Eco Design House Ducarinne is een zeer bijzonder vakantieverblijf waar de rustieke Franse authenticiteit in harmonie is met het moderne design. Het huis is met veel aandacht gerenoveerd, met als resultaat een plek waar u kunt genieten van buitengewone luxe, modern comfort en een prachtige en veelzijdige omgeving. Paardrij liefhebbers onder u: u kunt tegen bijbetaling uw paard(en) meenemen!

Ducarinne is gelegen in de provincie Lot en Garonne, een opkomende regio in het zuidwesten van Frankrijk en waarschijnlijk het best bekend door de productie van de fantastische wijnen en streekproducten. De Lot en Garonne is nog niet ontdekt door het massatoerisme, in tegenstelling tot veel van de andere Zuid Westelijke regio's en dit zorgt voor een fantastische authentieke sfeer. Wat opvalt zijn de invloeden van Scandinavisch design in combinatie met traditionele Franse kenmerken, zoals de houten balken en het prachtige stenen terras.

Binnen
Er zijn vijf hotelwaardige slaapkamers in Ducarinne, waarvan drie slaapkamers (op de begane grond) beschikken over moderne badkamers ensuite met inloopdouches. De overige twee slaapkamers (op de eerste verdieping) delen een badkamer samen. Eén slaapkamer op de begane grond (en badkamer en suite) is bovendien volledig ingericht voor rolstoelgebruikers.
Daarnaast is er een uitnodigende living met een sfeervolle, zeer goed uitgeruste keuken met een grote lange houten tafel om samen gezellig te tafelen op de zeldzamere frisse dagen. Ook bevindt zich hier een voetbalspel. Door het gehele huis zijn zwarte stalen accenten en prachtige houten onderdelen te vinden, wat het geheel een rustgevende en luxe uitstraling geeft.

Buiten vindt u het prachtige enorme, gedeeltelijk overdekte terras (waar u via de schuifdeuren op stapt), waarvoor originele tegels zijn gebruikt in dezelfde toon als binnen, zo lijkt de woonkamer nog ruimtelijker. Het uitzicht vanaf het terras met daaromheen 5 hectare privé grond is ronduit bijzonder te noemen.
Er is een lange eettafel buiten, perfect voor al-fresco diners met het bosachtige landschap als decor. Ook is er een 10-meter lang zwembad van natuursteen (en wel 6 m. breed!) en een poolhouse. In de tuin vindt u daarnaast comfortabele ligbedden en lounge stoelen, een BBQ en meer dan genoeg speelplaats voor de kinderen! Pingpongtafel beschikbaar vanaf seizoen 2023.
Vanaf de parkeerplaats voor meerdere auto's is een speciaal pad aangelegd voor rolstoelgebruikers.

Attentie:
• prijs tot 2e week juli en na voorlaatste week augustus gebaseerd op max 4 personen, iedere persoon extra betaalt 100 euros p.w.

Beschikbaarheid van 'Eco Design House Ducarinne'

Eco Design House Ducarinne heeft de afgelopen 4 jaar 1 recensie gekregen met een:

    Séjour absolument parfait !
    La maison est très bien conçue, très confortable. Très belles prestations (piscine chauffée, Ping Ping, baby foot, barbecue, literie parfaite…. Etc)
    Rien ne manque, tout est parfait
    Nos hôtes ont été adorables

    Merci pour tout !

    Reactie van Lydia Mennes

    Merci pour votre réponse positive.

In deze prachtige omgeving zijn meerder thermale stations, een golfbaan, maneges, meren, tennisbanen èn een boulodrome te vinden. Er is een fietsroute bij Casteljaloux.
U kunt uw paard meenemen indien u wilt

Linnengoed en handdoeken zijn optioneel bij te boeken voor € 10 per persoon.
Administratiekosten € 40
Neemt u een huisdier mee dan kost dit € 50 per week per huisdier
Rood Reisadvies garantie is optioneel bij te boeken en kost € 125
Elektriciteit > 150 KWh/wk. ter plaatse betalen.
Inchecken na 17.00 uur, uitchecken voor 9.00 uur.

  • Borg € 500,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 150,00
  • Beddengoed - per persoon (optioneel) € 12,50

€ 1.420

€ 1.420

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.