• Volledig rustig natuur- en stiltegebied

Deze prachtige, zeer grote en typisch Franse vakantiewoning (13 ps) met heerlijk privé zwembad bevindt zich in het heuvelachtige landschap van de Lot et Garonne. De vakantiewoning is in de zomer lekker koel en in het voor- en naseizoen is het ook heerlijk vertoeven. Maussac heeft een grote privé tuin van 1,1 ha, u bevindt zich dus in een oase van ruimte en rust, gelegen tussen velden en bossen en u heeft prachtig uitzicht over het glooiende landschap.

Binnen
Het vakantiehuis Maussac heeft een eigen entree, een salon met houtkachel, eetgedeelte en een grote flatscreen tv. De keuken heeft alle comfort die u nodig heeft. Er is een badkamer met 2 douches en een bad. In de berging vindt u een wasmachine, droger en droogrek.
Op de eerste verdieping zijn 5 slaapkamers (waarvan slaapkamer 1 en 2 met airconditioning). De 1ste (familiekamer) heeft een tweepersoonsbed met achter een laag muurtje twee één persoonsbedden. Deze slaapkamer heeft ook een eigen badkamer (bad, douche, wastafel en wc). De 2e en 3e slaapkamer hebben een tweepersoonsbed en een kinderbedje. De 4e slaapkamer bestaat uit 3 één-persoonsbedden en de 5de bestaat uit 2 één-persoonsbedden. Op de verdieping vindt u nog een extra badkamer met bad, douche, wastafel en wc.

Maussac bevindt zich op een eigen terrein van 1,1 hectare gelegen tussen velden en bossen en met prachtige uitzichten over het glooiende landschap. Geniet van de mooie fauna en flora; buizerds, valken, uilen, reeën en bunzings kruisen uw pad. In de grote tuin vindt u een privé-zwembad van (9 x 4,5 m), terras met buitentafel en stoelen, grote BBQ, ligzetels en parasols en een trampoline voor de kinderen. Maussac is een ideale zomerbestemming! Er zijn ook een stuk of zes fietsen aanwezig bij Maussac.

Omgeving
U vindt in deze streek pittoreske dorpjes en stadjes, met terrassen op middeleeuwse marktpleintjes met eeuwenoude houten markthallen, zoals Villeréal het bastidestadje uit de 13e eeuw, en Pujols, Castillonès, Marmande en de hoofdstad Agen. In de omgeving zijn er vele mogelijkheden om te sporten: wandelen, paardrijden, waterskiën, vissen, fietsen, ...

Aan de achterkant van de woning bevindt zich de gîte waar het (zeer vriendelijke) Nederlandse beheerdersechtpaar discreet verblijft. Hier kunt u terecht voor de sleutel of eventueel voor noodgevallen. De gîte bevindt zich in een afgesloten en volledig apart gedeelte met een eigen terras en inkom (geen inkijk naar u), zodat u niet gestoord wordt tijdens uw verblijf.

Prijs tot juli en na augustus gebaseerd op max 6 personen.

Beschikbaarheid van 'Maussac'

U vindt in deze streek pittoreske dorpjes en stadjes, met terrassen op middeleeuwse marktpleintjes met eeuwenoude houten markthallen, zoals Villeréal het bastidestadje uit de 13e eeuw, en Pujols, Castillonès, Marmande en de hoofdstad Agen.

Een bakker vind je op 2 km afstand. Verschillende warenhuizen en apotheek vind je op 10 km in Miramont de Guyenne.

  • Overige cursussen

Reserveringskosten € 40,-
Energiekosten boven 150 kw/h per week ter plaatse betalen.

  • Borg € 400,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 100,00
  • Beddengoed - per persoon (optioneel) € 5,00
  • Handdoeken - per persoon (optioneel) € 5,00

Maussac heeft de afgelopen 4 jaar geen recensies gekregen.

€ 980

€ 980

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.