes, een verwarmd zwembad en vooral veel stilte en ruimte.

Als unicum heeft Le Prieuré een nog in originele staat verkerende kapel waar u zich kunt terug trekken om aangename muziek te beluisteren.

Top seizoen (6 Juli - 17 Augustus)
Hoogseizoen (15 Juni - 6 Juli + 17 Augustus - 24 Augustus)
Midden seizoen (11 Mei - 15 Juni + 24 Augustus - 31 augustus)
Laag seizoen (31 augustus - 26 oktober ) excl.verwarmingskosten!
Van zaterdag tot zaterdag
Schoonmaakkosten: 85,00 euro
tax de séjour 1,00 pppn
beddengoed en/of handdoeken zijn eventueel te huur!

  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 85,00
  • Beddengoed - per persoon (optioneel) € 12,50
  • Handdoeken - per persoon (optioneel) € 6,25

Beschikbaarheid van 'Le Prieuré Boerderij gîte'

dhr/mw Landman heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 13 jan 2019

De bezoekers van Le Prieuré Boerderij gîte hebben nog geen recensies geschreven