Karen Kommer - De Graaff

Reageert meestal binnen 2 dagen.

Vakantiehuis ”Le Vigneron (= de wijnboer) de Boulède” is samen met ”La Bouchonnière (= de kurkenmaakster) de Boulède” één van de twee eind juni 2009 nieuw opgeleverde, stijlvol gerenoveerde gîtes in het gehuchtje en voormalig ambachtsliedendorpje Le Mayne de Boulède.

Ook vindt u op Boulède reeds de twee vakantiehuizen ”Le Menuisier” (= de timmerman) en ”Le Forgeron” (= de smid) van dezelfde eigenaren. Deze twee huizen en het gedeelde zwembad worden al sinds 2005 succesvol het gehele jaar door verhuurd; lente, zomer, herfst en winter. Deze twee huizen zijn officieel gekwalificeerd met vier sterren voor geboden comfort en kwaliteit.

De twee nieuwe vakantiehuizen zijn ondergebracht als zgn. ”onder één kap woningen” in een voormalige zeer grote boerderij (een gebouw van 38m lang) bestaande uit woongedeelten, schuren, stallen e.d. De privacy van ieder huis is gewaarborgd door de entrees, de (overdekte) terrassen en de privetuinen geheel tegenovergesteld en ver uiteenliggend van elkaar te realiseren.

In het midden van deze voormalige boerderij is bovenop de voormalige tractorschuur (hangar) een nieuwe verdieping gezet in ”stijl” (zie foto), welke nu plaats biedt aan 2 extra slaapkamers en een 2e badkamer (douche, wastafel, 2e toilet) voor het vakantiehuis Le Vigneron.

Le Vigneron en La Bouchonnière delen het 2e zwembad van 11 x 5m, met ruime terrassen, ligstoelen, hangmat e.d. Dit zwembad is gelegen op 30m afstand, aan de achterzijde van de gîtes, intiem beschut met bomen en groen rondom.

De twee nieuwe vakantiehuizen zijn smaakvol zijn ingericht vergelijkbaar met de hiervoor genoemde twee huizen en vanzelfsprekend uitgerust met de zo kenmerkende veranda (overdekt terras) of patio, waar het bij alle weertypen goed toeven is. Ook ontbreken de behouden originele details van de huizen niet zoals een openhaard, oude ingebouwde kasten, tegelvloeren, een broodoven, etcetera. Dit alles gecombineerd met modern comfort zoals vaatwasser, wasmachine en dergelijke en oog voor landelijke, sfeervolle en degelijke afwerking van het hele huis.

(MS)

Beschikbaarheid van 'Boulède - Le Vigneron'

Boulède is heerlijk gelegen op het zuidwestfranse platteland op 2 km afstand van Monflanquin, Een van de Mooiste Dorpen van Frankrijk (Un des Plus Beaux Villages de France), een middeleeuwse Bastide (anno 1256).

De streek waar u op vakantie gaat is het noordelijk deel van de Lot-et-Garonne, tussen de rivieren Dordogne en Lot, op 35 minuten afstand van Bergerac Airport.

Boulède - Le Vigneron heeft de afgelopen 4 jaar 1 recensie gekregen met een:

    We zijn in volle voorbereiding om te verblijven in dit prachtige domein... ik kon het niet laten om al een recensie te schrijven over de gastvrouw. Ze is namelijk super hartelijk, antwoord heel snel op al je vragen, heeft voor alles een pasklare oplossing... de ‘pakstress’ smelt weg voor de zon. Wij zien het alvast helemaal zitten!

  • Reinder en Mariska de Vries uit HI Ambacht

    Wij hebben met vier volwassenen en vier kleine kinderen mogen verblijven in het prachtige huis le Tonnelier. Ruim, schoon en meer dan compleet!
    Het mini gehuchtje waar dit huis deel van uitmaakt is een prachtig plekje in Frankrijk. En het wordt nog mooier als je de geschiedenis leest. Rolf, Karen en hun meiden doen er alles aan om er een klein paradijsje van te maken waar het de gasten aan niets ontbreekt. En ze mogen trots zijn op het resultaat tot nu toe!
    De gastvrijheid, de bijzondere plek en de mooie huizen zorgen ervoor dat wij zeker terug gaan!

    Reactie van Karen Kommer - De Graaff

    Als je dan s avonds na n gezellige avond onder de Franse zon naar huis rijdt en zo'n hartverwarmend bericht ontdekt in je Inbox ... Ca fait plaisir! Twee sympathieke gezinnen die samen super ontspannen vakantievierden zo zag het eruit bij jullie. Jullie laten je niet gekmaken (zelfs niet door Niels ;) ... En voor ons als eigenaren/gastheer en vrouw ook niet onbelangrijk dat je zag dat het huis jullie "thuis" was (al is het maar voor even ;) waar goed voor gezorgd werd. Jullie dank dus voor het gastzijn en voor de goede zorgen voor het huis. We zien jullie graag weer terug!

  • Familie Versluys uit Breda

    Prachtige gite in gastvrij & kindvriendelijk kleinschalig complex.
    We hebben een heerlijke vakantie gehad met onze 4 jonge kinderen. Karen, Rolf & dochters hebben een prachtig complex gerealiseerd. Gastvrij en kindvriendelijkheid. De gites zijn smaakvol ingericht en voorzien van alle gemakken.

  • Schildercursus

In de genoemde huurprijzen zijn inbegrepen het gebruik van gas/water/elektriciteit en het bedlinnen (opgemaakte bedden/kinderbedjes bij aankomst).

In de genoemde huurprijzen van het huis voor laag/half/hoogseizoen zijn voor het seizoen inbegrepen:
- De kosten van het gebruik van gas, water en elektra
- Een forfait voor het bedlinnen d.w.z. u treft opgemaakte bedden aan bij aankomst. Een extra wissel is mogelijk indien gewenst (zie hieronder).

Optioneel:
- Baby/kinderpakket (kinderbedje en supplementen o.b.v., kinderstoel, babybad, potje, box, aankleedkussen etc.) € 40,-- (incl BTW 20%)
- Handdoekenhuispakket (douche); € 50- (incl 20% BTW) (afm. handdoek 0,60 * 1,10 cm), Badlakens graag zelf meenemen.
- Keukenpakket per verblijf: € 25 (incl 20% btw); 3 theedoeken, 3 keukenhanddoeken, 4 sponsjes, 4 vaatdoekjes, 1 pompje handzeep, 1 fles (ecologisch) afwasmiddel, grote en kleine vuilniszakken, keukenrol.
- Extra bedlinnenwissel € 15,-- per persoon, per lakenset (onderlaken, dekbedhoes, kussensloop)

Linnengoed

  • Borg € 300,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 100,00
  • Handdoeken - per persoon (optioneel) € 8,33

€ 975

€ 975

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.