Vakantiehuis in Frankrijk
Beschikbaarheid van 'Le Marronnier'
Inez Aldersebaes heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 02 apr 2023
Heb je vragen?
Neem contact opRecensies
Le Marronnier heeft 5 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:
Lisette uit Bergen op Zoom,
We hebben 2 weken in augustus genoten van het heerlijke (koele) huis, de overkapping met de buitenkeuken en van de tuin én zwembad. Het is een fantastische plek om helemaal tot rust te komen. En de mooie dorpjes in de omgeving te bezoeken. Het contact met de eigenaren was super fijn, duidelijke beschrijvingen in het ABC van het huis en het gulle gebaar dat we 2 dagen eerder mochten arriveren. Dikke aanrader. Wij hopen nog eens terug te komen!
Marc en Karin uit 's-Hertogenbosch,
Eigenlijk hoeven we geen recensie te schrijven: de reacties hierboven zeggen alles en het klopt helemaal!
Het is dus echt waar: een huis voorzien van alle gemakken, zeer sfeervol en met een fantastisch grote overdekte buitenkeuken, fijn zwembad, tuin en uitzicht om alleen maar ontzettend van te genieten. Als het weer een beetje meezit (dat hadden wij gelukkig) dan zit je hier echt 'als een God in Frankrijk'! Wij hadden hier een topfamilievakantie!
Fam. Vink uit Den Haag,
Wat een geweldig huis! Wij hebben met volle teugen genoten. Het weer zat mee, dus wij hebben veel buiten (in het zwembad) gezeten, 's avonds lang nagetafeld in de buitenkeuken. Goed en met zorg onderhouden. Veel plekjes in de schaduw om tot rust te komen - mijn favoriete plekje was het bankje op de top van het terrein, voelde me de "fool on the hill" (en de WiFi deed het daar ook). De frambozen en bramen uit de tuin zijn zalig. In de buurt is veel te doen en te zien.
Fam. Van den Berg uit Amsterdam,
Beste Inez en Kuno,
Wat hebben we genoten van jullie prachtige huis ! Het mooie, goed onderhouden, grote terrein, het geweldige zwembad, de schaduw onder de bomen op de hete dagen, het poolhuis met het zo handige toilet en de doucheruimte en natuurlijk de buitenkeuken. Wat een heerlijke plek ! We hebben onder de overkapping gegeten, geluierd, spelletjes gedaan, menig fles wijn opengemaakt, gebbq-ed en zelfs een poging tot tafeltennis gedaan. Het huis zelf was ook dik in orde ! ( we zijn weinig binnen geweest ) In de complete keuken konden we niet misgrijpen en de slaapkamers waren schoon en koel. Wij hebben de afgelopen 15 jaar in Frankrijk en Italië vakantiewoningen gehuurd en we zijn het er over eens dat jullie huis met stip bovenaan staat ! Heel veel dank voor de fijne ontvangst en de mooie herinneringen aan deze vakantie.
Fam. van Maarschalkerweerd uit Leiden,

Beste Inez en Kuno, Le Marronier is werkelijk een prachtig vakantiehuis! Helemaal vrij gelegen op een heuvel, veel privacy en geweldige uitzichten en vergezichten. Prachtig huis, super zwembad, mooi ingericht en met zorg gerenoveerd. Voorzien van alle gewenste luxe. En de grote overkapte buitenkeuken is een heerlijke plek voor elk moment van de dag. Met mooi weer én minder mooi weer een fijne plek om te vertoeven en te genieten van de omgeving. Kortom, we hebben genoten van onze vakantie op deze fijne, idyllische plek (en hebben alweer geboekt voor komend jaar ;-)