Petit Trel

Bekijk album (18)

Beschikbaarheid van 'Petit Trel'

Marianne & René Braacx heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 01 okt 2022

Petit Trel heeft 51 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,9
Bezocht in september 2022
Erik & Paula de Vries

Zoals voorgaande 2 jaren was het ook dit jaar voor ons weer ‘thuiskomen’.
Warm welkom, makkelijke en leuke communicatie.
Prachtige locatie, heerlijk toeven bij zowel het huis als het zwembad.
Maar vooral de warmte, vriendelijkheid en gastvrijheid van René en Marianne & niet te vergeten de schat van een Noa, die vaak bij ons even binnen kwam neuzen.
Eén goede tip voor een lunch. Ga naar Auberge du Brelan.
Link: https://www.aubergedubrelan.com
Fantastische kaart met oa. heerlijke dagmenu’s en betaalbaar. Een absolute aanrader, gewoon doen!!

Bedankt René & Marianne voor de gezelligheid en leuke gesprekken. Fijn bijgepraat en tot de volgende keer maar weer.

Liefs,
Erik & Paula
Hellouw

Zodra je bij Petit Trel het prachtige domaine oprijdt, begint het Grote Genieten. Genieten van het waanzinnige uitzicht, van de rust. Van de prachtige sterrenhemel en van de bijzondere natuur (reeën! Kolibrivlinders!) Daarnaast zijn de zeer smaakvol ingerichte, mooi afgewerkte en supercomplete gite en de prachtige pool-area echt een lust voor het oog. En als je dan ook nog zo hartelijk en ontspannen welkom wordt gegeten door eigenaars René en Marianne dan staat niets een geweldig verblijf nog in de weg.

Er wordt maar één gezelschap tegelijk verwelkomd dus alle faciliteiten stonden exclusief tot onze beschikking, wat een luxe. René en Marianne staan op een discrete manier altijd voor je klaar. Voor ons is er maar één conclusie mogelijk: wij gaan volgend jaar weer naar Auradou!

Marianne en Renee zijn de perfecte gastvrouw en gastheer! Ze zijn zeer lief en staan klaar voor al uw vragen. Ze geven je tips om mooie uitstapjes te doen en zijn heel behulpzaam. Le petit trel heeft alles voor een fantastische vakantie: Prachtige natuur, rust, mooie omgeving...
En niet te vergeten, het wembad is adembenemend! De kids vonden het geweldig! We hebben er dan ook 2weken enorm van genoten!!
Nog eens bedankt lieve mensen...dat we mochten genieten van jullie bijzonder plekje!!
Lieve groetjes vanuit België
Gunther, Els &co

Prachtige locatie met alles erop en eraan. Marianne en René zijn heel lieve, behulpzame en discrete eigenaren. Reeds onze 2de vakantie daar en volgend jaar opnieuw! Gewoon top!

Reactie van Marianne & René Braacx

Zij komen 4 weken!!!

Bezocht in mei 2022

Bent U van plan om bij le petit trel te boeken?
Weet waar aan U begint!
Eenmaal daar te gast geweest,wordt het moeilijk om nog iets anders naar het zin te vinden!
Het is het paradijs op aarde:
Prachtige vergezichten, verschillende
buitenruimte om te barbecueën, koel te zitten of lekker te lezen, allemaal privé!
Dan hebben we het nog niet over het het
privé zwembad waar vanuit u het dal in kijkt.
Eten op de veranda van uw gite!
Alles is stijlvol en met veel smaak ingericht!
Voortreffelijke gastheer en gastvrouw, die
alles over de omgeving en de heerlijkste restaurants weten.
Met zorg en warmte onthaald en verzorgd maar toch privé.
Werkelijk NIETS op aan te merken!
Wij hebben u gewaarschuwd!