En face de la mare

Bekijk album (13)

26e359e83860db1d11b6acca57d8ea88

Je bent te gast bij Siranouche Balian

Reageert meestal binnen 5 uur. Bekend bij Gites sinds 2002.

Op de begane grond is een volledig ingerichte keuken, eetruimte met grote tafel, zithoek met houtkachel, badkamer met ligbad en douche en aparte toilet.
De gîte bevindt zich in een op traditionele wijze gerestaureerde boerenschuur.
Op de verdieping de 4 slaapkamers (2 met 2 één-persoonsbedden, 2 met een tweepersoonsbed) en een doucheruimte met toilet.
Tuinmeubelen en barbecue zijn op het terras aanwezig.
Privé: parkeren, jeu de boules, badminton.

Ussel ligt centraal in het departement de Lot, 20 km ten noorden van Cahors. De Lot, een van de minst bevolkte streken van Frankrijk, ontleent zijn naam aan de gelijknamige rivier. In het noorden van de Lot stroomt de rivier de Dordorgne. Tussen beide rivieren ligt een kalksteenplateau “Les Causses de Quercy” dat bekend is om zijn prehistorische grotten, kastelen en pittoreske dorpjes. Het landschap is zeer gevarieerd: diepe dalen, bossen en rotspartijen, ideaal voor de natuurliefhebber, wandelaar of, als u niet tegen een heuveltje opziet, de fietser. De hoofdstad van de Lot is Cahors, bekend om haar wijn en Middeleeuwse historie.

In de omgeving zijn meerdere gerenommeerde restaurants en vele lokale eetgelegenheden die het proeven waard zijn.
Vin de Cahors!…met de dieprode kleur en volle smaak. De vele domeinen zullen u met plezier hun product laten proeven. En wij kunnen u informatie geven indien gewenst.

Vele bezoeken op cultureel gebied in de nabije omgeving met o.a. wijndomeinen, prehistorische grotten, musea, Middeleeuwse kerken. Vissen, canoën, wandelen, zwemmen.
Diverse parken voor een dag uit voor de hele familie. Lokale markten, soms met brocante op verschillende dagen (ook zondag).

De vogeltjes fluiten, de kikkers kwaken en op een avondwandeling is een ree met haar jongen een mooi beeld. Dan cirkelen ook de buizerds, havikken en kiekendieven boven de dalen.
Voor meer informatie kunt u onze website bezoeken: www.enfacedelamare.com
Beschikbaar gedurende het gehele jaar. Ook in combinatie met de 4 persoons gite te huur.

Beschikbaarheid van 'En face de la mare'

Siranouche Balian heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 26 okt 2018

En face de la mare heeft 3 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Bezocht in juni 2013

Gaan weer voor het zoveelste jaar naar Hans en Siranouche. In juni 2015.
Een geweldige stek, en zeer gastvrije eigenaren.
De Gite is voorzien van alle gemakken. En er is ook een heerlijk zwembad en B.B.Q.
Verder is de Lot ook aantrekkelijk.En biedt voor elk wat wils.
Leuke lokale markten en veel ander moois. Ook kun je hier heerlijk eten.
Dus al met al een aanrader.
Bedankt Hans en Siranouce voor de vele gastvrije jaren.

Bezocht in september 2010

samen met mijn vrouw een enorm fijne vakantie gehad bij gastvrouw Siranouche en gastheer Hans.
in een authentieke gite met alles er op en er aan. 's morgens een frisse duik in een mooi zwembad en 's avonds lekker bbq-en op een ruim terras. veel cultuur en historie gezien in de omgeving. zeer de moeite waard.
Hans en Sira, nogmaals bedankt.

Bezocht in april 2010

nous avons passé un excellent séjour à Ussel.
Le gite est très beau, bien équipé, bon point de départ pour les excursions.
L'accueil est chaleureux, les propriétaires sont très sympathiques et disponibles.
Nous recommandons vraiment ce gite.
Merci à Hans et Siranouche.