Familie Kansen

Reageert meestal binnen 1 dag.

L'Hoste is een fantastisch ingericht 4 sterren huis gelegen in het noordelijk gedeelte van de Lot et Garonne dat grenst aan de Dordogne. Ook tijdens Covid-19 is het verantwoord om hier te verblijven, het huis wordt zeer hygienisch en schoon gehouden door de beheerders. Het huis heeft 4 tweepersoonsslaapkamers geschikt voor maximaal 8 volwassenen. Zowel het huis als zwembad met terras zijn volledig gemoderniseerd en vernieuwd. Er is een verwarmd privé zwembad. Aan het zwembad bevindt zich een aparte gite met woonkamer, keuken, badkamer en slaapkamer. Tevens is de gite voorzien van airco. Er zijn diverse terrassen aanwezig waarvan er twee overdekt zijn. Hier kun je heerlijk zitten, het huis beschikt tevens over een luxe barbecue. Vanaf de terrassen heb je uitzicht op het zwembad en de omgeving. Naast de woning ligt een pruimenboomgaard en je hebt een wijds uitzicht op heuvels en zonnebloemvelden (seizoensgebonden).
Het huis heeft een ruime living met vide en open keuken.
Op de benedenverdieping bevinden zich daarnaast twee slaapkamers, een ruime badkamer en apart toilet.
Op de bovenverdieping bevindt zich een vierde slaapkamer grenzend aan de vide en een moderne badkamer. Ook deze slaapkamer is voorzien van airco.
Er is een carport voor twee auto's en een groot parkeerterrein.
Ook in het vroege voorjaar en najaar is het goed toeven aangezien er een centrale verwarming is. De woonkamer heeft daarnaast een houtgestookte haard.

Beschikbaarheid van 'L' Hoste '

L' Hoste is gelegen in het noordelijk gedeelte van de Lot et Garonne (departement 47) dat grenst aan de Dordogne. De omgeving bestaat uit een werkelijk prachtig heuvelachtig gebied met boomgaarden en velden met zonnebloemen en koren. Vanaf het terras heb je een uitzicht van ruim 20 kilometer. In de omgeving vind je prachtige pittoreske bastides (versterkte dorpjes), gesticht in de middeleeuwen. Mooie voorbeelden zijn Pujols, Monflanquin, Penne d' Agenais, Villereal en Monpazier. In de omgeving vind je verschillende kastelen zoals Chateau de Biron, Chateau de Bonaguil. en het Chateau de Monbazillac. Er is een mooie glooiende golfbaan bij Castelnaud-de-Gratecambe op 4,5 km.
In het dorpje Cancon kun je terecht voor brood en andere boodschappen (4,5 km). In Villeneuve sur Lot (16 km) zijn een aantal grotere supermarkten zoals Auchan en Le Clerq. De provinciehoofdstad is Agen. De Lot et Garonne is nog niet ontdekt door het toerisme. Het departement heeft een net iets zonniger klimaat dan de Dordogne en er valt minder regen.

L' Hoste heeft de afgelopen 4 jaar 5 recensies gekregen met gemiddeld een:

    Perfecte accommodatie. Goed verzorgd, mooie omgeving en een heel mooi zwembad. 2 tips voor de verhuurder. Een in airco in elke slaapkamer zou prettig zijn. En een slaapkamer met twee aparte éénpersoons bedden, zou ook fijn zijn. Nu moesten de kinderen samen in één bed. Super bedankt voor de goede zorgen!

    Wat een heerlijk huis, het heeft ons aan niks ontbroken! De ligging is adembenemend en het is er heerlijk rustig. Je hoort niks anders dan krekels en vogels. Af en toe hoor je de boeren die aan het werk zijn, maar dat is logisch en heeft ons niet gestoord. De ontvangst was prima en vriendelijk. De beheerders zijn betrokken, maar niet opdringerig. Het huis was brandschoon, het zwembad werd goed onderhouden en de tuin lag er keurig bij. Het enige nadeel was het gebrekkige internet. Met twee pubers is dat niet ideaal.

    We hebben een schitterend vakantie gehad, een huis met alles erop en eraan alles was werkelijk aanwezig. Lakens & handdoeken worden wekelijks vervangen, het zwembad wordt goed onderhouden 2x per week. En de mensen daar zijn super lief en zeer behulpzaam als er iets aan de hand is. Dit was een vakantie voor herhaling vatbaar we hebben mooie stadjes en marktjes bezocht in de buurt. En je kunt er genieten en tot rust komen.
    Een aanrader voor als je in een rustige omgeving een vakantie wil doormaken. Bedankt voor alles het was dik inorde.
    Mvg Sabrina Verleyen

Wijn hoort natuurlijk bij Frankrijk. De Lot et Garonne heeft 4 kleinere wijngebieden en rond Cahors is een wijngebied langs de Lot met maar liefst 52 chateaux. De vignobles van Cahors zijn net als die van Bergerac en Monbazillac op 30 autominuten gelegen. Bij het Chateau de Monbazillac heb je een prachtig uitzicht over de omgeving van Bergerac.
Op culinair gebied zijn veel er leuke restaurants te vinden waar je lekker kunt eten. Enkele tips:
In Monflanquin: "Le Jardin", een uitstekend restaurant. Verder zijn "L'Effet 1msidon" en "Le Prince Noir" goed. In Monpazier: "Eleonore", behorend bij hotel "Edward I" met Nederlandse eigenaars en "Bistrot 2" zijn aan te bevelen.
Een uitstekend maar heel betaalbaar Italiaans restaurant in Villeneuve sur Lot is "Casa Pietro". Dit is ook een aanrader. Ook "L'ecluse" aan de westkant van Villeneuve sur Lot, gelegen aan de Lot, is aan te bevelen.

Mocht je nog op zoek zijn naar tips neem dan gerust contact op!

Rust en ruimte zijn de twee kernwoorden. In ons huis kan je alle drukte en stress uit Nederland achter je laten. Er is daarnaast van alles te ondernemen. Het is maar waar je belangstelling naar uit gaat.
Golfen, wandelen, mountainbiken, paardrijden, kanovaren, bastides en kastelen bezoeken, kasteeltuinen bekijken. Maar ook musea, grotten, eetmarkten, kunst met een grote K > het atelier en museum van Zadkine en een bezoek aan de wijngebieden rond Cahors en Bergerac behoren tot de mogelijkheden. Voor de (kleine) kinderen zijn het "Parc en Ciel" bij Lacapele-Biron en "Walibi" bij Agen leuke dagjes uit.

  • Activiteitenprogramma

De huur is inclusief al het bed - en linnengoed, dat eens per week wordt verschoond. De eind-schoonmaakkosten à € 150,- zijn niet inbegrepen. De gemeentelijke belasting à €1,30 per persoon per nacht is eveneens niet inbegrepen. Kinderen zijn vrijgesteld van de gemeentelijke belasting. Een babybed is beschikbaar tegen een toeslag van €25 per week.

Het huis is niet uitgerust met een laadpaal voor uw elektrische auto. Laden op het stroomnet van het huis is uitdrukkelijk niet toegestaan. Het stroomnet is hier niet op berekend. Wel zijn er in de omgeving verschillende laadpalen aanwezig, bijvoorbeeld bij de grotere supermarkten.

  • Borg € 250,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 150,00

€ 1.600

€ 1.600

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.