Bouyssac la Rivière

Bekijk album (17)

66f041e16a60928b05a7e228a89c3799

Je bent te gast bij Jacqueline & JJ Schut

Bekend bij Gites sinds 2001.

De gîte ”Bouyssac la Rivière” ligt direkt aan de oever van de rivier de “Lot”.Met haar tuin van 1000m2 uitgestrekt langs de oever maakt van deze unieke stek een waar vakantieparadijs voor hen die er eens lekker een tijdje samen op uit willen gaan. Zittend op het balkon, genietend van een goed glas rode Cahors wijn, droomt u weg bij de traag voorbij stromende rivier. Op het terras aan de rivier kunt u tijdens de barbecue genieten van de zonsondergang. En mocht u graag de rivier eens op gaan, maak dan gebruik van de bij het huis horende kajak en roeiboot. Ze liggen er voor u!
Bent u sportvisser, dan bent u hier op een prima stek. Karpers, baars en meerval zijn hier veel gevangen vissen.
“Bouyssac la Rivière” is een knus huis voor twee personen. Jong en “oud” genieten hier voluit. Door haar ligging volkomen privé en rustig. Het huis is oergezellig ingericht en voorzien van het nodige comfort. U komt binnen via de keuken met een oude plavuizen vloer. De keuken is goed geoutilleerd. In de gezellige huiskamer staat een houtkachel voor hen die in de koudere periode willen genieten. Er is één slaapkamer met een goed tweepersoons bed (160 x 200) en 2-eenpersoons dekbedden. Bij aankomst is uw bed opgemaakt! Wanneer u hier ‘s-morgens de luiken opent, kijkt u uit over de rivier. Direct naast de slaapkamer vind u de ruime badkamer met douche en toilet.
Vanaf het balkon komt u via een trap in de tuin. Voor een duik in de rivier daalt u nog een trapje af. Regelmatig, wanneer het waterpeil van de rivier laag is, komt er voor het huis een groot rotsplateau boven water waarop het heerlijk zonnen is.
Aan het einde van de tuin komt u in een klein Bamboebos. Tussen deze reuzen bamboes waant u zich in het verre oosten.
Niet zelden worden er vanuit de tuin behalve veel vissen ook otters en ijsvogels waargenomen.
Kortom, wilt u eens heerlijk genieten en echt ontspannen, kom dan naar Bouyssac la Rivière.
Onze prijzen zijn inclusief eindschoonmaak en linnengoed ( uw bed is bij aankomst opgemaakt)
Indien u één of meerdere honden bij u heeft wordt er 30 euro schoonmaakkosten in rekening gebracht.

  • Boot bij huis

Dit knusse huisje ligt, helemaal privé, direkt aan de oever van de rivier de Lot, op ± 2km afstand van het dorpje Touzac. Vanaf het overdekte terras heeft u een schitterend uitzicht over de river. Voor vissers een paradijsje, maar ook voor hen die rust zoeken en houden van de natuur. Vanuit het huisje kunt u prachtige wandel-en fietstochten maken. De omgeving wordt gekenmerkd door de wijnbouw. Uitgestrekte ”vignobles” worden afgewisseld met groene heuvels en doorsneden door de rivier. U vindt hier wel 200 wijnboeren waar u van harte welkom bent om te komen proeven en natuurlijk wijn te kopen.
In de diverse dorpjes in de omgeving vindt u gezellige marktjes en restaurants waar u kunt genieten van de vele lokale specialiteiten. De bakker, stopt elke morgen (behalve maandag’s) voor het huisje met o.a. verse croissants en stokbrood.
Op ± 10 minuten rijden ligt de plaats Fumel. Hier kunt u al uw boodschappen doen in de daar aanwezige supermarkten. Op dezelfde afstand vind u wat verder stroom opwaarts het middeleeuwse plaatsje Puy-L’eveque,waar u een boottocht op de Lot kunt maken of kunt wandelen door eeuwenoude straatjes. Plaatsen als Cahors, Montcuq en st. Cirq-la Popie en de diverse grotten in de omgeving, zijn een bezoek meer dan waard.

Bouyssac la Rivière ligt midden in de Cahors-wijnstreek. Een overvloed en keur aan goede donkere wijnen liggen op u te wachten in de meer dan 200 wijnhuizen (Domaines) Tevens is het goed eten in de Quercy. De diverse streekgerechten kunt u bestellen in de over het algemeen mild geprijsde restaurants in de buurt.

