Le Carrefour

Bekijk album (14)

Placeholder user

Je bent te gast bij Pieters

Reageert meestal binnen 4 uur. Bekend bij Gites sinds 2011.

NB Voorjaar 2018 is de boerderij gemoderniseerd: alle slaapkamers hebben een eigen douche met wastafel in de slaapkamer gekregen. Er is een nieuwe keuken gemaakt.
Vakantiehuis 'Le Carrefour' is een gerestaureerde boerderij uit 1700. Hij is van alle gemakken voorzien, terwijl we zoveel mogelijk de authentieke sfeer hebben bewaard. Het vakantiehuis heeft een ruime eetkeuken en zitkamer met open haard. Boven: 1 zolderkamer met 2 losse bedden, een kleine eenpersoons slaapkamer en een badkamer met bad en wc.
Op de woonverdieping : 1x tweepersoons slaapkamer met een wastafel en een douche. Apart toilet.
Beneden (voormalige cave) een ruime 2 persoons slaapkamer met eigen douche en wastafel.
Beneden nog een tweede cave waar de wasmachine staat. Capaciteit voor 6 personen.
Naast het woonhuis is een grote schuur met pingpongtafel, sjoelbak en tafel voetbal spel. Achter de schuur ligt een grasveld met een zwembad met prachtig uitzicht. In de schuur is nog een derde WC en douche

Le Carrefour staat aan het eind van een doodlopende weg, aan de rand van een bos, in een heuvelrijke streek met prachtige vergezichten.
Het dorp bevindt zich op 3km en hier zijn o.a. bakker, slager, 2 supermarkten, restaurants, bank, postkantoor, apotheek, dokterspost met fysio, enz.
In het dorp is ook een tennisbaan. De dichtsbijzijnde stad is Saint Céré, een levendig middelgroot stadje waar veel te doen is.

Nabijgelegen wijngebieden zijn de Glanes en Cahors.
De streek heeft een rijkdom aan streekgerechten.
In Saint Céré zijn diverse goede restaurants, in Sousceyrac zijn twee restaurants en een uitstekende pizzeria.

Onze gite staat op 600 mtr hoogte aan het eind van een doodlopende weg, aan de rand van een bos, in een agrarische omgeving met enkele boerderijen in het gehuchtje waarvan het deel uitmaakt. Rustig maar niet geheel geïsoleerd. Het is een heuvelrijke streek met prachtige vergezichten. In de omgeving zijn veel mogelijkheden, zowel voor rustzoekers en wandelaars als voor gezinnen met kinderen: veel goed gemarkeerde wandeltochten, watersport (kanovaren op de Dordogne, surfen op het Lac du Tolerme met zandstrand, waterfietsen, waterglijbaan, restaurants.), grotten bezichtigen, in de zomer vele brocantes en markten, cultuur snuiven in de musea en kastelen. Heerlijk streekgerechten eten in de vele restaurantjes.
Behalve natuur, rust en ruimte biedt deze streek volop mogelijkheden die ook simpel via internet te vinden zijn.

Kijk meer informatie op onze site: www.le-carrefour.nl

  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 90,00

Beschikbaarheid van 'Le Carrefour'

Pieters heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 23 sep 2018

Le Carrefour heeft 6 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

8,8
Bezocht in juni 2016

Erg charmant huis. Van alle gemakken voorzien. Hoeft de deur niet af te sluiten.
Mooi zwembad. Eigenaresse reageert ook bijzonder vlot op gestelde vragen.
Een aanrader voor iedereen.

Bezocht in augustus 2014

Heerlijk comfortabel huis op prachtige plek, mooi uitzicht en ideaal ook met kinderen.
Zwembad prima, groot genoeg en schoon. Beslist een aanrader

Bezocht in augustus 2014

Een heerlijk en heel romantisch huis van alle gemakken voorzien, voor kinderen heel veilig en met een fijn zwembad.. Je kunt buiten eten op drie verschillende plekken aan lange tafels: bij het zwembad , bij de schuur ( met prachtig uitzicht) en bij het huis. Gezellig dorp met supermarktje voor boodschappen relatief dichtbij. Mooie omgeving voor wandelingen en autotochten. Wij hebben er genoten!

Bezocht in augustus 2013

Een sfeervol rustiek huis met ruim voldoende comfort qua indeling en een smaakvolle inrichting. Diverse zit- en eetmogelijkheden rond het huis en aan de zijde van het ruime en schone zwembad een mooi uitzicht, Prachtige omgeving voor wandel- fiets en auto-tochtjes (diverse leuke oude dorpjes). We hebben er een leuke week doorgebracht!

Bezocht in juni 2012

Een geweldige stilte plek, met veel ruimte in huis en van alle gemakken voorzien. Een verkoelende duik in het zwembad met een schitterend uitzicht. Er zijn ligbedden waar je lekker op kunt relaxen. Mooie omgeving voor wandeltochten ,mooie autotochten gemaakt naar de Dordogne. Gezellig dorpje met een supermarkt maar vooral de rust en ruimte in en om het huis was geweldig, Er is een houtkachel aanwezig waar je bij wat kouder weer lekker kunt warmen en relaxen. De veranda is geweldig en voor de avond een romantische plek!