Vakantiehuis in Frankrijk

Huur een vakantiehuis in Frankrijk van mensen die de omgeving goed kennen. Kies uit meer dan 4000 vakantiehuizen in Frankrijk en boek direct bij de eigenaar.

La Remise - Logis de Lussais

Bekijk album (20)
/
  • 4
  • 1
  • 2
  • 2
  • 1
  • 3
9,0
Waardering
 

Beschikbaarheid van 'La Remise - Logis de Lussais'

Eric and Julieanne heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 05 jun 2023

Heb je vragen?

Neem contact op

Recensies

La Remise - Logis de Lussais heeft 3 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,0
Bezocht in augustus 2022

We had a fantastic time in La Remise. The gite is nice and got everything you need. The swimming pools are fantastic, especially with the hot weather.

9
Bezocht in juli 2022

We had a fantastic time in La Remise. The gite is nice, it has got everything you need right there.
The swimming pools are great, especially with the hot weather. The owners are very friendly and always willing to help if you got any questions. We been here now for the second time and no regrets!

9
Bezocht in augustus 2019

We verbleven slechts één week in appartement La Remise bij Logis de Lussais, maar hier hadden we langer willen blijven. Een prachtig complex waar je heerlijk kunt ontspannen of actief kunt zijn in een van de twee zwembaden. Ook de andere speelfaciliteiten (o.a. tafelvoetbal, tafeltennis, biljarttafel, badmintonveld, tennisveldje, jeu-de-boules-baan) zijn prima verzorgd en de spullen die je hiervoor nodig hebt, kun je lenen. Wij hebben ons hier, samen met onze puberkinderen, goed mee vermaakt. De inrichting en de netheid van La Remise zijn goed. Met 2 volwassenen en 2 puberkinderen is er, volgens ons, genoeg ruimte. Zowel aan de voor- als aan de achterkant heb je een eigen terrasje waar je kunt zitten. Ondanks de warmte (veel dagen +30 graden) was La Remise lekker koel en kon je er heerlijk slapen.
De gastvrijheid van Julie en Eric is hartverwarmend. Ook voor informatie zijn ze heel makkelijk te bereiken. Hun kennis van de streek en de activiteiten die je er kunt ondernemen is groot. Rondom Chef Boutonne is veel te zien en te ondernemen. De ligging van de gite is dan ook heel goed voor het maken van uitstapjes in deze prachtige streek. We hebben genoten van een heerlijk verblijf bij Logis de Lussais !

9

Hier geweest? Schrijf een recensie