Vakantiehuis in Frankrijk

Huur een vakantiehuis in Frankrijk van mensen die de omgeving goed kennen. Kies uit meer dan 4000 vakantiehuizen in Frankrijk en boek direct bij de eigenaar.

Prouyssou

Bekijk album (21)
/
 

Beschikbaarheid van 'Prouyssou'

Let op! Butaye Luc heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 23 jul 2023

Heb je vragen?

Neem contact op

Recensies

Prouyssou heeft 8 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

10,0
Bezocht in juli 2022

Wat een heerlijke vakantie in Prouyssou. Wij (gezin met 2 kids van 6 en 4 jr) hebben 2 wk ontzettend genoten van het fijne huisje, de geweldige tuin en het heerlijke zwembad. Het huisje is netjes ingericht, ruim en van alle gemakken voorzien. Ruime badkamer, fijne keuken en goede slaapplekken. Een heerlijke ruime tuin met veel privacy waar je in alle rust kan genieten van de zon of juist lekker in de schaduw. Heerlijke ligbedjes in de tuin en bij het zwembad. Het zwembad was fantastisch, heerlijk verwarmd water en netjes onderhouden.
In de omgeving veel mooie middeleeuwse stadjes, zwemmeer en prachtige natuur. Anne-Mieke en Luc, bedankt voor de gastvrijheid, wij komen heel graag nog eens terug!

10
Reactie van Butaye Luc

Beste familie Steylen, Het heeft ons een heerlijk en ontzettend aangenaam gevoel te mogen horen dat jullie vakantie 'au top' was . Super , jullie waren fantastiche gasten , Van harte bedankt.

Bezocht in augustus 2018

Wij zijn hier deze zomer geweest en hebben een fantastische week gehad.
De Gite is heel erg gezellig en leek op de foto kleiner dan het in werkelijkheid was. Wij waren met z’n vieren en dat was prima, daarbij was alles aanwezig, echt heel fijn.

De tuin is een plak om heerlijk tot rust te komen, zoveel groen en gezellige plekjes om te zitten/eten en helemaal vrij.
Kers op de taart is het zwembad, veel plezier en verkoeling gehad 😅

Nabij ook een heel mooi zwemmeer, kortom een heerlijke plek alles bij elkaar om te genieten.
Daarbij zijn de eigenaars heel erg aardig en voelden wij ons meer dan welkom.

10
Bezocht in augustus 2017
Ton & Lilian

Fantastisch verblijf! Mooie, ruime gîte voorzien van alle gemakken; echter bij mooi weer leef je vooral buiten in de zéér ruime tuin (bbq) met héél véél privacy of bij het heerlijke (verwarmde) zwembad voorzien van ligbedden en grote parasol.
We ontvingen een zéér warm welkom door de bijzonder aardige eigenaren Anne-Mieke en Luc welke ons in ruime mate hebben onthaald met allerlei lekkers; 's morgens verse eitjes van de eigen kippen (welke we ook zelf mochten voeren), lekkere wijntjes en nog veel meer. We hebben werkelijk onze vingers afgelikt bij de overheerlijke ‘confit de canard’ welke we van Luc mochten ontvangen en de ‘muscat’ welke we op zijn advies in onze fruitsalades hadden gedaan.
Ook in de omgeving is er van alles te bezoeken in de relatief dichtbij gelegen, het blijft wèl Frankrijk, plaatsen (o.a. Agen, Villeneuve-sur-Lot) en de kleinere plaatsjes (o.a. Montjoi, Bourg de Visa, Penne d’Agenais, Pujols, Fumel, Monflanquin).
Een groot voordeel vonden wij dat deze omgeving niet super toeristisch is maar dat er toch voldoende mensen waren zodat het ‘gezellig druk' was.
Daarnaast waren er tijdens ons verblijf in gîte Prouyssou de nodige ‘vide greniers’ (die in het aanliggend dorpje Beauville was zéér de moeite waard!) en zelfs een ‘vide garage’ in Touffailles (met auto's en moto's uit vervlogen tijden).
We kunnen deze gîte en omgeving aan een ieder van harte aanbevelen; je zal er géén spijt van hebben!

10
Bezocht in augustus 2016

Wat een heerlijke vakantie hebben wij hier gehad. Een zeer gastvrije ontvangst, prima (schone!) gite met alles wat je nodig hebt en veel privacy. Volledige keukenuitrusting, bbq, prima bedden. Verder veel te doen voor kinderen (zwembad met talloze opblaasartikelen, trampoline, speelhuisje, schommel en glijbaan). Maar het allermooiste was wel het dagelijkse uitje naar het kippenhok voor verse eitjes en de overheerlijke pruimen uit eigen tuin. In de omgeving veel leuke dorpjes en op 15min rijden een super leuk zwemmeertje met zandstrand.
Wij hebben genoten!

9
Bezocht in september 2015

Na een rit van ruim 13 uur eindelijk aangekomen op Prouyssou!
Het weer zat ons niet mee helaas, maar dat heeft de pret niet mogen drukken!
Een warm welkom, een prachtige omgeving en een gite van alle gemakken voorzien maakte alles goed.
Een heerlijke plek om tot rust te komen, maar wanneer je wilt je ook de omgeving kunt ontdekken.
Overal waar je kijkt is het mooi en kun je genieten van de prachtige natuur en vergezichten.
Met drie dagen zon hebben we uiteraard gebruik gemaakt van het verwarmde zwembad. Heerlijk! Vooral voor onze dochter.
Het is een mooie plek, met fijne mensen als eigenaren, dankjewel Anne miek voor je gastvrijheid!
We hebben genoten! Zeer zeker een aanrader en voor ons voor herhaling vatbaar
Ga er vooral op uit er is een hoop te zien!

8
Reactie van Butaye Luc

Bedankt, wij en vooral de meisjes vonden het bijzonder leuk en supergezellig een vriendinnetje als buurmeisje te hebben.

Hier geweest? Schrijf een recensie