De activiteiten die u kunt ondernemen beginnen bij de voordeur. Vanuit de tuin kunt u een duik nemen in de rivier. Vanaf het rotsplateau zet u af voor een romantische kano-tocht, of een tochtje met de roeiboot. Vanuit huis stapt u op de fiets of wandelt u de prachtige omgeving in. Bij de diverse VVV’s zijn fiets -en wandelroutes te verkrijgen. Bij de ”Tabac” in de diverse dorpjes kunt u een visvergunning verkrijgen.
Op ± 30 min. rijden bevind zich bij het plaatsje Castelnaud-Montratier een 9 holes golfterrein en op nog geen 5 min. afstand van Bouyssac la Rivière is een manege van waaruit u op de rug van een paard de Quercy-streek kunt verkennen. In de directe omgeving zijn diverse meren waar u kunt zwemmen.

In de gîte staat een gevuld wijnrek met diverse wijnen, allen uit de streek.
Tegen betaling kunt u hier gebruik van maken. Dreigt het wijnrek leeg te raken dan legt u dit probleem zo snel mogelijk voor aan de beheerder zodat hij dit in een handomdraai kan oplossen.
Onder het huis liggen een kano en een roeiboot die u naar wens kunt gebruiken.
Op verzoek kan een kinderbedje en kinderstoel geplaatst worden.

Wij verhuren van zaterdag tot zaterdag. Buiten het seizoen is het ook mogelijk het huis enkele dagen te huren.
Bij aankomst is uw bed opgemaakt, handdoeken en badlakens dienen zelf meegenomen te worden.
Tussen 1 oktober en 1 april rekenen we voor hout en elektriciteit 10 euro per dag, in rest van het jaar is dit inbegrepen in de huurprijs.
Bij één of meerdere honden wordt 30 euro schoonmaakkosten in rekening gebracht.

Al onze prijzen zijn inclusief eindschoonmaak en linnengoed ( bij aankomst is uw bed opgemaakt!)
Bij één of meerdere honden wordt er 30 euro schoonmaakkosten in rekening gebracht.

In het hoogseizoen wordt de gîte van zaterdag tot zaterdag verhuurd.
In het half- en laagseizoen kan hiervan afgeweken worden. De prijzen worden dan berekend naar rato van het aantal nachten.

Bij een reservering van 3 weken of meer geven wij 10% korting op de totale huursom excl de borg.

Tijdens de koudere maanden, d.w.z. tussen 1/10 en 1/4 vragen we een vergoeding voor de elektriciteit en het hout voor de kachel.

Schoonmaakkosten, Linnengoed

  • Borg € 150,00

Jacqueline & JJ Schut kun je bereiken op +33 56 536 426 6 en +33 96 043 387 5 in de talen Nederlands, Engels, Frans en Duits.

Beschikbaarheid van 'Bouyssac la Rivière'

Bijgewerkt op: 25 okt 2017

Bouyssac la Rivière heeft 3 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Bezocht in september 2016

Wat een heerlijke week hebben wij hier gehad! Een prachtig en romantisch huisJE. Fantastisch gelegen aan de lot waar je heerlijk in kunt zwemmen en kanoën. De omgeving is mooi en er is veel te zien. Saint-Cirq-Lapopie was heel leuk en ook Cahors is een leuke stad om te bezoeken.

Waarom dan geen tien?
Met een hor erbij voor in de slaapkamer had ik die zeker gegeven!

Bezocht in september 2012

Wij hebben hier de eerste week van september doorgebracht. We waren zo weg van dit romantische huisje dat we spijt hadden het niet langer te hebben gehuurd. Ideaal voor twee personen, een magnifiek uitzicht op de rivier en een omgeving die zich prima leent voor wandelingen. Wij komen hier zeker nog eens terug.

Bezocht in oktober 2004

Wij hebben in deze kleine gite een fantastische vakantie gehad. De omgeving is schitterend, het huisje is super romantisch en mooi gelegen. De directe omgeving biedt veel leuke dorpjes en natuur. Uitstapjes naar Bordeaux en Toulouse zijn wel een eindje rijden, maar goed te doen. Vooral Toulouse was erg mooi en aangenaam vertoeven.
Jammer dat het gastenboek hier zo leeg is, want die in het huisje was vol met enthousiaste verhalen.