Sous le vieux Chêne

Bekend bij Gites sinds 2016
Bekijk album (10)

De inrichting van dit vakantiehuis straalt gezelligheid uit. Het bestaat uit een leefruimte die is onderverdeeld in een compleet ingerichte keuken (met gaskookplaat, combi-oven, vaatwasser en koelkast), een eetgedeelte, en een ruime zithoek rond de houtkachel. Boven het keukengedeelte bevindt zich een "split level" met een apart zithoekje waar ook de televisie (TV) staat. Het leefgedeelte komt uit op de hal van de achterdeur waar zich onder andere een wasmachine bevindt. Deze hal geeft tevens toegang tot de twee slaapkamers, de badkamer en één van de terrassen. Overigens zijn de slaapkamers uitgerust met elk twee eenpersoons bedden en een kledingkast, en vind u op de badkamer een ruime douche, het toilet en twee wastafels.

Vakantiehuis Sous le vieux Chêne ligt op een heuvel, op anderhalve kilometer van het dorpje Thédirac. De ligging is rustig en vrij van verkeer. Ondanks de rustige ligging, is bewoning relatief dichtbij. In het dorpje Thédirac zelf is een bakker, en voor de eerste levensbehoeften kunt u terecht bij de "kruidenier" in Lavercantiere op 3 kilometer rijden. Het middeleeuwse stadje Gourdon ligt op 18 km rijden, en dit zal de plek zijn voor de "grote" boodschappen. Gourdon heeft naast een prachtig oud centrum ook alle voorzieningen met restaurants, terrassen en grote supermarkten. De grootste stad in de buurt is wijnstad Cahors die op een klein half uurtje rijden ligt.

Dit is uiteraard de regio van de Cahors wijnen, de geitenkaas en natuurlijk de foie gras. In dit gebied van Frankrijk houdt men van eten in het algemeen en is het onder andere daarom vergeven van de restaurants waar zeer zeker de Cahors wijnen op de kaarten staan.

Er is in de directe omgeving van het vakantiehuis van alles te doen, en omdat de gite nagenoeg op de grens ligt van de Lot en Dordogne, kunt u van beide departementen profiteren. Op de rivieren de Dordogne en de Lot kunt u kanoën, u kunt op verschillende locaties paardrijden, er kan worden gezwommen in het plan d'eau van Catus en het buiten zwembad van Lavercantière. U kunt hier prachtig wandelen en voor fietsers en mountainbikers is het hier een waar paradijs. U dient er wel rekening mee te houden dat er in de Lot geen meter vlak is! Er zijn vele beroemde stadjes, dorpjes en marktjes te bezoeken in zowel de Lot als Dordogne (Rocamadour, Castelnaud, Sarlat, Domme, La Roque-Gageac etc.). De grotten van Padirac liggen binnen handbereik en voor wie van wijncultuur houdt kan zijn/haar hart ophalen in het gebied van de Cahorswijnen. Er zijn talrijke wijngaarden waar u de locale wijnen kunt proeven en inslaan.

Neem gerust contact met ons op voor verdere informatie (www.aubergelesmyrtilles.com) of 0033-5.61.66.82.58

  • Linnengoed

  • Borg € 200,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 45,00

Beschikbaarheid van 'Sous le vieux Chêne'

Anouk en René Kesseleer heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 01 jan 2019

Sous le vieux Chêne heeft 4 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Bezocht in september 2016

Begin september hebben we dit prachtige vakantiehuis gehuurd.
Het is een goede uitvalsbasis om de Lot en de Dordogne te ontdekken.
De heerlijke rust heeft ons deugd gedaan.
Tien dagen waren eigenlijk te kort, bijgevolg komen we zeker nog eens langs.
Riet en Luc

Bezocht in september 2016

Beste Anouk en René
We hebben genoten van jullie sfeervolle huisje en van de heerlijke rust die hier is.
Wel leuk dat er een map is voor activiteiten etc. in de omgeving,
Het is een mooi landschap en heel veel kleine dorpjes. Al die heuvels en bergen, die zie je niet in Nederland.
We hadden super weer en hebben genoten.
Houdou en bedankt

Antione et Denise

We hebben 'n TOP week gehad!
Een heel leuk huis, sfeervol, gezellig en vooral de mooie open haard!
Alles is voorhanden, oa vaatwasser, wasmachine, enz.
De klapper met "tips" was uitgebreid.
We zullen zeker positieve reclame maken!
Heel erg bedankt dat wij dit mochten huren!

Bezocht in mei 2016

Dag Anouk en René
Na ons verblijf in jullie Auberge les Myrtilles in Salau (Franse Pyreneeën / Ariège) hebben we op de terugweg naar Nederland de reis onderbroken door een aantal dagen in dit huis in Marives te verblijven. Wat een goed besluit! Er is hier zo veel te zien en te doen. We hebben genoten van de omgeving en de natuur.
Het huis is prima bevallen en is voorzien van alle comfort. Ook de terrassen zijn erg aangenaam.
De rust die hier heerst is haast ongekend. Slechts vogels en krekels en 's avonds de kikkers onderbreken de stilte. Tot 's avonds laat zaten we heerlijk buiten met een boek, een glas wijn en stokbrood van de bakker uit Thédirac en lekker Franse kaas.
We zijn echt van plan nog eens terug te komen, voor een langere periode. We hebben nog lang niet alles gezien.
A bientôt dus.
Hans en José