Yuri en Marcella van Bruggen

Villa Lafage ligt midden in het glooiende franse landschap op de grens van het departement Dordogne en Lot et Garonne. De ideale basis voor het maken van leuke uitstapjes met het gezin. Hier geniet je van rust en ruimte, met aandacht voor jezelf en de kinderen. Ontspannen, de omgeving ontdekken en inspiratie opdoen.

Villa Lafage is lekker kleinschalig. Het bestaat uit een hippe duiventoren (max 5 personen) met verwarmt privé zwembad. En een groot landhuis (max 10 personen) met super-de-luxe zwembad. Prachtig gelegen op 5 hectare grond aan het eind van een doodlopende weg. Met rondom mooi uitzicht over velden, bos en boomgaard. Er is van alles te beleven voor groot en klein. De ideale vakantie met z'n tweetjes, 't gezin of met vrienden.

  • Kinderoppas

Beschikbaarheid van 'Villa Lafage'

Villa Lafage wordt omringd door "bastides", deze middeleeuwse vestingstadjes behoren tot de mooiste dorpjes van Frankrijk. Heerlijk slenteren door de smalle straatjes van Villeréal, Monflanquin of Monpazier. En nagenieten met een koel glas wijn op één van de gezellige terrasjes.

Op de lokale markten geniet je van intense geuren en kleuren. Verse knoflook, ontelbaar veel soorten kaas en biologisch verbouwde groenten. Hier koop je de mooiste verse streekproducten. Voor de overige boodschappen kun je in Villeréal of Castillonnès bij de supermarkt Intermarché terecht (5 km). Hier zijn ook tankstations.

Historisch Bergerac, Sarlat en Villeneuve-sur-Lot zijn de grote plaatsen in de omgeving. Hier kun je lekker rond snuffelen op de 'brocante' en de prachtige historische panden bekijken. Er zijn mooie winkels en interessante bezienswaardigheden.

Ongeveer een half uurtje rijden vanaf Lafage, richting de Dordogne zijn volop kastelen en wijndomeinen te bezoeken. Hier kun je wijnen proeven en kopen. Van de Bergerac Sec tot de mierzoete Monbazillac. Onze favoriete wijn komt van Le Verdots, een absolute aanrader!

In Bournel op nog geen 5 minuten afstand is een gezellige pizzeria. Lekker eten op het terras terwijl de kinderen zich vermaken in de speeltuin of op het springkasteel.
De talloze gastonomische restaurants in de omgeving zijn pure verwenning voor je smaakpapillen. Het paradijs van de truffels, cèpes, ganzelever en gekonfijte eend. Wij hebben de lekkerste locaties al voor je voorgeproefd!

Kastelen bezoeken
Chateau Bridoire is een fantastisch kasteel om met kinderen te bezoeken, er zijn middeleeuwse spelletjes te doen (aanrader!) Château Bonaguil heeft leuke souvenirwinkeltjes op de route. En bij Château Biron mogen de kinderen zelf een schild maken.

Wandelen en fietsen
Er zijn goed voorbereide wandel- en fietstochten in de omgeving te maken. Variërend van enkele kilometers tot een dag vullende activiteit. Er start een leuke wandeling vanaf Villa Lafage, ook goed te doen voor kinderen. Ontdek de directe omgeving van Bournel via de oude Romeinse weg, langs spannende bospaadjes en door de velden.

Op het water
Op de rivier de Dordogne zijn kanotochten van 7 tot 22 km mogelijk. Je gaat langs eeuwenoude kastelen en middeleeuwse dorpjes. Onderweg geniet je van de prachtige natuur. Of huur een bootje bij Tremolat en ga een middag wake-boarden of waterskiën. Ook leuk voor kinderen, zelfs vanaf 4 jaar.

Historie
Op een uur rijden van Lafage zijn diverse prehistorische sites te bezoeken. Bijzonder interessant en leerzaam, niet alleen voor de kinderen! Zoals de grotten van Lascaux waar de wereld beroemde muurschilderingen zijn gevonden.

Golf
In de omgeving zijn diverse mooie golfbanen zoals Golf de Vigier op 45 km, Tombeboeuf op 30 km, en Castelnaud op 25 km, geschikt voor zowel de beginner als de professional.

Aquarium
Het grootste zoetwater aquarium van Europe is in Le Bugue. Héél veel vissen en een minigolfbaan. Ook leuk als het minder weer is!

Paardrijden
In de buurt kun je paardrijden of met de kinderen een leuke tocht met ezeltjes maken. Een hele leuke manier om de omgeving te ontdekken. Neem een picknick mee voor onderweg!

Parc en Ciel
Op avontuur tussen de toppen van de bomen in Parc en Ciel. Voor alle niveau's een dagje klimmen en klauteren. Er is ook een zwem meer, mini golf en een snackbar.

De prijs van de accommodatie is per week. Inclusief opgemaakte bedden, handdoeken, servicekosten (gas, water en elektriciteit) en reserveringskosten. Huisdieren zijn welkom in overleg, we rekenen hiervoor € 50 per verblijf. Verplichte eindschoonmaak € 100 ter plaatse te voldoen. Toeristenbelasting € 1,05 per persoon per nacht (vanaf 18 jaar). Kinderbedjes en -stoelen zijn kosteloos beschikbaar. Vertrek en aankomst op zaterdag.

  • Borg € 250,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 100,00

Villa Lafage heeft de afgelopen 4 jaar geen recensies gekregen.

Last-minute prijs van € 1.350 voor€ 1.250

€ 1.250

€ 1.250