Louise en Henri Stork

Reageert meestal binnen 6 uur.

Zoekt u een echt Frans vakantiehuis met mooi uitzicht in een rustige omgeving? Dan is Gîte Lafurette iets voor u. Het vakantiehuisje is gelegen halverwege een heuvel in een klein hameau, met fraai uitzicht over een vallei. Het ligt in de Perigord in het heuvellandschap van Dordogne, Lot en Lot-et-Garonne. Beneden is op loopafstand een aantrekkelijk meer (Lac du Marou) met strandjes, waar gezwommen kan worden en ook gevist (zie album).
Het vakantiehuis is prachtig gelegen in het heuvellandschap tussen Dordogne en Lot met bossen, beekjes en open velden. Het vakantiehuis is typisch Frans, gebouwd van Franse natuursteen met een pigeonnier die verbouwd is tot een ruime badkamer. Verder bestaat het uit een woonkamer met open keuken, een slaapkamer en een aparte logeerkamer. De woonkamer heeft met openslaande deuren toegang tot een fraaie tuin met terrassen. De ingang is aan een romantische court, overschaduwd door een fraai bloeiend Albizia. Het vakantiehuis grenst aan een groter huis dat tijdens uw verblijf niet wordt bewoond, maar waarvan het terrein en de faciliteiten wel tot uw beschikking staan (meubilair, BBQ, parasols enz.) Huisdieren zijn ook welkom.
Op 2Km afstand is een leuk plaatsje (Cuzorn) met een prima restaurant met terras boven een riviertje (La Lémance). Op 7 Km afstand is een grotere plaats aan de rivier de Lot (Fumel) met alle voorzieningen van een grote plaats, zoals 3 supermarkten.

  • Back to basic

Beschikbaarheid van 'Gîte Lafurette'

Het vakantiehuis is gelegen in de Perigord, op 2 Km van Cuzorn. Het gebied is beroemd om de vele lekkernijen (truffels, paddestoelen, noten, pruimen, kastanjes enz.) en de goede restaurants die ook nog redelijk geprijsd zijn. Een lijst met goede restaurants in de buurt ligt voor u klaar.
Het gebied kent veel historische plaatsen, kerkjes, bijzondere gebouwen, oude wegen en vaarroutes, wijngebieden (Cahors, Dordogne).
Het gebied ademt historie.

Gîte Lafurette heeft de afgelopen 4 jaar 4 recensies gekregen met gemiddeld een:

8.75 sterren

    Dit is een prachtig huis op een mooie locatie en erg compleet uitgerust. Helaas hebben we niet zo heel veel van de overigens mooie omgeving gezien, doordat er een hittegolf was in de week dat we er waren.

    wij waren er met 3 personen en de hond, de dochter sliep in de logeerkamer, alles was goed geregeld, voldoende baddoeken en spare dekbed overtrekken. De omgeving is schitterend, heerlijk gegeten in restaurants in de omgeving. De Franse buren zijn hele vriendelijke mensen waar je contact mee hebt en waar wij pruimen en tomaten van kregen. Een aanrader is de marché producteurs de pays, iedere dinsdagavond vanaf 19:00 uur. Een echte aanrader lekker midden in de natuur met een fantastisch meer onder aan de weg.

    Als je zoekt naar rust en ruimte op een fantastische plek, dan moeten je naar deze gezellige, authentieke gite. Wij hebben er twee heerlijke weken met hond gehad.

In de omgeving is veel te zien, zoals historische stadjes op heuvels (Bastiden), fraaie en indrukwekkende kastelen (Biron, Bonaguil). Er zijn druk bezochte markten, (muziek)festivals.
Bij de wijnchateaus van de Cahors en de Dordogne kan geproefd worden. Er zijn vele prachtige wandelroutes (Grand Randonnées) , fietsroutes (mountainbike). Er kan gevist worden, tennisbanen vlakbij en er zijn 3 golfbanen binnen redelijke afstand. Verder kan er geroeid worden bij de plaatselijke roeivereniging.

  • Borg € 100,00

€ 650

€ 650

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.