Frank Klabbers

De gite Les Pecheurs ligt direct aan de rivier de Lot en maakt deel uit van een herenboerderij met de naam Les Sechoirs uit 1780. De ligging aan de rivier is uniek en ruim. Zo heeft de gite een eigen prive steiger met boot en motor en is er een groot rivier terras waar jullie heerlijk kunnen genieten van de rivier en natuur. De rivier de Lot is de plek om te vissen op karper, meerval, barbeel of andere vissoorten.

Les Pêcheurs is een prachtige gerenoveerde gite met uitzicht op de Lot. De gite beschikt over een ruime woon/eetkamer met een volledig uitgeruste keuken met onder andere ook een vaatwasser en magnetron. Verder een tv, cd speler en openbaar haard. Op de eerste verdieping is er een grote tweepersoons slaapkamer met een super-kingsize bed met uitzicht over de rivier. Op dezelfde verdieping is de fraaie doucheruimte met toilet. Op de tweede verdieping is er een grote driepersoonskamer (3 enkele bedden) met mooie originele balken. Ook deze kamer biedt prachtig uitzicht over de rivier de Lot. Breedband Wi-Fi is beschikbaar is binnen elke gîte en in de directe omgeving van het zwembad. Elke gite is voorzien van bedlinnen en handdoeken.

  • Boot bij huis

Beschikbaarheid van 'Les Sechoirs - gite Les Pecheurs'

Les Séchoirs is gelegen in het mooie gebied met de naam Lot et Garonne, in het hart van Aquitanië en binnen een korte rit vindt u allerlei historische en pittoreske bezienswaardigheden.

De gites liggen slechts 300 meter van de dichtstbijzijnde supermarkt en apotheek. Het centrum van historische stad Clairac is slechts 10 minuten lopen. Hier vindt u winkels, cafés, een bank, een andere apotheek, bakker, kappers en een aantal restaurants, onder het prachtig onderhouden 16e eeuwse gebouwen.

De gites zijn gelegen in de mooie Lotvallei en dicht bij de drie luchthavens:
• 60 minuten van Bergerac
• 75 minuten van Bordeaux
• 90 minuten van Toulouse

Het heerlijke zwembad geeft uitzicht op de Lot en verder vinden jullie hier een groot overdekt terras en ligstoelen. Op het terrein bevinden zich ook twee grote tabaksschuren (Sechoirs) waar jullie fietsen of vis spullen kunt stallen. In een van de tabaksschuren is een gezamenlijke ruimte met tafeltennistafel, poolbiljart en een zitje met een grote verzameling boeken.

In de parkachtige tuin bevindt zich ook een jeu de boule baan, trampoline en voetbaldoelen. Les Sechoirs is voor watersporters en vissers ideaal er is volop ruimte en goede kans op het vangen van grote karpers en meervallen.

De rivier de Lot is de plek om te vissen op karper, meerval, barbeel of andere vissoorten. Er worden veelal grote vissen gevangen. Nachtvissen is toegestaan en iedere gite beschikt over een privé (vis) steiger. Verder is er aan de waterkant voldoende ruimte voor het plaatsen van een tent. Schepnet, leefnet en onthaak mat en voerboot is aanwezig.

Prijs is exclusief touristenbelasting, inclusief energiekosten, bedlinnen en inclusief privé steiger met boot.

  • Borg € 250,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 75,00

Les Sechoirs - gite Les Pecheurs heeft de afgelopen 4 jaar geen recensies gekregen.

Last-minute prijs van € 895 voor€ 795

€ 795

€ 795

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.