Reageert meestal binnen 3 uur.

Het werkelijk unieke vakantiehuis Petit Paradis is gelegen op een adembenemend mooi omheind landgoed van 7 ha direct aan de rivier de Lot. Een waar vis- en vakantieparadijs voor het hele gezin. Er is een grote prive steiger met boot met buitenboordmotor, bij de steiger is een houten huisje met water en elektriciteit.
Sinds 2017 is er een verwarmd prive zwembad van 8 x 4 meter ( verwarmd van mei t/m september )
Nachtvissen is toegestaan. De rivier is enorm rijk aan karper en meerval. Ook dit jaar zijn er in de rivier voor het huis weer 300 spiegelkarpers uitgezet.
Het vakantiehuis beschikt over twee tweepersoons slaapkamers ( met uiterst comfortabele bedden ) met airco en elk een eigen badkamer en een bedstee geschikt voor een volwassene of twee kinderen. Er is een royale huiskamer met open keuken die van alle moderne apparatuur is voorzien.
Vanaf het grote balkon ( 16 m2 ) heeft u een adembenemend uitzicht over de rivier de Lot, de boomgaarden, velden met wilde bloemen en de achterliggende heuvels.
Het huis is sfeervol en luxe ingericht, er is satelliet-tv met alle Nederlandse zenders, wifi ( in en om het huis ) en DVD-speler. Bij het huis hoort een ruime prive-tuin ( 5000 m2 ), met diverse tuinmeubelen en voor de kinderen een grote veilige trampoline, kano's, waterfiets en fiietsen. Deze wel op aanvraag en indien beschikbaar.
En voor de vissers is er bij de rivier een vissershuisje, met een koelkast, waterkoker en koffiezet apparaat.
We kunnen helaas, door slechte ervaringen uit het verleden, geen honden meer toelaten.
En maximaal maar 2 vissers.

  • Boot bij huis

Beschikbaarheid van 'Petit Paradis'

Petit Paradis ligt in het departement Lot-et-Garonne, ook wel het Toscane van Frankrijk genoemd. Er zijn veel gezellige bastidedorpjes in de direkte omgeving en uiteraard is er de rivier de Lot, uitstekend geschikt om te vissen, canoen, roeien en waterskieen.

Petit Paradis heeft de afgelopen 4 jaar 1 recensie gekregen met een:

    Paradis sur Lot is prachtig gelegen in landelijk gebied. Het vakantiehuis is van alle gemakken voorzien en biedt veel privacy. De slaapkamers hebben airco, wat een groot pluspunt is. Leuk is dat er beneden nog een soort ‘appartement’ zit, met slaapkamer en eigen badkamer. Leuk voor wat grotere kinderen om hier hun ‘eigen’ vakantiehuis te hebben. Het verwarmde zwembad is vooral voor kinderen fantastisch. Voor de vissers (er zit van alles, van witvis tot karper en grote meerval) is er een vissteiger met boot en huisje voor je spullen, met koelkast, wastafel en dergelijke. Enige nadeel is dat de visstek op een afstandje ligt, (nacht)vissen kan dus niet vanuit het vakantiehuis, maar wel met de tent. De eigenaren zijn buitengewoon vriendelijk en behulpzaam, en geven je alle privacy. In de regio is van alles te zien en te doen, en supermarkten en andere winkels zijn in de buurt. Wij zijn echter 2 weken nauwelijks bij het huis en het water weggeweest, want het beviel er fantastisch.

    Reactie van Eddy en Irma Gravemaker

    Beste Hugo, Linda en Iva, Hartelijk dank voor jullie vriendelijke recensie. Het was voor ons ook een genoegen om jullie te mogen ontvangen in Petit Paradis.

In de diverse nabij gelegen bastidedorpjes vindt U een verscheidenheid aan restaurants en pittoreske pleintjes. Voor de wijnliefhebber liggen op korte afstand de wijngebieden Bordeaux, Bergerac, Duras, Cahors, Madiran, etc.

NACHTVISSEN VANAF DE PRIVE STEIGER IS TOEGESTAAN.

De rivier de Lot is zeer rijk aan karpers, meerval en vele andere soorten vis.

  • Borg € 350,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 150,00

Last-minute prijs van € 1.425 voor€ 1.225

€ 1.225

€ 1.225

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.